0

@Fake69 Mówię ogólnie, nie tylko o wczorajszym spotkaniu. W aktualnej formie, według mnie Martin byłby stabilniejszy, bo w defensywie jest lepszym piłkarzem.

0

Martin to powinien mieć monopol na minuty kosztem Balde. Gorzej od czarnej pantery grać się nie da, a z Martinem chociaż nie byłoby takiej autostrady do naszej bramki na boku obrony.

1

@Roobo To obejrzyj jeszcze raz mecz i zobacz jak do defensywy wracał np Fermin, który grał wyżej od De Jonga, a często był przed nim na naszej połowie. Prawda jest taka, że Holender od lat wraca do defensywy jak za kare.

0

@Barca_bwo Nic nie działa, bo obrona jest bez formy. W głębokiej defensywnie też będziemy tracić mnóstwo bramek, jak cały jej trzon, co mecz popełnia tak karygodne i dziecinne błędy.

1

@Messibestplayerintheworld Dokładnie. Jestem przekonany, że Atletico wróci do ustawień fabrycznych i będą gubić punkty w lidze. Z tak tragiczną Barceloną jak wczoraj, nie problem było wyglądać dobrze.

0

@ArcziArtt Można mieć wszystkie pieniądze świata, ale nie da się mieć zmiennika, który zastąpi Pedriego i zespół będzie grał na podobnym poziomie. Zobacz co się dzieje w Realu po odejściu np Kroosa. Mógłbym tych przykładów, podawać i podawać. Tacy zawodnicy jak Pedri, to skarb, więc żeby zespół mógł rywalizować z największymi, to brutalnie mówiąc Hiszpan musi grać wszystko w kluczowej części sezonu.

0

@Fake69 @sebo939 Ja mówię ogólnie, wczoraj to nic nie działało.

1

@Giwera Z drugiej strony ustawisz obronę niżej, to też nie będzie pressingu i szybkiego doskoku. Jak człowiek się w to zagłębi, to zrozumie, że zmienić styl po tak długim czasie, jest mega trudne.

4

@karkoz90 Nigdy tak nie miałem. Każdy mecz Barcelony oglądam do końca, bez względu na wynik.

0

@Kris_OK Aha, czyli to taka rozmowa jak w podstawówce, ja nigdzie nie pisze, że Barca zagrała dobrze, bo to był tragiczny mecz. Jednak nie zmienia to tego, że sędzia odciął tlen w drugiej połowie swoimi idiotycznymi decyzjami. Skoro ty też nie ogarniasz, to ja nie mam zamiaru tłumaczyć.

0

@Kris_OK Strzeliła bramkę, ale została anulowana, przez powód, którego nie ogarnia większość piłkarskiego świata. Co więcej Simeone w 50 minucie powinien wylecieć z czerwoną kartką, to też by wiele ułatwiło w konstruowaniu sytuacji pod bramką Atletico.

2

@FabianekMrozek Kolego od analiz, gdybyś pomyślał logicznie, to byś wiedział, że to jest dwumecz, a każda bramka dla nas, byłaby na wagę złota w rewanżu.

2

@Pedri16Future Nie no, podanie od Ferrana było zdecydowanie za krótkie.

2

Eric samobój i czerwona.

Chłop dzisiaj miał tyle pecha, że to głowa mała.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

36

Prawda jest taka, że z tym spalonym przy bramce to oni od początku szukali powodu, żeby się do tej sytuacji doczepić. Musieli kilka minut rozkminiać, żeby coś znaleźć.

VAR daje możliwości okradania drużyn w białych rękawiczkach.

0

@dominiklsw Co ty piszesz? kilka komentarzy niżej pisałeś, że jesteś kibicem Barcelony, więc dobrze ciebie rozkminiłem. Jesteś zakompleksionym kibicem Realu i pojawiasz się tutaj tylko wtedy, gdy Barcelona przegra, żeby podbić sobie ego, bo od 2 lat nie jesteście w stanie rywalizować z Barceloną. Mam nadzieję, że chociaż jesteś dzieckiem i z tego wyrośniesz. Gorzej jak jesteś dorosłym typem i masz tak zryty beret, że w ten sposób odreagowywujesz, to współczuję, bo to trzeba leczyć.

9

Nie mogę się doczekać, bramki Ferrana z jakimś ogórkiem i uciszanie kibiców.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ElKamil Przecież strzeliliśmy, tylko Var na siłę szukał powodu, żeby anulować bramkę.

2

Prawda jest taka, że Rashford powinien mieć monopol na minuty jako napastnik, patrząc na Ferrana i Lewandowskiego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@damian16161212 Wszystkie klubu na świecie się kompromitują. Poziom piłki klubowej tak się wyrównał, że jak masz gorszy dzień, to nawet ktoś z dołu tabeli może ciebie przeorać.

4

I teraz sobie wyobraźcie, że Hansi w przerwie mówi do Araujo:

Ronald wchodzisz.

2

@norbi77 Powiedz to naszej obronie, żeby nie stracili bramki, to sami w to nie uwierzą.

0

@udarpawarotam Problem w tym, że z taką obroną w Lidze Mistrzów też będziemy tracić mnóstwo bramek.

4

Prawda jest taka, że potrzebne są mocne transfery, żeby poprawić sie piłkarsko. Są zawodnicy w tym zespole, którzy pewnego poziomu nie przeskoczą, a i tak Hansi wycisnął ich jak cytrynę.

5

Najbardziej to przeraża ta łatwość, z jaką oni wjeżdżają pod naszą bramkę.

0

@bart_azz Bez przesady, mecz ciągle trwa. Lepiej się wypiąć i spuścić łeb jak ty? Sam nie masz charakteru, a później będziesz płakał, że piłkarze nie mają wiary.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?