Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
Ten sezon zamyka usta wielu krzykaczom:
"Paulinho? Stary i słaby. Nie kupować! 40 mln!!!";
"Paco do sprzedania jak najszybciej!";
"Vermaelen za słaby na Barcelonę!".
"Dennis do pierwszego składu za Rakitica!"
itp. itd.
Jeszcze tylko brakuje żeby Gomes wywalczył pierwszy skład ;)
Ciekawy tylko jestem czy którykolwiek "znawca" krytykujący zawodników i wybory Valverde wyciągną jakieś wnioski?
0
Promocje im robimy.... :(
0
Ciekawe czy Arda też musi się pytać? :p
0
Zdaje się że jednak nadal gramy 442 z Dembele na prawej stronie ;)
7
Chciałbym taki skład:
Cillessen - Semedo, Masche, Vermaelen, Digne - Busi - Vidal, Alenia, Gomes, Denis Suarez - Arnaiz
1
S. Roberto będzie grał na prawej obronie aż Semedo nauczy się współpracować z kolegami. W el clasico wszedł na boisko i od razu stworzył dwa razy zagrożenie pod naszą bramką bo nie rozumie się z Pique. Nie radzi też sobie za dobrze z wysokim pressingiem więc na dziś może grać tylko z rywalami, którzy takowego nie stosują.
0
Taka opcja bardzo by pasowała ale raczej tak się nie stanie. Pewnie pozostawiając Cou na te pół roku udałoby się zbić cenę i do 100 baniek.
6
Odwrotna kolejność byłaby pozbawiona sensu ale co tam ;)
0
Zdecydowanie trzeba podpisać z nim nowy kontrakt i koniecznie to przed MŚ.
1
W zestawieniu brakuje źródeł z Nike ;)
25
Minimalizm w Barcelonie nie może mieć miejsca. Jakby Messi miał takie podeście to nic byśmy nie wygrali...
1
Jeżeli dobrze pamiętam to faktycznie tak jest.
Drużyny z LE nie mogą awansować w ziemie do LM więc nie ma konfliktu interesów ale w drugą stronę już to nie działa, bo po fazie grupowej 8 zespołów "spada" do LE.
0
Zastanawiam się czy LL nadal będzie na topie kiedy karierę zakończy już Messi a CR przejdzie do Chin/Kataru/Stanów po nowe wyzwania?
0
Zdecydowanie za szybko. Nie sądzę aby zagrał w styczniu więcej niż 30 minut w jednym meczu.
0
Statystyki kłamią. Krytycy mają rację. Jak można tego nie widzieć? ;)
27
Idealnie! Będę parę dni po ślubie - może by tak skoczyć do Barcelony na miesiąc miodowy? :)
0
Możliwe że ludziom nie przypadł do gustu styl ale ciężko wymagać wyrafinowanego stylu od trenera, który ledwie co pojawił się w klubie, który stracił kluczowego zawodnika na dzień dobry i dostał mocny łomot od głównego rywala.
Ale ponarzekajmy sobie jak to źle. Nie zapomnij dodać że Rakitic jest tragiczny a Gomes kulawy. Bla bla bla.
25
Trololololololo ? :)
Możesz iść kibicować białym jeżeli nie podoba Ci się styl ekipy Valverde. Ostatnio w Madrycie pada więcej bramek ;)
0
Przerażające są uprzedzenia do naszych zawodników jakie można zaobserwować u obecnych tutaj osób...
0
Jak mi się zdaje Dembele jest przewidziany na prawe skrzydło a Cou byłby raczej ustawiany na pozycji Iniesty.
W przypadku tego transferu (który niestety uważam za nierealny) można byłoby pożegnać Gomesa albo Denisa, którzy nie łapaliby się nawet na ławkę zapewne.
3
Czytam te bzdury jak to Rakitic podaje głównie do tyłu i zastanawiam się czy którykolwiek z autorów tych wypowiedzi zadał sobie dość trudu by sprawdzić czy ma rację (np. na squawka.com można sprawdzić ile jakich podań wykonał dany zawodnik). Piszecie głupoty i nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy. Smutne.
Zanim zaczniecie naskakiwać na Rakitica sprawdźcie statystyki z tego sezonu. Zobaczcie kto w zespole wykonuje ile podań "do przodu" a ile "do tylu". Kto tworzy ile sytuacji na mecz, ile ma odbiorów itp.
0
Barcelona "aby móc sprowadzić kolejnych zawodników" potrzebuje gotówki, więc nie sądzę aby była zainteresowana wypożyczaniem. Chyba że chcą Douglasa ale to w promocji dostaną za darmo ;)
2
Dla mnie najlepsza pora. Uwielbiam kończyć weekend meczem Barcelony! :)
Wprawdzie ostatnia ligowa wizyta Alaves na CN nie wypadła najlepiej ale liczę na wynik podobny to tego jaki im zaserwowaliśmy w meczu wyjazdowym :)
0
Który to Beckham? ;)
2
Możliwe że tak ale nie liczyłłbym na więcej niż 10-15 min jego gry
72
Czy przy okazji wersji 4.0 strony dałoby radę zrobić tak aby po kliknięciu na grafikę powiększała się ona do jakiegoś czytelnego rozmiaru? Chodzi mi przede wszystkim o takie sytuacje jak powyżej.
0
Chłopak nie grał długo w dodatku przygotowania do sezonu miał też nietypowe - tak to nazwijmy ;)
Niech pracuje spokojnie, wraca do formy, odbuduje kondycję, przygotuje się do rundy wiosennej a w styczniu dostanie swoje minuty. Ryzykowanie zmiany z Realem byłoby nierozsądne.
0
W punkt. Nie ma większego znaczenia czy skład B gra na 2 czy 3 szczeblu jeżeli nie dostarcza zawodników do pierwszej drużyny. O drużynach juniorskich nie ma co wspominać bo dla nich awans do składu B powinien być etapem w karierze.
Ostatnio trochę za dużo jest transferów do drugiej drużyny. Ale liczę że Barca B się odrodzi w najbliższych latach i będziemy garściami czerpać z wychowanków, którzy powalczą o awans do pierwszej drużyny.
1
Zostanie z nami do końca stycznia a wiadomo że to profesjonalista pełną gębą i nogi nie odstawi. Liczę na bardzo gorącą owację na pożegnalny występ.
Pełen szacunek za te lata oraz za to, że w tej sytuacji nie naciskał na transfer za free (co oznaczy dla niego wyższy kontrakt). Życzę powodzenia i sukcesów - przede wszystkim na MŚ :)
Liczę że kiedyś wróci do nas już w innej roli.
I pozdrowienia dla J. Dudka i jego stare dobre "1,40 wzrostu" ;)
0
A czemu nie Kijów? Zresztą niech grają. Przyzwoita piłka zawita do Polski. Choć raczej tylko na jeden mecz.