Azi

39

Ten sezon zamyka usta wielu krzykaczom:

"Paulinho? Stary i słaby. Nie kupować! 40 mln!!!";
"Paco do sprzedania jak najszybciej!";
"Vermaelen za słaby na Barcelonę!".
"Dennis do pierwszego składu za Rakitica!"
itp. itd.



Jeszcze tylko brakuje żeby Gomes wywalczył pierwszy skład ;)

Ciekawy tylko jestem czy którykolwiek "znawca" krytykujący zawodników i wybory Valverde wyciągną jakieś wnioski?

Azi

0

Promocje im robimy.... :(

Azi

0

Ciekawe czy Arda też musi się pytać? :p

Azi

0

Zdaje się że jednak nadal gramy 442 z Dembele na prawej stronie ;)

Azi

7

Chciałbym taki skład:
Cillessen - Semedo, Masche, Vermaelen, Digne - Busi - Vidal, Alenia, Gomes, Denis Suarez - Arnaiz

Azi

1

S. Roberto będzie grał na prawej obronie aż Semedo nauczy się współpracować z kolegami. W el clasico wszedł na boisko i od razu stworzył dwa razy zagrożenie pod naszą bramką bo nie rozumie się z Pique. Nie radzi też sobie za dobrze z wysokim pressingiem więc na dziś może grać tylko z rywalami, którzy takowego nie stosują.

Azi

0

Taka opcja bardzo by pasowała ale raczej tak się nie stanie. Pewnie pozostawiając Cou na te pół roku udałoby się zbić cenę i do 100 baniek.

Azi

6

Odwrotna kolejność byłaby pozbawiona sensu ale co tam ;)

Azi

0

Zdecydowanie trzeba podpisać z nim nowy kontrakt i koniecznie to przed MŚ.

Azi

1

W zestawieniu brakuje źródeł z Nike ;)

Azi

25

Minimalizm w Barcelonie nie może mieć miejsca. Jakby Messi miał takie podeście to nic byśmy nie wygrali...

Azi

1

Jeżeli dobrze pamiętam to faktycznie tak jest.
Drużyny z LE nie mogą awansować w ziemie do LM więc nie ma konfliktu interesów ale w drugą stronę już to nie działa, bo po fazie grupowej 8 zespołów "spada" do LE.

Azi

0

Zastanawiam się czy LL nadal będzie na topie kiedy karierę zakończy już Messi a CR przejdzie do Chin/Kataru/Stanów po nowe wyzwania?

Azi

0

Zdecydowanie za szybko. Nie sądzę aby zagrał w styczniu więcej niż 30 minut w jednym meczu.

Azi

0

Statystyki kłamią. Krytycy mają rację. Jak można tego nie widzieć? ;)

Azi

27

Idealnie! Będę parę dni po ślubie - może by tak skoczyć do Barcelony na miesiąc miodowy? :)

Azi

0

Możliwe że ludziom nie przypadł do gustu styl ale ciężko wymagać wyrafinowanego stylu od trenera, który ledwie co pojawił się w klubie, który stracił kluczowego zawodnika na dzień dobry i dostał mocny łomot od głównego rywala.

Ale ponarzekajmy sobie jak to źle. Nie zapomnij dodać że Rakitic jest tragiczny a Gomes kulawy. Bla bla bla.

Azi

25

Trololololololo ? :)

Możesz iść kibicować białym jeżeli nie podoba Ci się styl ekipy Valverde. Ostatnio w Madrycie pada więcej bramek ;)

Azi

0

Przerażające są uprzedzenia do naszych zawodników jakie można zaobserwować u obecnych tutaj osób...

Azi

0

Jak mi się zdaje Dembele jest przewidziany na prawe skrzydło a Cou byłby raczej ustawiany na pozycji Iniesty.

W przypadku tego transferu (który niestety uważam za nierealny) można byłoby pożegnać Gomesa albo Denisa, którzy nie łapaliby się nawet na ławkę zapewne.

Azi

3

Czytam te bzdury jak to Rakitic podaje głównie do tyłu i zastanawiam się czy którykolwiek z autorów tych wypowiedzi zadał sobie dość trudu by sprawdzić czy ma rację (np. na squawka.com można sprawdzić ile jakich podań wykonał dany zawodnik). Piszecie głupoty i nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy. Smutne.

Zanim zaczniecie naskakiwać na Rakitica sprawdźcie statystyki z tego sezonu. Zobaczcie kto w zespole wykonuje ile podań "do przodu" a ile "do tylu". Kto tworzy ile sytuacji na mecz, ile ma odbiorów itp.

Azi

0

Barcelona "aby móc sprowadzić kolejnych zawodników" potrzebuje gotówki, więc nie sądzę aby była zainteresowana wypożyczaniem. Chyba że chcą Douglasa ale to w promocji dostaną za darmo ;)

Azi

2

Dla mnie najlepsza pora. Uwielbiam kończyć weekend meczem Barcelony! :)
Wprawdzie ostatnia ligowa wizyta Alaves na CN nie wypadła najlepiej ale liczę na wynik podobny to tego jaki im zaserwowaliśmy w meczu wyjazdowym :)

Azi

0

Który to Beckham? ;)

Azi

2

Możliwe że tak ale nie liczyłłbym na więcej niż 10-15 min jego gry

Azi

72

Czy przy okazji wersji 4.0 strony dałoby radę zrobić tak aby po kliknięciu na grafikę powiększała się ona do jakiegoś czytelnego rozmiaru? Chodzi mi przede wszystkim o takie sytuacje jak powyżej.

Azi

0

Chłopak nie grał długo w dodatku przygotowania do sezonu miał też nietypowe - tak to nazwijmy ;)
Niech pracuje spokojnie, wraca do formy, odbuduje kondycję, przygotuje się do rundy wiosennej a w styczniu dostanie swoje minuty. Ryzykowanie zmiany z Realem byłoby nierozsądne.

Azi

0

W punkt. Nie ma większego znaczenia czy skład B gra na 2 czy 3 szczeblu jeżeli nie dostarcza zawodników do pierwszej drużyny. O drużynach juniorskich nie ma co wspominać bo dla nich awans do składu B powinien być etapem w karierze.

Ostatnio trochę za dużo jest transferów do drugiej drużyny. Ale liczę że Barca B się odrodzi w najbliższych latach i będziemy garściami czerpać z wychowanków, którzy powalczą o awans do pierwszej drużyny.

Azi

1

Zostanie z nami do końca stycznia a wiadomo że to profesjonalista pełną gębą i nogi nie odstawi. Liczę na bardzo gorącą owację na pożegnalny występ.
Pełen szacunek za te lata oraz za to, że w tej sytuacji nie naciskał na transfer za free (co oznaczy dla niego wyższy kontrakt). Życzę powodzenia i sukcesów - przede wszystkim na MŚ :)
Liczę że kiedyś wróci do nas już w innej roli.

I pozdrowienia dla J. Dudka i jego stare dobre "1,40 wzrostu" ;)

Azi

0

A czemu nie Kijów? Zresztą niech grają. Przyzwoita piłka zawita do Polski. Choć raczej tylko na jeden mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?