Azi

0

Opcji nie ma żadnych. Musi zagrać Umtiti i Vermaelen.
Pytanie jest inne - czy z Juve zagra Pique - Umtiti czy jednak Vermaelen dostanie szansę na ogranie. Ja stawiam na pierwszą opcję.
W wystawianie Digne nie wierzę, bo jest on ograny w zasadzie na tym samym poziomie co Vermaelen. I miałby grać nie na swojej pozycji.

Azi

2

Stawiam na Argentyne. Najlepszy byłby finał z Niemcami albo z Brazylią ale nie zdziwi mnie też wysokie miejsce Francji i Hiszpanii.

Azi

7

Mistrz Świata Przegranych - dumny tytuł :)

Azi

3

Dokładnie to samo pomyślałem. Tylko to nie jabłko a Jabłka Adama.
Film 10/10. Fenomen :)

Azi

0

PSG musi podobno zarobić na transferach 80 baniek. Di Maria, Pastore, Lucas, Draxler i Ben Arfa na wylocie.
Problem w tym że Di Maria, Pastore i Lucas mają umowy (i na pewno wysokie kontrakty) do 2019 roku a więc pozostaje 1,5 sezonu. W dodatku Di Maria i Pastore nie będą mogli zagrać w tym sezonie w innej drużynie w LM - jaki jest wiec sens jest ich kupować? PSG będzie chciało zarobić, zawodnicy nie będą chcieli zejść z zarobków i jeszcze nie można ich zgłosić do pucharów... Powodzenia PSG ;)

Ben Arfa jest do wyjęcia za darmo od czerwca. Zarobić da się jedynie na Draxlerze. Ale też w LM nie zagra. Więc raczej będą go chcieli kupić w letnim okienku.
I jeszcze jedna sprawa: jeżeli odejdzie tych 5 zawodników to w kadrze zostanie im 19 graczy w tym 3 bramkarzy.

Azi

1

Dokładnie. Czysta i logiczna kalkulacja. Wie że nigdzie juz tak nie zarobi więc bardziej opłaca mu się zostać u nas do końca kontraktu albo wymusić na klubie jego rozwiązanie na jego warunkach niż gra w jakimkolwiek innym klubie. Ewentualnie może iść do jakiegoś egzotycznego kierunku za kasą ale po co ryzykować że wywalą go po pół roku i będzie się bezskutecznie procesował o kasę? W Barcelonie ma ciepło i bogato. I nie ryzykuje kontuzji. To zwyczajnie bardzo bogata emerytura.

Azi

0

Jak go PSG wypuści to niech wraca. Talent ma ale raczej nigdy nie będzie na poziomie Messiego. Brakuje mu cierpliwości i pokory.
Bardziej mnie ciekawi czy powodem tych plotek nie jest to, że PSG może dostać bana na puchary za "czyste" finanse.

Azi

11

Też tak myślałem do +/- 26 roku życia. Ale to było 15 kg temu...

Azi

0

Już raczej wie że zabawa w małego bohatera w Paryżu to dziecinada i szczęścia mu nie da. Dziś pewnie podjąłby inną decyzję, tym bardziej widząc jakie wyniki, z nie oszukując się, dość średnim składem - odnosi Valverde. Zabrakło mu cierpliwości. Teraz kolejną najgłupszą decyzją byłoby przejście do Realu. Po pierwsze zagorzali kibice raczej by go tam nie pokochali (tak przynajmniej mnie się wydaje) a po drugie do czasu jak będzie tam Ronaldo nikt nie może nawet kandydować do miana gwiazdeczki a tego Neymar nie przeżyje.

Azi

8

Ciekawy punkt widzenia ale raczej błędny. W innych kadrach też mają wszystko podane na tacy a młodzież prezentuje jednak wyższy poziom. Można więc założyć, że problem w słabszym szkoleniu leży w zupełnie innym miejscu.

Azi

0

Messi kilka razy ładnie zamieniał się pozycjami z Paco co wyraźnie służyło drużynie. O ile lewe skrzydło Paco nie leży o tyle prawe (gdzie wystarczy mu zejście z drogi Messiemu i wychodzenie na pozycję) powinno być dla niego optymalne. W wygryzienie Suareza nie wierzę. Teraz kilka trudnych spotkań. Ciekawe czy Paco będzie grał a jeżeli tak to z jakim skutkiem.

Azi

0

Leo podpisz wreszcie kontrakt. Proszę!

Azi

0

Najwyraźniej Ty nie wiesz :)

Azi

0

Paco grał chyba z Betisem w pierwszej 11

Azi

0

4 stoperów? To chyba pierwszy raz w tym sezonie. Czy Valverde chce zaskoczyć i wyjść 3 w obronie? Albo Masche jako alternatywa do środka pola za Busiego? Nie uwierzę że zabieramy 4 środkowych obrońców zamiast dać szansę zawodnikom ze składu B.

Azi

1

Gramy 442 więc 3 napastnikiem będzie Paco. Na ławce.

Azi

0

Szkoda mi BVB. Taki dobry początek sezonu a teraz dół formy. Powinni zaraz grać z Realem o awans a w 2 meczach z APOELem 2 pkt...

Azi

0

Typowa informacja podana tylko po to żeby o kimś było głośno i się o tym gadało. Jak zawsze skandal skuteczny. Widać nawet tutaj :)

Azi

0

Jeżeli S. Roberto miał grać w środku pola u Valverde to już dawno by tam trafił...
Najwyraźniej pomysł na niego jest zupełnie inny. I narzekania w komentarzach nic w tej kwestii nie zmienią :)

Azi

1

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/719264/burza-w-realu-madryt-isco-chce-zeby-klub-sprzedal-ronaldo
Isco ma głowę na karku, duże umiejętności i odpowiedni charakter. Szkoda że trafił na ciemną stronę mocy. A osobiście mi szkoda, że nie potrafią tam wykorzystać jego olbrzymiego potencjału. Ale to dobrze dla nas.

Azi

1

U mnie to samo. Strasznie irytujące.

Azi

1

MatS - Semedo, Umtiti, Vermaelen, Digne - Deulofeu, Paulinho, Busi, Denis - Messi - Suarez
To jak dla mnie optymalne ustawienie na dzisiejszy mecz.

Azi

2

Nie gram od wersji 2013 i widzę że już nie zagram :)

Azi

0

Zastanów się czy lubisz siedzieć w papierach i cyferkach. Jeżeli taka robota Cię nie odstrasza to działaj. Kierunek trudny nie jest. I robotę łatwo znaleźć później.

Azi

0

Przypuszczam że może chodzić tylko o sytuację w której PSG będzie zmuszone (pod groźbą wywalenia z pucharów) odstąpić od umowy wykupu (za co pewnie zapłaci potężną karę ale nie wliczającą się w bilans transferów) i wtedy młody mógłby przejść gdzie chce.

Ale nie wierzę aby szejk nie posmarował gdzie trzeba i zapewne wszystkie kontrole i tak wykażą, że jeszcze zarobili na tych transferach.

Azi

1

Szczególnie jak się przyznaje nagrodę najlepszego zawodnika CR ;)

Azi

0

Kto tam wie choć na dziś wydaje się to równie niemożliwe jak przejście Neymara do PSG. Choć takie rzeczy się jednak dzieją. Ale nie robiłbym sobie nadziei.

PSG musi sprzedawać ale nie bardzo ma kogo:
- Lucas - umowa do 2019 roku i nie gra. Jedyny plus że może być zgłoszony na ten moment do pucharów
- Di Maria - tak samo umowa do 2019 roku i nikt grubej kasy nie wyłoży jak za rok dostanie go za darmo
- Pastore - umowa do 2019...
- Ben Arfa - może odejść za darmo w czerwcu

Do sprzedania za poważne pieniądze jest tylko Draxler.
Cavaniego nie sprzedadzą bo to ich osłabi, Rabiot jest zbyt perspektywiczny a grać ktoś musi, Verratti? :D , Silva 33 lata i raczej nie da się na nim zarobić, Marquinhos jest niezbędny.

Azi

1

Niech przejdzie i od razu na wypożyczenie do jakiejś Girony czy Alaves. Niech się ogra trochę w lidze a w lecie zobaczymy czy wywalczy miejsce w kadrze. Za taką kasę nie jest dużym ryzykiem dać mu szanse. Ale nie ma co go rzucać na głęboką wodę.

Azi

0

Skład Marki idealny i najbardziej prawdopodobny. Skład Sportu to marzenie ściętej głowy. Może gdzieś na drugą połowę ale Pique raczej zagra cały mecz. Chyba że dziś zagra Masche a w sobotę Pique ale mam nadzieję że tak nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?