Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja go rozumiem. Pewnie pojawią się komentarze że brakuje mu ambicji ale moim zdaniem to nie tak. Zarabia w Barcelonie przyzwoite pieniądze, w sezonie zalicza trochę minut - choć głównie w pucharze i w razie kontuzji ter Stegena (odpukać) ma szansę powalczyć w naprawdę ważnych meczach. Czy gra w przeciętnym klubie pozwoli mu kiedyś wygrać Ligę Mistrzów? Nieprawdopodobne. A rezerwowy bramkarz nawet jeżeli nie gra jest ważną częścią drużyny. Popatrzmy choćby na Pinto.
O załapanie się na MŚ też martwić się nie musi ;)
2
Skład ASa najbardziej prawdopodobny.
0
Znajdzie się ktoś tak miły i poda mi przepis na sos do nachosów - taki jak podają w kinach?
8
Mylisz się. Jedne zawody wygrali Duńczycy mimo że na nie nie awansowali ;)
0
Wiem, dzięki ;)
0
Messi powinien mieć bramkę ale patrząc na interwencję bramkarza to najsprawiedliwiej byłoby zapisać mu samobója chyba.
1
W Madrycie też mają swojego Ardę Turana :D
0
Przecież on nie przewiduje przyszłości. On ją zna :)
4
Zapomnieli dopisać kto będzie nad nimi stał i decydował co mają przekazać arbitrowi ;)
0
A co ma powiedzieć Prezes RFEF? Ale zwaliliśmy robotę - musimy sobie przyznać mniejsze premie? :D
0
głupota nie jest jeszcze prawnie zakazana ;)
3
Można sprawdzić tylko po co skoro każda (poważnie podchodząca do zawodów ;) liga ma już goal line?
0
Mnie najbardziej wkurzyła jedna z pierwszych akcji: Semedo ładnie go obiega, ściąga mu obrońcę do linii a ten zamiast ściąć do środka podaje koledze za plecy. No dramat po prostu. Co gorsza rzutuje to na gorszą ocenę dla Portugalczyka. Dodajmy do tego gorszy dzień Rakiety i prawa strona nie istnieje.
0
Widać było brak zgrania defensywy. W dodatku swojego dnia nie miał Rakitic. Brakowało nam wczoraj asekuracji. Ale porównując taką grę w obronie z tą z poprzedniego sezonu to jesteśmy w raju po prostu.
2
Przed meczem czytałem naście komentarzy jak to bralibyśmy remis w ciemno a teraz widzę płacz.
Mecz się skończył. Nie przegraliśmy, strzeliliśmy dwie bramki tracąc jedną. OK, sędzia jest ślepym idiotą ale nie ma powodów do płaczu. Drużyna pokazała piękną piłkę i walkę do końca. Nie mieliśmy dziś szczęścia ale nie płaczmy jak w Madrycie.
Valverde musi teraz wyciągnąć wnioski. Ja mam nadzieję że długo nie zobaczę Deulofeu w składzie bo dziś mnie mocno wkurzył. Ale nie jestem trenerem. On zdecyduje kto, co i jak.
2
Chyba długa ta kolejka...
0
Mecz fantastyczny a sędziowanie do dupy. Kwintesencja ligi hiszpańskiej.
Deulofeu powinien posiedzieć na trybunach jak jeszcze niedawno Paco. Ten facet nie ma za grosz boiskowej inteligencji.
e: Dembele skacząc na jednej nodze dałby więcej w tym meczu... :(
0
Gerard Lopez sobie narzekał a co ma powiedzieć Valverde?
Powie prawdę to go zawieszą. Milczenie jest więc złotem.
0
Deulofeu gra a Paco siedzi na ławce... Argh!
1
Ciekawe jak się czuje sędzia w szatni widząc taką powtórkę? :D
0
Cały stadion klasnął się w czoło a sędziowie nie dość że ślepi to jeszcze głusi :D
0
O! Kibic Valencii. Witamy! :)
30
Czy podstawowy zawodnik bardzo silnej reprezentacji z dużym doświadczeniem i umiejętnościami powinien zagrać? To tak na poważnie? Ja rozumiem że on łapie często kontuzje i głównie z tego powodu nie warto zakładać że będzie podstawowym obrońcą ale trzeba być jakimś Januszem żeby odmówić mu umiejętności i zakładać, że spali się z rywalem pokroju Valencii.
0
Jeżeli Busi nie gra to zastępuje go Rakitic, więc nawet zakładając podobne ustawienie (co moim zdaniem nie ma sensu z uwagi na dublowanie Busiego) to spodziewałbym się właśnie Chorwata jako drugiego pomocnika z przewagą zadań defensywnych.
Zwiększanie liczby zawodników defensywnych nic nie zmieni a wprowadzi co najwyżej chaos. Skuteczna jest tylko gra w obronie całej drużyny a nie zawodników poszczególnych formacji.
0
Też tak myślę. Ewentualnie Deulofeu. Ale Valverde potrafi zaskoczyć i to niewątpliwie nasz atut w tym sezonie.
7
"Nie zmienię mojej opinii, Barcelona jest najlepszym klubem na świecie. Granie tutaj było moim marzeniem. Jestem dumny, że mogłem tu być, ale nadszedł czas, aby odejść. Dlatego potrzebuję twojej pomocy, żeby ułatwić ten proces”.
"Segura był wdzięczny Ardzie za jego szczerość i obiecał, że pomoże mu w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania w zimowym okienku transferowym"
Ewentualną rozmowę między tą dwójką można sobie wyobrazić na wiele sposobów ale akurat w przedstawiony powyżej raczej nie jest prawdopodobny. To brzmi jak jakiś dialog z telenoweli :D
0
Opcji nie ma żadnych. Musi zagrać Umtiti i Vermaelen.
Pytanie jest inne - czy z Juve zagra Pique - Umtiti czy jednak Vermaelen dostanie szansę na ogranie. Ja stawiam na pierwszą opcję.
W wystawianie Digne nie wierzę, bo jest on ograny w zasadzie na tym samym poziomie co Vermaelen. I miałby grać nie na swojej pozycji.
2
Stawiam na Argentyne. Najlepszy byłby finał z Niemcami albo z Brazylią ale nie zdziwi mnie też wysokie miejsce Francji i Hiszpanii.
7
Mistrz Świata Przegranych - dumny tytuł :)
3
Dokładnie to samo pomyślałem. Tylko to nie jabłko a Jabłka Adama.
Film 10/10. Fenomen :)