Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiwanKenobi niech zgadnę - jestes wyborcą konfy? XD
2
@JarekS fakt 3: trzeba było nie wybierać polityka do rządzenia klubem w mega kryzysie a Xaviego nie ściągać na siłe tylko dać mu ewentualnie budować od nowa, np. powalając wcześniej popracować w rezerwach sezon czy dwa.
0
@maroon przecież można sprzedać stadion i wtedy z pewnością będzie można zarejestrować Olmo. Nie wiem dlaczego jeszcze tego nie robią?!
0
@Volk no tak było. Naprawdę!
0
@ObiwanKenobi po kolejnym absurdzie nadal uważasz że Laporta nie jest winny skrajnej głupoty panującej w tym klubie? :D
Pewnie ta akcja z Olmo to też wina Bartomeu?
9
Dobrze napisane. Wiadomo, że klub po Bartomeu był w bardzo złej kondycji. Ale decyzje podejmowane przez Laporte dużo bliższe są Bartomeu niż przywracaniu klubu do topu. Absurd goni absurd. I kolejny absurd służy do ratowania skutków poprzedniego. Dno i kilometr mułu.
1
@michal26 Bartomeu to jedno ale to co odwala Laporta to dużo lepsze nie jest.
0
@ObiwanKenobi Jak masz długi to działasz tak żeby je zmniejszać a nie sprzedajesz aktywa, które generują przychód. No chyba że za chwilę chcesz ogłosić upadłość.
Serio - zapożycz się na początku roku tak żeby cały twój dochód szedł na spłatę tego długu i zobaczymy w lutym nadal będziesz miał takie dziwne pytania :D
10
@Kgorecki2500 i wtedy @Kessie wraca do klubu!
2
@blakkudium kiedy chcesz Kimmicha a stać Cię na Semedo
2
@NeroTFP1 ciekawe czy produkt bardzo niskiej jakości czy mam zapomniała im powiedzieć jak tego używać
1
@ObiwanKenobi przychody nie są takie jakie powinny być skoro klub sprzedaje aktywa, które te przychody generują i potem łata złe decyzje sprzedażą przyszłych przychodów.
I ty się jeszcze pytasz dlaczego ludzie są źli na Laportę? To tak jakbyś w styczniu wydał całą kasę jaką dostaniesz w 2025 roku a potem był zdziwiony, że na nic Cię nie stać.
0
@Dieselzor jakiś ziomal będzie się całował z dziewczyną która Ci się podoba a w tym czasie Ciebie będą...
Baw się dobrze! ;)
4
Komentarza nie trzeba bo sam obrazek idealnie oddaje rzeczywistość :D
https://x.com/nocontextfooty/status/1873409495906607174
0
Jak na kogoś kto przejął stery po bartomeu to wyniki bardzo słabe.
0
@Hosh jeżeli jest to sensownie wplecione w fabułę to niech sobie będzie. Akurat ta postać mnie nie raziła, choć ta akcja ze strzelaniną jest tak bezsensowna, że głowa mała.
0
@PaPo Ja jestem bardzo rozczarowany. To samo co z Domem z Papieru - scenariusz do drugiego sezonu napisany na kolanie. Akcja skrajnie głupia. Decyzje postaci zupełnie niezrozumiałe. A zakończenie z dupy.
1
Squid Game 2 - spoilery!!!
Ktoś już obejrzał cały 2 sezon? Jak wrażenia?
4
@Marian_Pazdzioch u @Luciano99 praktyki są płatne. Zapłacisz to możesz praktykować
1
@MateS 5 lub 24
0
@takisobiektos Kriszcziano albo dziadek mróz. Zależy skąd pochodzisz
0
@Culer9002 Jeden podobny jest to takiego dobrego aktora. Nawet oskara dostał
12
@Kgorecki2500 "gwiazdor"? Criszcziano przyniósł Ci szalik do spalenia? O.o
0
@marcin62 nawzajem :)
1
@Symson a przynajmniej żeby real się przewrócił i sobie głupi ryj rozwalił ;)
Sorry nie mogłem się powstrzymać :P
8
Czemu on jeszcze nie siedzi w więzieniu? :(
0
@agaFCB Często tak mam i nie jest to żadna wymówka :D
2
@tomek8756 Winiary. Ci co jedzą kielecki to są miłośnicy sernika z rodzynkami i Kevina sam w Nowym Jorku
0
@HypeR wszyscy przestali. Pal licho jak jeden zawodnik się zatnie ale to samo dzieje się z całą ekipą. W ostatnim meczu Pedri pięknie wykończył ale potem tez zmarnował drugą okazję (choć i tak zagrał fenomenalnie). Ale to że nagle totalnie siada skuteczność całego zespołu - to nie jest normalne.
0
Szkoda chłopa. Ciekawe co tam nawaliło najbardziej, że zespół się tak posypał w lidze :(