Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Munio ale iść na mecz swojego klubu i wyjść po 30 minutach?
0
Straszna w obronie jest ta Valencia. To nie jest poziom LL. Nawet w ekstraklasie mieliby problem z bronieniem.
3
Co za przypadek. Wałki na korzyść realu - bez konsekwencji. Mylisz się na niekorzyść realu - nie masz roboty. No ciekawe jakie przesłanie zostało wysłane do arbitrów. Hmmm. Pewnie teraz WCALE nie będą bali się gwizdać czegokolwiek przeciwko realowi. Wcale.
6
Nieee. To wcale nie jest celowy atak na nogę rywala. Skąd!
8
@Kengo na bank postawią autobus żeby powtórki nie było. Obawiam się że ten mecz będzie miał niewiele wspólnego z ostatnim. I obym się mylił :)
0
@barteq Casado oczywiście:)
1
@VegetaPolska stary masz coś na swoje objawy :)
https://picco.pl/hpeciai/a75fd5135b657b982a19938d7cfd05ef/pol_pm_Masc-na-bol-dupy-w-pudeleczku-2973_3.jpg
1
@Szenszej 1. Gratulacje
2. Weź się do roboty wreszcie a nie mecze będziesz oglądał!!!
1
@jacobFCB byle awansować i bez urazów. Nie musi być manity
0
@ProMILs też wiedziałem takie wpisy. Niezłe odklejeńce. Dupy ich blola bo ich szkoła produkuje sam szrot .
A jak się nasz Vegetka zagotował :D
0
Szczęsny - Fort, Araujo, Eric, Martin - Cubarsi, Frankie, Fermin - Rapha, Ferran, Yamal
Taką 11 bym chciał. Oczywiście może zagrać Pena ale wydaje mi się że skoro nagle stracił miejsce w składzie to pewnie coś się wydarzyło i już do bramki nie wróci. Ale kto to wie? Pewnie tylko sztab.
2
@Luciano99 znowu kontrola przyjechała i udajesz że warsztat dziś nie pracuje?
0
@tadzik447 Multipla zdecydowanie. Możesz spokojnie zostawić kluczyki w aucie i mieć pewność że nikt go nie zabierze. No i jakbyś go rozbił to też żadna strata
0
@KrychaFCB typa 4 lata starszego? I takie porównanie do nastolatka? To byłaby niezła kpina. Myślisz że odwalą dwie takie idiotyczne akcje w ciągu jednego tygodnia?
2
@barcanawieki a skąd wiesz że nie wygrał? Może się założyli kto więcej fajek wypali? Albo o cokolwiek innego. A ten nie wie i od razu drwi jakby de la Pene z Inakim Pena pomylił ;)
5
@KamQiX wniosek jest prosty. Sędziowie w Hiszpanii są absolutnie beznadziejni.
55
Kiedy nawet ich przydupasy z Espanyolu się z nich nabijają to chyba wyraźną oznaka że real się skrajnie ośmieszył
7
@VeB 1899 w zasadach powinno być wpisane że karne to można dyktować dla realu a nie odwrotnie!
17
@cules100pro wiedzą. Nie chcą poprawy sędziowania tylko preferowania ich w każdym meczu. Co skorzystają na tym że sędziowanie będzie uczciwe? Tylko mniej punktów będą przez to mieli.
0
@FcPortoFan1999 ale ja nie napisałem że o ZP będzie walczył jeszcze w barwach Legii
9
@norbi77 Oni zwyczajnie jak szukają stopera to wybierają największego idiotę.
0
@FcPortoFan1999 Lewy grał w Ekstraklasie a jednak powinien jedną mieć. Więc da się ;)
0
@barcelonaLM "Po co nam Demir, mamy Wszołka"
I cyk! Za parę lat będzie walczył o złotą piłke
5
@ranger3120 na początku lat 90tych nie mówiło się "kredyt na mieszkanie" tylko "zadłużyć się na mieszkanie". Ludzie nie ogarniają że zmieniając "definicje" jakiegoś słowa - tak żeby lepiej brzmiało - zmienia się podejście ludzi do danego zagadnienia. Przecież ktoś kto ma kredyt nie myśli "mam długi" choć je faktycznie ma.
"Nowoczesne" społeczeństwo uważa się za wykształcone i mądre, podczas gdy w rzeczywistości, jest skrajnie naiwne, łatwo sterowalne i posłuszne. A najlepszy przykład to każde kolejne wybory i ludzie nawalający w siebie z uwagi na różne poglądy polityczne. Albo skrajnie idiotyczne teksty typu "mniejsze zło" albo "musisz iść na wybory". Dramat.
0
@kocieek Chat GPT - dosłownie w tym momencie wkleiłem to co kolega @Kengo napisał i wyszło mi dokładnie to samo.
3
@Nightraider a przez kolejne 9 lat rządził Tusk, choć to pis miał rząd wielkościowy i prezydenta. Tusk jednak znalazł sposób aby ta większość nie mogła przegłosowywać ustaw a prezydent je wetował. Normalnie kraj magików.
Ale i tak najzabawniejsze jest to, że ludzie dalej się łapią na wojenkę pis-peło i trzymają się jednej albo drugiej strony choć obie robią z nich posłusznych niewolników-idiotów.
1
@kuz https://i.imgflip.com/9j0ilr.jpg
1
@SkN Jestem skłony się zgodzić. Pamiętajmy jednak że celem kary nie jest siedzenie w więzieniu samo w sobie.
0
@SkN w sensie za mało, za dużo czy dlaczego opadają?
0
@J4no czyli kasa z udzielonego kredytu nie jest kasą banku? O kurde!