Azi

1

@Munio ale iść na mecz swojego klubu i wyjść po 30 minutach?

Azi

0

Straszna w obronie jest ta Valencia. To nie jest poziom LL. Nawet w ekstraklasie mieliby problem z bronieniem.

Azi

3

Co za przypadek. Wałki na korzyść realu - bez konsekwencji. Mylisz się na niekorzyść realu - nie masz roboty. No ciekawe jakie przesłanie zostało wysłane do arbitrów. Hmmm. Pewnie teraz WCALE nie będą bali się gwizdać czegokolwiek przeciwko realowi. Wcale.

Azi

6

Nieee. To wcale nie jest celowy atak na nogę rywala. Skąd!

Azi

8

@Kengo na bank postawią autobus żeby powtórki nie było. Obawiam się że ten mecz będzie miał niewiele wspólnego z ostatnim. I obym się mylił :)

Azi

0

@barteq Casado oczywiście:)

Azi

1

@Szenszej 1. Gratulacje
2. Weź się do roboty wreszcie a nie mecze będziesz oglądał!!!

Azi

1

@jacobFCB byle awansować i bez urazów. Nie musi być manity

Azi

0

@ProMILs też wiedziałem takie wpisy. Niezłe odklejeńce. Dupy ich blola bo ich szkoła produkuje sam szrot .

A jak się nasz Vegetka zagotował :D

Azi

0

Szczęsny - Fort, Araujo, Eric, Martin - Cubarsi, Frankie, Fermin - Rapha, Ferran, Yamal
Taką 11 bym chciał. Oczywiście może zagrać Pena ale wydaje mi się że skoro nagle stracił miejsce w składzie to pewnie coś się wydarzyło i już do bramki nie wróci. Ale kto to wie? Pewnie tylko sztab.

Azi

2

@Luciano99 znowu kontrola przyjechała i udajesz że warsztat dziś nie pracuje?

Azi

0

@tadzik447 Multipla zdecydowanie. Możesz spokojnie zostawić kluczyki w aucie i mieć pewność że nikt go nie zabierze. No i jakbyś go rozbił to też żadna strata

Azi

0

@KrychaFCB typa 4 lata starszego? I takie porównanie do nastolatka? To byłaby niezła kpina. Myślisz że odwalą dwie takie idiotyczne akcje w ciągu jednego tygodnia?

Azi

2

@barcanawieki a skąd wiesz że nie wygrał? Może się założyli kto więcej fajek wypali? Albo o cokolwiek innego. A ten nie wie i od razu drwi jakby de la Pene z Inakim Pena pomylił ;)

Azi

5

@KamQiX wniosek jest prosty. Sędziowie w Hiszpanii są absolutnie beznadziejni.

Azi

55

Kiedy nawet ich przydupasy z Espanyolu się z nich nabijają to chyba wyraźną oznaka że real się skrajnie ośmieszył

Azi

7

@VeB 1899 w zasadach powinno być wpisane że karne to można dyktować dla realu a nie odwrotnie!

Azi

17

@cules100pro wiedzą. Nie chcą poprawy sędziowania tylko preferowania ich w każdym meczu. Co skorzystają na tym że sędziowanie będzie uczciwe? Tylko mniej punktów będą przez to mieli.

Azi

0

@FcPortoFan1999 ale ja nie napisałem że o ZP będzie walczył jeszcze w barwach Legii

Azi

9

@norbi77 Oni zwyczajnie jak szukają stopera to wybierają największego idiotę.

Azi

0

@FcPortoFan1999 Lewy grał w Ekstraklasie a jednak powinien jedną mieć. Więc da się ;)

Azi

0

@barcelonaLM "Po co nam Demir, mamy Wszołka"

I cyk! Za parę lat będzie walczył o złotą piłke

Azi

5

@ranger3120 na początku lat 90tych nie mówiło się "kredyt na mieszkanie" tylko "zadłużyć się na mieszkanie". Ludzie nie ogarniają że zmieniając "definicje" jakiegoś słowa - tak żeby lepiej brzmiało - zmienia się podejście ludzi do danego zagadnienia. Przecież ktoś kto ma kredyt nie myśli "mam długi" choć je faktycznie ma.

"Nowoczesne" społeczeństwo uważa się za wykształcone i mądre, podczas gdy w rzeczywistości, jest skrajnie naiwne, łatwo sterowalne i posłuszne. A najlepszy przykład to każde kolejne wybory i ludzie nawalający w siebie z uwagi na różne poglądy polityczne. Albo skrajnie idiotyczne teksty typu "mniejsze zło" albo "musisz iść na wybory". Dramat.

Azi

0

@kocieek Chat GPT - dosłownie w tym momencie wkleiłem to co kolega @Kengo napisał i wyszło mi dokładnie to samo.

Azi

3

@Nightraider a przez kolejne 9 lat rządził Tusk, choć to pis miał rząd wielkościowy i prezydenta. Tusk jednak znalazł sposób aby ta większość nie mogła przegłosowywać ustaw a prezydent je wetował. Normalnie kraj magików.

Ale i tak najzabawniejsze jest to, że ludzie dalej się łapią na wojenkę pis-peło i trzymają się jednej albo drugiej strony choć obie robią z nich posłusznych niewolników-idiotów.

Azi

1

Azi

1

@SkN Jestem skłony się zgodzić. Pamiętajmy jednak że celem kary nie jest siedzenie w więzieniu samo w sobie.

Azi

0

@SkN w sensie za mało, za dużo czy dlaczego opadają?

Azi

0

@J4no czyli kasa z udzielonego kredytu nie jest kasą banku? O kurde!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?