Azi

1

@macio_944 Trump musi się ogarnąć bo jeżeli coś takiego faktycznie poszło do mediów to wyszedł na strasznego syna suki. A Zeleński zniszczy go takimi wypowiedziami.

Jeżeli Trump chce doprowadzić do pokoju, to jedyną droga jest bardzo mocne wzmocnienie Ukrainy albo interwencja zbrojna NATO. Jeżeli Trump chce robić interesy to musi wejść na Ukrainę, zatrzymać walki i włączyć Ukrainę w struktury NATO. Tylko wtedy jest szansa na rozmowy. Żaden inny scenariusz dla Ukrainy nie wchodzi w grę.

Azi

0

@draxidox to tekst w stylu "kiedy jesteś lewakiem i boli Cię że ktoś ma coś na co cię nie stać"

Azi

0

@Pawlak1992 ale wszystko bez pieniędzy to...

Azi

0

@Pawlak1992 kasa. Ewentualnie kasa. I kasa.

Azi

0

Kontuzja tego debila to tylko korzyść dla śmietankowych. Takich dzbanów jak ceballos w piłce to że świecą szukać.

Azi

3

Pozbycie się Lapcia i powrót Leo. Same korzyści dla klubu :)

Azi

0

@Faro on ma 20 lat i 1000 minut w blisko 30 meczach. To nie jest zły wynik. Do tego wygrał z LM więc raczej nie narzeka.

Za bardzo porównujesz go do naszej młodzieży. Nie ta skala talentu.

Azi

17

@gaq dokładnie. Bramki na zamknięcie meczu nie powinny się liczyć. Są bezwartościowe.

Azi

9

Bez jaj. U nas wystarczy jeden faul i kartka. A rywalom pozwala na wszystko.

Azi

3

Saul identyczne kosił Araujo i dostał tylko żółta. Nie ma to jak sprawiedliwe podejście do sędziowania

Azi

11

Ten dzban nie gwiżdże fauli i zachęca do bardzo agresywnej gry

Azi

1

Idzie akcja a Ci powtórkę puszczają. I to nie pierwszy raz taka odpałka w LL. Co to za nieprofesjonalne prowadzenie transmisji?

Azi

1

@DTMisTheBest widzę że przestali montować kierunkowskazu. Może są w dodatkowo płatnych pakietach?

Azi

7

@okiemtypera_lucaxx95 Szczęsny tylko karnego załatwi rywalom. Raz, dwa. Może kilka razy ;)

Azi

6

@Maker0 autobusy na boisku mają to do siebie że jest z nimi duży problem.

Azi

17

Dobre wariaty. Kpią sobie że śmietankowych na całego :D

Azi

5

@Eto'o9 R10 na tak beznadziejnie grającego w obronie rywala to możesz sobie wystawić mobilna 9ke. Ale jak masz ekipę która muruje pole karne a między liniami nie ma wolnej przestrzeni to na czort Ci mobilna 9? Musisz mieć kogoś kto powalczy że stoperami.

Azi

0

@Pedri16Future dla nich to przepustką do pucharów bo w lidze będzie ciężko. Oni z pewnością dadzą z siebie 150%

Azi

3

@Quahoo nie wiem ale wszyscy chcą trafić na real bo jest najsłabszy z tego grona ;)

Azi

1

@mekston tak btw - też się nie możesz F1 doczekać? :)

Azi

0

Dobrze że mecz zaczął się tak późno. Dzieci nie powinny takich gwałtów oglądać!

Azi

1

@jacobFCB oni się identyfikują jako pokrzywdzeni. A reszta ligi identyfikuje ich jako debili

Azi

2

Blade, Kounde, Pedri, Yamal i Rapha. Brakuje jednej zmiany dla Cubarsiego

Azi

0

@brd42 to jest akurat ten mądrzejszy ;)

Azi

0

@kondzik47 to już było po meczu ;)

Azi

0

W momencie kiedy Barcelona przestała atakować i gra na przetrzymanie to tym się tryb agresywny debil włączył. Bez sensu

Azi

1

@Transu96 ta Valencia w ostatnich 5 meczach zdobyła tyle punktów co my. Jak Cię boli dupa to posmaruj zamiast się skarżyć na labambie

Azi

2

@Transu96 jakie to ma znaczenie?

W ostatnich 5 meczach zdobyli tyle samo pkt co my

Azi

1

@Munio wiem. Ale ja bym z meczu Barcy nie wyszedł. Ale pewnie bym gwizdał ;)

Azi

0

Alez paskudne zagranie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?