Azi

2

@Luciano99 dudzio w realu robił za tzw. błazna. O grze to może nawet nie bredzić. Przez 4 sezony zagrał 12 spotkań o nic

Azi

3

@ObiwanKenobi Merkelowa sama ich zapraszała - jak teraz im to nie pasuje to niech sobie cofną zaproszenia. Nie widzę powodu dla którego UE albo Polska miałaby ponosić konsekwencje idiotycznych decyzji kanclerz niemiec...

Azi

0

@Seba_23 to nie znaczy że trzeba przy tym mówieniu robić z siebie błazna i udawać że gwiżdżą tylko na waszą niekorzyść. A dokładnie to zrobił real...

Azi

0

@MesQueUnClub_87 Kto powiedział że płacą za te telefony, bluzy i obozy? Chcą to niech se zarobią. Ja w liceum jeździłem za granice do roboty na całe wakacje. A to było w czasach kiedy Polska jeszcze w UE nie była nawet.

Azi

0

@Messibestplayerintheworld Ty potrzebujesz czasu a @lucca87 już wie. Jesteś zwykłym amatorem dlatego to on zgarnął miliony z prowizji z transferów :)

Azi

1

@Kapitan hawk dziś rzeźniki a jutro rywalizacja o miano ogórka roku ;)

Azi

3

"Konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana"

Taaaaaaaak. Na piwno. Powiedz sędziemu że się pomylił i masz karteczkę XD
No chyba że jesteś z realu, to wtedy nie masz. Ale wiadomo - sędziowie krzywdzą w ten sposób ten pseudoklub z madrytu

Azi

0

Ładnie zaorał śmietankowych :D

Azi

0

@cules100pro ja w zasadzie nie rozumiem jak można prezentować tak bardzo wywalony w kosmos poziom hipokryzji, że 2 tygodnie po arcywale z Celtą pisze się płaczliwe pismo o tym jak to real ZAWSZE jest pokrzywdzony przez sędziów.

Nie wiem po co oni upubliczniają to pismo - kto ma być "odbiorcą". Najwyraźniej ktoś skrajnie głupi, kto nie wyłapie tak oczywistego kłamstwa.

Azi

1

@Danny Gaucho każdy ma jakieś hobby. Jedni układają puzzle, inni zbierają znaczki. A kolega szuka informacji o odbycie Criszcziano. Specyficzne ale może nie oceniajmy ;)

Azi

0

@RoberDzik żeby nie było - po wałach Laporty z rejestracją Olmo i Pau Victora to my dużo lepsi nie jesteśmy niestety.

Azi

17

Bardzo podoba mi się porównanie realu do Izraela. Albo jesteś z nimi albo jesteś antysemitą. Sama prawda.

Gdyby ktoś się pytał, to dla realu podyktowane zostało 10 rzutów karnych. Dla ich rywali równe 0. Ach te przypadki! ;)

Azi

1

"Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy to jest zły uczynek. Dobry, to jak Kali zabrać komuś krowy"

Może nasz klub zalicza wtopy wizerunkowe ale na szczęście nie jest to taka żenada jak w madrycie.

Azi

7

@Rewolucja123 wywalenie Lewego za drapanie po nosie przy jednoczesnym ignorowaniu blazonowania pewnego dzbana z realu

Azi

1

@Bartas1998 kiedy jesteś kibicem realu to od razu możesz podejrzewać, że z człowiekiem jest coś nie tak (to jak dowiedzenie się że ktoś jeździ BMW). A kiedy zaczyna gadać o tym jak to sędziowie krzywdzą real, to już masz pewność, że to idiota.

Azi

1

@Comentateiro tym bardziej że w madrycie nie ma zdrowych stoperów.

Azi

1

@Kapitan hawk "mame dlaczego sędzia nam znowu nie pomógł?"

Azi

0

@Antimadridista~ właśnie miałem o tym pisać. Człowiek jest przyzwyczajony, że ogląda meczyk w niedzielę. Idzie spać a potem do pracy. A tutaj jeszcze jasno za oknem a już po meczu. Dziwnie tak.

Azi

0

@Encore ja jestem tak stary że już w ogóle nie oglądam piłki (ani tv) jeżeli nie gra Barcelona. No może MŚ (bo euro mało mnie interesuje) i nawet kadry Polski nie chce mi się oglądać.

Azi

0

@Eto'o9 R10 dokładnie.

Azi

0

Eric za Araujo. Wydaje się bardzo słuszna zmianą

E: i Frankie. Czyli zupełnie zmieniamy schemat gry

Azi

6

Typowy sędzia LL. Widzi wyraźnie że jedna z drużyn robi absolutnie wszystko żeby tylko nie grać w piłkę i nie robi oczywiście absolutnie nic żeby utrudnić antyfutbol

Azi

1

Mega szacunek dla Gaviego za to że chciał zostać ale tutaj nie ma co kozaczyć. Zdrowie ważniejsze

Azi

0

Żeby tylko nie pozwolili mu zostać na boisku

Azi

4

Jestem zaskoczony że nie ma Fermina w 11.

Azi

0

@pepo_barcarzadzi real gra zwykle w 14 a 3 ma nawet inne koszulki i może gwizdkiem przerywać akcje rywali i dawać karne z dupy dla realu. A czy prasa jest oburzona tym oczywistym oszustwem? Jakoś nie bardzo. Gdyby świat był sprawiedliwy to real by nigdy nic nie wygrał.

Azi

4

@PatrychoO ale o której ekipie mówisz bo do espanyolu ten opis pasuje tak samo dobrze jak do realu XD

Azi

1

@ShawnC niestety obie ekipy nie mogły przegrać. A tak niebiescy wyszli ze strefy spadkowej. Ale cóż - nie można mieć wszystkiego

Azi

1

@norbi77 słuszna uwaga :)

Azi

11

Nawet władze LL musiały uznać że przegięli pałę w promowaniu realu, bo dziś sędzia nie dał im karnego. Ostatni mecz LL bez karnego dla realu miał miejsce przed świętami, czyli 3 kolejne mecze ligowe dostawali karne. A w międzyczasie był jeszcze mega "kontrowersyjny mecz" z Celtą, (jak słusznie zauważył @norbi77 który był zwykłym wałem), której nie ma w PK tylko dzięki temu że sędziowie promują madrytczyków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?