Azi

0

@bartas97 Za dużo telewizji realu oglądasz. No i widać że mózg nie funkcjonuje :D

Azi

13

@AmigoBlancos a tutaj przyjedzie real w dodatku grając w 14...

Azi

0

Brak skuteczności to wieczna bolączką Barcelony. Zespół robi wszystko dobrze tylko wepchnąć piłki do bramki nie potrafi. Pytanie czy coś można z tym faktem zrobić?

Azi

0

@wojopancer bo Barcelona to nie real. Dlaczego mieliby nam dyktować karne? No i to zagranie było wybitnie przypadkowe i nie miało żadnego wpływu na naszą akcję.

Azi

4

A w naszej szatni:
https://imgflip.com/gif/9ejqi2

Azi

1

Poszukajmy jakiś pozytywów: Pep zaraz będzie do zatrudnienia za free :D

Azi

0

Dawajcie artykuł o słynnym tytule przed świętami ;)

Azi

0

@okiemtypera_lucaxx95 Rapha zagrał beznadziejną piłkę po której poszła akcja na 1:2 więc Atletico nie zmarnowało jego wkładu... Nie mówiąc o poprzeczce i zmarnowanej setce

Azi

1

@FcPortoFan1999 jak się marnuje takie okazje jakie mieliśmy to tak właśnie się przegrywa

Azi

1

@MesQueUnClub22 tak po prawdzie to Rapha niestety

Azi

1

2.59 x 0.26 xG

Kolejny mecz który przegrywamy niewykorzystanymi okazjami.
Boli też że brama na 1:2 w pełni na bary Raphy... :(

Azi

4

@blakkudium trudno się nie zgodzić.

Chciałbym tylko żeby te szuje sędziowie podjęli taka sama decyzję gdyby coś podobnego zdarzyło się w naszym polu karnym. Chciałbym wierzyć ale nie wierzę.

Azi

0

Nie zdziw mnie jeżeli po przerwie wejdzie Okno za Fermina. Nie zdziwi mnie też Frankie

Azi

1

Gavi pięknie dyryguje ta drużyna.

Azi

1

@Eklerek jak kupił auto z importu 200k które faktycznie zrobiło już z 600k to wcale nie jest to dziwne.

Azi

1

@Deviler Bardo fajny silnik. Serwisowany regularnie?

Azi

1

@Szymemdymek Fermin
Dla Gaviego rola fałszywego skrzydłowego to nie nowość

Azi

2

@Deviler mówiłem nie jedz do @Luciano99 bo Kessie ma problem od kiedy prokuratura zajęła mu konta i partaczy. To nie. Bo u innych drogo!

W na poważnie - jakie auto?

Azi

0

@gumaz nie bałdzo

Azi

1

@mekston nie bądź dla niego zbyt krytyczny. Może on się urodził gdzieś przy granicy z Białorusią w rodzinie o typowo ruskiej historii która po odzyskaniu niepodległości wolała Polskę niż bolszewików. Tam się małe dzieci uczy pić wódę, kochać Putina i nigdy nie kwestionuje czy matulka rosija robi dobrze, bo czego by nie robiła to robi bardzo dobrze. Nawet jak morduje cywilów na Ukrainie to Ci powiedzą że to wina Ukraińców.

Azi

0

@Krystian1588 ta. Na pewno Flick nie ma co robić tylko czytać co jego rezerwowy bramkarz gada w polskich mediach

Azi

0

@Krystian1588 Że chciałby grać ale to trener decyduje?

Azi

0

@Barcanajlepszyteam Będzie się ścigał podobno w Ferrari. W jakiś długodystansowych wyścigach.

Azi

0

@mekston W Haasie będzie Bearman przecież :)

Ale skoro szczur do nich przeszedł to nie da się już lubić tej ekipy :P


Azi

0

@1marcinxd zasadniczo unikałbym importu jeżeli w podobnej cenie są auta krajowe. Ich historia jest często trudna do zweryfikowania a szansa ze trafisz np. na klonowane auto jest dużo większa. W zasadzie importy są opcją gdy w PL nie ma danej opcji wyposażenia. A jeżeli import jest tańszy niż krajówka, to masz pewność że z tym autem jest coś nie tak.

Azi

2

A któryś z jego poprzedników nie był? To skąd te wieczne wały?

Azi

2

@konrad1661 myślisz że on przyswaja logiczne argumenty. Stawiam 10 zł że jest na to bardzo mała szansa :D

Azi

1

@Sulimo kupić coś lepszego ;)

A na poważnie - google i pytanie o cofnięcie aktualizacji :)

Azi

11

@draxidox tak? Dlaczego chcesz komuś mówić jak ma wydawać swoje własne pieniądze?

Azi

0

@Kengo wszędobylscy "naukowcy" włażą do reaktora podglądać grzyby a potem chodzą napromieniowani po miastach!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?