Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 Za dużo telewizji realu oglądasz. No i widać że mózg nie funkcjonuje :D
13
@AmigoBlancos a tutaj przyjedzie real w dodatku grając w 14...
0
Brak skuteczności to wieczna bolączką Barcelony. Zespół robi wszystko dobrze tylko wepchnąć piłki do bramki nie potrafi. Pytanie czy coś można z tym faktem zrobić?
0
@wojopancer bo Barcelona to nie real. Dlaczego mieliby nam dyktować karne? No i to zagranie było wybitnie przypadkowe i nie miało żadnego wpływu na naszą akcję.
4
A w naszej szatni:
https://imgflip.com/gif/9ejqi2
1
Poszukajmy jakiś pozytywów: Pep zaraz będzie do zatrudnienia za free :D
0
Dawajcie artykuł o słynnym tytule przed świętami ;)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Rapha zagrał beznadziejną piłkę po której poszła akcja na 1:2 więc Atletico nie zmarnowało jego wkładu... Nie mówiąc o poprzeczce i zmarnowanej setce
1
@FcPortoFan1999 jak się marnuje takie okazje jakie mieliśmy to tak właśnie się przegrywa
1
@MesQueUnClub22 tak po prawdzie to Rapha niestety
1
2.59 x 0.26 xG
Kolejny mecz który przegrywamy niewykorzystanymi okazjami.
Boli też że brama na 1:2 w pełni na bary Raphy... :(
4
@blakkudium trudno się nie zgodzić.
Chciałbym tylko żeby te szuje sędziowie podjęli taka sama decyzję gdyby coś podobnego zdarzyło się w naszym polu karnym. Chciałbym wierzyć ale nie wierzę.
0
Nie zdziw mnie jeżeli po przerwie wejdzie Okno za Fermina. Nie zdziwi mnie też Frankie
1
Gavi pięknie dyryguje ta drużyna.
1
@Eklerek jak kupił auto z importu 200k które faktycznie zrobiło już z 600k to wcale nie jest to dziwne.
1
@Deviler Bardo fajny silnik. Serwisowany regularnie?
1
@Szymemdymek Fermin
Dla Gaviego rola fałszywego skrzydłowego to nie nowość
2
@Deviler mówiłem nie jedz do @Luciano99 bo Kessie ma problem od kiedy prokuratura zajęła mu konta i partaczy. To nie. Bo u innych drogo!
W na poważnie - jakie auto?
0
@gumaz nie bałdzo
1
@mekston nie bądź dla niego zbyt krytyczny. Może on się urodził gdzieś przy granicy z Białorusią w rodzinie o typowo ruskiej historii która po odzyskaniu niepodległości wolała Polskę niż bolszewików. Tam się małe dzieci uczy pić wódę, kochać Putina i nigdy nie kwestionuje czy matulka rosija robi dobrze, bo czego by nie robiła to robi bardzo dobrze. Nawet jak morduje cywilów na Ukrainie to Ci powiedzą że to wina Ukraińców.
0
@Krystian1588 ta. Na pewno Flick nie ma co robić tylko czytać co jego rezerwowy bramkarz gada w polskich mediach
0
@Krystian1588 Że chciałby grać ale to trener decyduje?
0
@Barcanajlepszyteam Będzie się ścigał podobno w Ferrari. W jakiś długodystansowych wyścigach.
0
@mekston W Haasie będzie Bearman przecież :)
Ale skoro szczur do nich przeszedł to nie da się już lubić tej ekipy :P
0
@1marcinxd zasadniczo unikałbym importu jeżeli w podobnej cenie są auta krajowe. Ich historia jest często trudna do zweryfikowania a szansa ze trafisz np. na klonowane auto jest dużo większa. W zasadzie importy są opcją gdy w PL nie ma danej opcji wyposażenia. A jeżeli import jest tańszy niż krajówka, to masz pewność że z tym autem jest coś nie tak.
2
A któryś z jego poprzedników nie był? To skąd te wieczne wały?
2
@konrad1661 myślisz że on przyswaja logiczne argumenty. Stawiam 10 zł że jest na to bardzo mała szansa :D
1
@Sulimo kupić coś lepszego ;)
A na poważnie - google i pytanie o cofnięcie aktualizacji :)
11
@draxidox tak? Dlaczego chcesz komuś mówić jak ma wydawać swoje własne pieniądze?
0
@Kengo wszędobylscy "naukowcy" włażą do reaktora podglądać grzyby a potem chodzą napromieniowani po miastach!