Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@PatrychoO ale o której ekipie mówisz bo do espanyolu ten opis pasuje tak samo dobrze jak do realu XD
1
@ShawnC niestety obie ekipy nie mogły przegrać. A tak niebiescy wyszli ze strefy spadkowej. Ale cóż - nie można mieć wszystkiego
1
@norbi77 słuszna uwaga :)
11
Nawet władze LL musiały uznać że przegięli pałę w promowaniu realu, bo dziś sędzia nie dał im karnego. Ostatni mecz LL bez karnego dla realu miał miejsce przed świętami, czyli 3 kolejne mecze ligowe dostawali karne. A w międzyczasie był jeszcze mega "kontrowersyjny mecz" z Celtą, (jak słusznie zauważył @norbi77 który był zwykłym wałem), której nie ma w PK tylko dzięki temu że sędziowie promują madrytczyków.
3
@Gaucho Jak będzie głosowanie czy go deportować do moskwy to nawet chętnie
3
@Pawlak1992 ja zagłosuje na tego jednego uczciwego męża stanu, który jako jedyny z tej grupy prezentuje poziom kultury i wiedzy, który uprawnia do zajęcia tak ważne...
Dobra robię sobie jaja. Nie ma na kogo głosować. Dno i kilometr mułu jak zawsze. Nie idę na wybory i każdemu to polecam. Marnowanie czasu.
0
@MesQueUnClub96 a po co? Espanyol im się podłoży i jeszcze tyłek wypnie jak zawsze XD
2
@blakkudium trzymamy kciuki za to żeby City miało rewanż ze realem
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
16 pkt daje awans do 8 a 12 pewność gry w 24. Do tego wygranie 3 meczy (nawet z 2 remisami) nie daje pewności awansu. Wniosek jest prosty - wygrać wszystko u siebie albo 3 z 4 i jeden z wyjazdów. Tyle trzeba żeby grać "wiosną" w LM.
11
@jacobFCB nie mam nic do gejów, lesbijek ani transwestytów. To ich sprawa jakie mają upodobania i czy chcą zmienić płeć. Ale nie można spokojnie godzić się na to, że ktoś ma być uprzywilejowany na podstawie takiej jak orientacja seksualna albo to czy zmienił płeć. O tym czy ktoś pracuje na danym stanowisku powinny decydować wyłącznie jego umiejętności. I tyle w temacie.
19
@Rewolucja123 zabawniejsze jest to że on się doszukuje kontaktu z piłką przy faulu na Kounde. To nie ma żadnego znaczenia przecież. Typ wszedł z takim impetem że mógłby nawet dotknąć tej piłki i niczego by to nie zmieniło bo to nie był atak na piłkę tylko na zawodnika.
I fakt że on nie odgwizdał tego z miejsca tylko musiał tutaj interweniować var to pokazuje jak beznadziejnym jest sędzią
4
Gavi będzie za parę lat świetnym kapitanem. Na lata :)
0
@Abegor to samo można powiedzieć o każdym prezydencie w każdym cywilizowanym kraju. Taki urok w polityce.
0
@DLFCB zamawiał Pan budzenie na 7?
Tak
To wstajemy, bo już 9 :)
0
@Abegor mogę się zgodzić że Trump jest też uprzywilejowany. Tyle że to nie ma żadnego związku z tematem :)
11
Teraz rozumiem dlaczego miłośnicy ideologii, bez żadnych kwalifikacji zawodowych, tak bardzo nienawidzą Trumpa. Zwyczajnie odbiera niesłusznie uprzywilejowanym i wyrównuje szanse. Czyli czysta tolerancja - coś czego "tolerancyjni" nienawidzą najbardziej na świecie.
0
@KamQiX tam powinien być karny. Ale jednocześnie nie zauważenie faulu ma Kounde - z bardzo dużym impetem - też jest rażącym błędem sędziego. Zgodnie z zasadami powinien być karny a sędzię powinien zmienić zawód bo nie wiedząc takiego faul doprowadził do bardzo dużej kontrowersji
1
Zgadzam się. Zupełnie inna kwestią jest to że var ratuje ta interwencja dupę sędziego, który nie zauważył TAKIEGO faulu. Jeżeli on nie widzi wejścia z takim impetem na żywo to powinien zmienić zawód bo do sędziowania się zwyczajnie nie nadaje.
0
Czy Rapha zaliczył asystę przy ostatnim golu? ;)
Tsubasa!!! :D
1
@Comentateiro zero merytoryki ale za to same "ciemnogrodu", "biedy", "dylematy życiowe", "spłycanie tematu", "prywitywne samcze instynkty" i "nieuctwo".
Totalny brak kultury osobistej chłopie. Współczuję
1
@AlexDark00 i to jest argument. Ale wątpię aby miłośnicy ideologii zrozumieli
6
@Kapitan hawk i niestety denna forma o przez połowę tego czasu.
0
Dodajmy: powiedzenie prawdy będzie skutkowało totalnym zawieszeniem
0
@saviol54 to że var nie robi wałów i nie uznaje nieprawidłowych bramek realu to nie znaczy że nie są robione wały i dają im karne za nic. A do tego nie daje w pełni zasłużonych czerwonych. real jest w oczywisty sposób promowany - to przyzna każdy, z Simeone na czele. Trzeba być ogórem żeby nie widzieć rzeczy oczywistych.
8
Gavi ma rację. Ta liga nie zasługuje na trzy plagi: real, jakość sędziowania i getafe. Dwie to za dużo!
3
@Coutinho007 Getafe, Espanyol i Ogórki. Idealne trio do spadku. Lepsze byłoby tylko z realem w miejsce ogórków ale wiadomo że to SF. Szczególnie patrząc po tym jak ich sędziowie promują. Ale pomarzyć można :)
0
@DiSBlaDE pali papierosy z kolegami na przerwach to się mniej udziela
0
Ale ma chłopak krzepę w łapie. Typ się 5 minut nie podnosił z boiska :D
0
W ogóle nie jestem zaskoczony