Azi

4

@PatrychoO ale o której ekipie mówisz bo do espanyolu ten opis pasuje tak samo dobrze jak do realu XD

Azi

1

@ShawnC niestety obie ekipy nie mogły przegrać. A tak niebiescy wyszli ze strefy spadkowej. Ale cóż - nie można mieć wszystkiego

Azi

1

@norbi77 słuszna uwaga :)

Azi

11

Nawet władze LL musiały uznać że przegięli pałę w promowaniu realu, bo dziś sędzia nie dał im karnego. Ostatni mecz LL bez karnego dla realu miał miejsce przed świętami, czyli 3 kolejne mecze ligowe dostawali karne. A w międzyczasie był jeszcze mega "kontrowersyjny mecz" z Celtą, (jak słusznie zauważył @norbi77 który był zwykłym wałem), której nie ma w PK tylko dzięki temu że sędziowie promują madrytczyków.

Azi

3

@Gaucho Jak będzie głosowanie czy go deportować do moskwy to nawet chętnie

Azi

3

@Pawlak1992 ja zagłosuje na tego jednego uczciwego męża stanu, który jako jedyny z tej grupy prezentuje poziom kultury i wiedzy, który uprawnia do zajęcia tak ważne...

Dobra robię sobie jaja. Nie ma na kogo głosować. Dno i kilometr mułu jak zawsze. Nie idę na wybory i każdemu to polecam. Marnowanie czasu.

Azi

0

@MesQueUnClub96 a po co? Espanyol im się podłoży i jeszcze tyłek wypnie jak zawsze XD

Azi

2

@blakkudium trzymamy kciuki za to żeby City miało rewanż ze realem

Azi

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

0

16 pkt daje awans do 8 a 12 pewność gry w 24. Do tego wygranie 3 meczy (nawet z 2 remisami) nie daje pewności awansu. Wniosek jest prosty - wygrać wszystko u siebie albo 3 z 4 i jeden z wyjazdów. Tyle trzeba żeby grać "wiosną" w LM.

Azi

11

@jacobFCB nie mam nic do gejów, lesbijek ani transwestytów. To ich sprawa jakie mają upodobania i czy chcą zmienić płeć. Ale nie można spokojnie godzić się na to, że ktoś ma być uprzywilejowany na podstawie takiej jak orientacja seksualna albo to czy zmienił płeć. O tym czy ktoś pracuje na danym stanowisku powinny decydować wyłącznie jego umiejętności. I tyle w temacie.

Azi

19

@Rewolucja123 zabawniejsze jest to że on się doszukuje kontaktu z piłką przy faulu na Kounde. To nie ma żadnego znaczenia przecież. Typ wszedł z takim impetem że mógłby nawet dotknąć tej piłki i niczego by to nie zmieniło bo to nie był atak na piłkę tylko na zawodnika.

I fakt że on nie odgwizdał tego z miejsca tylko musiał tutaj interweniować var to pokazuje jak beznadziejnym jest sędzią

Azi

4

Gavi będzie za parę lat świetnym kapitanem. Na lata :)

Azi

0

@Abegor to samo można powiedzieć o każdym prezydencie w każdym cywilizowanym kraju. Taki urok w polityce.

Azi

0

@DLFCB zamawiał Pan budzenie na 7?
Tak
To wstajemy, bo już 9 :)

Azi

0

@Abegor mogę się zgodzić że Trump jest też uprzywilejowany. Tyle że to nie ma żadnego związku z tematem :)

Azi

11

Teraz rozumiem dlaczego miłośnicy ideologii, bez żadnych kwalifikacji zawodowych, tak bardzo nienawidzą Trumpa. Zwyczajnie odbiera niesłusznie uprzywilejowanym i wyrównuje szanse. Czyli czysta tolerancja - coś czego "tolerancyjni" nienawidzą najbardziej na świecie.

Azi

0

@KamQiX tam powinien być karny. Ale jednocześnie nie zauważenie faulu ma Kounde - z bardzo dużym impetem - też jest rażącym błędem sędziego. Zgodnie z zasadami powinien być karny a sędzię powinien zmienić zawód bo nie wiedząc takiego faul doprowadził do bardzo dużej kontrowersji

Azi

1

Zgadzam się. Zupełnie inna kwestią jest to że var ratuje ta interwencja dupę sędziego, który nie zauważył TAKIEGO faulu. Jeżeli on nie widzi wejścia z takim impetem na żywo to powinien zmienić zawód bo do sędziowania się zwyczajnie nie nadaje.



Azi

0

Czy Rapha zaliczył asystę przy ostatnim golu? ;)
Tsubasa!!! :D

Azi

1

@Comentateiro zero merytoryki ale za to same "ciemnogrodu", "biedy", "dylematy życiowe", "spłycanie tematu", "prywitywne samcze instynkty" i "nieuctwo".

Totalny brak kultury osobistej chłopie. Współczuję

Azi

1

@AlexDark00 i to jest argument. Ale wątpię aby miłośnicy ideologii zrozumieli

Azi

6

@Kapitan hawk i niestety denna forma o przez połowę tego czasu.

Azi

0

Dodajmy: powiedzenie prawdy będzie skutkowało totalnym zawieszeniem

Azi

0

@saviol54 to że var nie robi wałów i nie uznaje nieprawidłowych bramek realu to nie znaczy że nie są robione wały i dają im karne za nic. A do tego nie daje w pełni zasłużonych czerwonych. real jest w oczywisty sposób promowany - to przyzna każdy, z Simeone na czele. Trzeba być ogórem żeby nie widzieć rzeczy oczywistych.

Azi

8

Gavi ma rację. Ta liga nie zasługuje na trzy plagi: real, jakość sędziowania i getafe. Dwie to za dużo!

Azi

3

@Coutinho007 Getafe, Espanyol i Ogórki. Idealne trio do spadku. Lepsze byłoby tylko z realem w miejsce ogórków ale wiadomo że to SF. Szczególnie patrząc po tym jak ich sędziowie promują. Ale pomarzyć można :)

Azi

0

@DiSBlaDE pali papierosy z kolegami na przerwach to się mniej udziela

Azi

0

Ale ma chłopak krzepę w łapie. Typ się 5 minut nie podnosił z boiska :D


Azi

0

W ogóle nie jestem zaskoczony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?