Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Myślę że najlepiej dla ludzkości będzie zburzyć stadion i zakończyć działanie klubu :)
16
Madridismo sociologico - w tym jednym Laporta na pewni się nie pomylił. W Madrycie piorą łby na potęgę. Patologia.
0
@Rifek w klubie jest zespół analityków - jest o tym mowa nawet w treści artykułu
0
@mordini123 dwóch Lukasów Sienkiewiczów? Nieźle
10
@zadafcb no patrzcie polityk robi coś zupełnie innego niż mów. To chyba pierwszy raz w historii...
2
@misterio tazosów nie znalazłeś? :)
0
@Arden a na emeryturę poszedł bo już nie chciał więcej pieniędzy
13
@Zoker ale on nie napisał że dziecko mu sie rodzi tylko że jest na porodówce. Może poszedł tam mp. na podryw ;)
2
No proszę taki młody a ma nieźle poukładane w głowie :)
0
@Kubsoleon W czasie jak wychodziły te filmy byłem nastolatkiem ale nie pamiętam żeby robiły jakieś szczególne wrażenie.
7
@tomek8756 Państwo z kartonu. I nie ma znaczenia kto rządzi jeżeli system jest niewydolny to odpowiedzialni są wszyscy siedzący w sejmie i senacie w ostatnich 20-30 latach
8
Taki grzeczny chłopak. Zawsze dzień dobry mówił. Na pewno zostanie uniewinniony przecież. Przeca to real...
3
Dziś w Warszawie: słychać wycie? Znakomicie...
2
@Kapitan hawk ja Ci wybaczam!
3
Jeżeli lubicie kryminalne historie i nie znacie sprawy tzw. "Dzieci z Kurim" to w linku poniżej znajdziecie opis tego co się wydarzyło, całkiem niedawno przecież, w Czechach.
Historia jest tak niesamowita, że wydaje się skrajnie nieprawdopodobna. A gdybyście czytali o tym książkę to pewnie byście zrezygnowali, uznając to za skrajne fantazjowanie. A jednak wystarczy trochę pogrzebać w internetach i okazuj się, że ta historia jest prawdziwa.
0
@bartas97 To zależy od tego co chce osiągnąć klub. Ja - jeżeli nie walczyłbym o - hehe - puchary to bym starał się promować wychowanków bo na transferach można nieźle zarobić. Ale trzeba mieć na uwadze że to ekstraklasa i który z tych klubów może się pochwalić akademią na poziomie?
0
@bartas97 a ile klubów faktycznie stawia na zawodników 18 lat i młodszych? I na swoich wychowanków?
7
Spokojnie to tylko wypadek przy pracy. Przecież Lewandowski się już skończył. A na pustaka to i Torres trafi ;)
2
@Kessie coś Ty tam znowu narobił?
1
@ZeroArtiforce Nigdy nie śpieszyłem się z krytyką Xaviego ani ze skakaniem z radości że zastąpił go Flick ale naprawdę doceniam robotę Niemca. To inna ekipa. Xavi nie umiał wydobyć z zawodników tego co najlepsze i chciał żeby oni grali taką piłkę jaką on wymyślił. Flick nie kombinuje tylko gra tak, żeby każdy z nich dawał z siebie maxa a jednocześnie kombinujemy żeby nie widać było szczególnie naszych słabych stron - i za to mam ogromy szacunek.
0
@brd42 Typie ja nie czytam Twoich postów - piszesz w próżnię. Wyrobiłeś sobie już u mnie opinię i dalej już tylko się kompromitujesz XD
Nie wiem po co piszesz bezsensu takie wypociny skoro na samym wstępie wysłałeś jasny przekaz. Teraz czytanie tego to byłoby marnowanie czasu na idiotyzmy.
2
@Donnie_Darko kup Factorio
0
@brd42 Nawet nie będę się rozpisywał bo próby wjeżdżania na mnie jakbym chodził do szkoły są tak słabe że aż Ci chłopie współczuję że brak Ci intelektu na coś lepszego. Co będzie dalej? Naskakiwanie na matkę? Serio chłopie? Wrzucasz komuś tekst o tym że się nie uczył w szkole i uważasz się przy tym za dorosłego? O ludzie ale to jest żenujące......................
A porównanie musi być kogoś do czegoś. Twoje nie ma żadnego sensu, skoro sam nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie do czego wrzuciłeś tak głupie porównanie.
A tutaj masz definicję hejtu. Przeczytaj i spróbuj zrozumieć. Choć obawiam się że będzie to dla Ciebie bardzo problematyczne...
https://sjp.pl/hejt
0
@brd42 Typ który w tym temacie sugeruje że Torres jest upośledzony, pasożytem i kaleką prosi o linki bo nie widzi hejtu. Litości XD
0
@brd42 znaczy nie umiesz XD
0
@brd42 ty serio nie umiesz odróżnić krytyki od hejtu?
0
@brd42 Ale kto obsypuje Torresa jakimiś komplementami? Pokaż mi te komplementy bo widać coś mi umknęło XD
0
@peetwithbarca przykład czego?
0
@brd42 Torres jest sparaliżowany? Chłopie o czym ty teraz bredzisz? O.o
1
@brd42 "nie jestem typem od poklepywania upośledzonych dzieci po plecach"
Bez obrazy ale to ludzie z takim podejście jak opisujesz są dla mnie "upośledzeni" a nie Torres