Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@brd42 ale ty nie jesteś od decydowanie od tego czy ktoś ma grać czy nie. Od tego jest trener. Ty wyłącznie wylewasz swoje żale.
Gdyby Flick uważał że Torres jest zbędny to by mu to otwarcie powiedział. Weź stary poszukaj innego klubu bo u mnie nie będziesz grał. Ale nic nie wskazuje na to, żeby takie słowa padły.
0
@visca_josef cóż - jego prawo. Ma umowę i widać trener mu ufa skoro dostaje więcej minut niż np. Pau Victor czy nawet Ansu, o którym Flick mówił tak dużo dobrego. Ale to decyzja trenera - tak długo jak bronią go wyniki to nie będę narzekał.
2
@Arden aż 1%? :)
1
@ACMaldini3 hejt to hejt a krytyka to krytyka. Jeżeli piszesz że Torres zagrał źle, nie ma liczb, zmarnował okazje itp. to spoko - należy mu się przecież i to jak najbardziej. Ale jak piszesz że to dzban, kaleka, pokraka albo że nie ma wy...nosić się z tego klubu bo masz ból dupy jak widzisz jego nazwisko, to to nie jest ok. To jest głupota hejtera.
7
Zawsze mnie zastanawia jak można nazywać siebie kibicem jakiegoś klubu a jednocześnie być takim głupkiem żeby hejtować własnych zawodników albo jeszcze im źle życzyć. To trzeba być wybitnie ograniczonym umysłowo, żeby to łączyć i nie widzieć sprzeczności.
0
@FCB_dimiC niestety chyba nic nie wiadomo jeszcze
1
@FCB_dimiC swoją drogą to już niedługo mają ruszyć licytacje aut skonfiskowanych. Ciekawe czy coś fajnego będzie do kupienia w niezłej cenie.
4
@bartas97 i słuchają jak to są uprzywilejowanie względem feministek. W jaki to sposób? Skoro się pytasz to jesteś kolejną szowinistyczną świnią! ;)
0
Został mu jeszcze jeden - być może najtrudniejszy - krok: przejścia do gry z seniorami. Jeżeli sobie z tym poradzi to będziemy mieli fenomenalnego zawodnika, bo zdaje się, że z głową nie powinno być problemów.
0
@Bajson ja również - w ostatnich 2 tyg. szukałem jakiś info i dziwiło mnie trochę że nic specjalnego się nie pojawiało
1
@Kgorecki2500 i bardzo dobrze :)
0
@Hasszz tak jest! Widzimy się w czwartek na kółeczku pantoflarzy :*
0
@Faro to nie są żadne fakty tylko uprzedzenia. Żaden normalny trener nie wystawiałby takiego zawodnika do gry. Ogarnij się chłopie.
4
@Faro To że nie jest wybitnym zawodnikiem to nie znaczy że ma wywalone. Chłopie ja też bym chciał żeby strzelał bramki na zawołanie ale to że tego nie robi to nie znaczy że należy gościa hejtować. I to jeszcze w tak głupi sposób.
0
Typ łapie kontuzje grając 5 minut. Czy to nie jest czasem spowodowane złą rozgrzewką?
1
@gaucho104 w tym momencie zamiast wyjaśnień należy napisać przyszedł pan maruda niszczyciel dobrej zabawy. Nie zrozumiałeś? Pechowo. Odpuść więc. To nie jest filozofia ani zagadnienie warte minuty rozważań.
2
@gaucho104 fajnie że się podzieliłeś ale szkoda że nie zrozumiałeś przesłania :)
2
@Arden napisz mi to samo za 10 lat :D
3
@Arden jak będziesz starszy to się dowiesz :D
2
@Arden oj dzieciaku XD
25
@Arden będziesz miał żonę to się dowiesz jak to jest. Widać po minie że woli mieć spokój niż rację ;)
3
Szacunek dla Alaves że po takich trzech ciosach nie spasowali tylko potrzebowali parę minut na otrzeźwienie i znowu wrócili do grania swojej piłki.
3
To był ataki głową w szczękę. On nie miał żadnych szans na dojście do tej pilki
0
Jeżeli chodzi o kontuzje to nic się w Barcelonie nie zmienia... :(
0
@Arden dlaczego użytkownicy? Nawet słowem nie wspomniałeś o tym że chodzi o LB
0
@Arden a o czy mają pisać artykuły? :D
1
Złego diabli nie wezmą więc głupek zdąży. Lepiej dla wszystkich jakby sobie szczękę uszkodził i nie mógł nią klepać.
0
@cules100pro Raczej nie ale sezon z głowy.
0
@Pressinho za dwie żółte w jednym meczu chyba się pauzuje mecz
1
@betonito jego żona straciła licencję bodaj dentystki a sklep jego rodziców (handlują kawą) na każdym polu ma multum negatywnych opinii typu "zamówiłem kawę ale pachniała spalonym ciałem"