Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@betonito menda do zaorania. Po co takiego zamykać do więzienia? Lepiej zrobić zrzutkę na kogoś kto "przypadkiem" zepchnie go że schodów a potem, również przypadkiem, przejedzie.
1
@Kapitan hawk ci piśmienni zorganizowali dziś sobie wycieczkę. "W błękitnej ostrydze jakąś potańcówka", tak mówili. Pytali ludzi u mnie w robocie czy też ida i zupełnie nie rozumieli czemu w odpowiedzi dostawali pytania czy serio są gejami?
2
My niewinni. Wszyscy tylko nie my.
0
@Trojanek23 widać jesteśmy mocno niestrawni. Pewnie śmietanka skwaśniała.
1
@MichuZ44 ale Zbyszek już trzeci dzień nie pił. Czepiacie się ;)
3
@Wizz777 dokładnie. Graliśmy 10 na 11 i wygraliśmy 5:0. Tak było. Naprawdę!
0
@MesQueUnClub_87 a w edukacji była 3-letnia przerwa na gimbaze. To były piękne czasy
5
@Culer9002 jak mają na Kamila mówić?
0
@A4ron Tymczasem Ekstraklasa: dwie drużyny w LM? Poczymaj mi piwo... ;)
4
Zespół wygrywa 5:0 a ty wystawiasz komuś kto zagrał cały mecz note 4/10. To by było na tyle jeżeli idzie o rzetelność XD
0
@vangoor źródło jakieś daj :)
0
@Arden jego gwiazda nie zniża się do pracy w odbiorze. To dla plebsu
0
@Safrani w Lublinie była kilka lat temu taka akcja że dziewczyna nie wzięła (świadomie) leków i w ataku skasowała 5 aut. Sąd ja uniewinnił a że nie miała oc to nikt nie wypłacił odszkodowań. Oczywiście dziewczyna nadal może jeździć bo "biegli" orzekli że prawdopodobieństwo kolejnego takiego zdarzenia jest nikłe.
4
@Sulimo kasę miał z POTĘŻNEGO posągu ;)
2
@IronSanHybrid zabawne :)
Jednak wolałbym żeby w oświadczeniach podawali cenę zakupu i rok nabycia (otrzymania w spadku itp.) a nie obecna wycenę. Mało mnie interesuje na ile wyceniają te nieruchomości. Chciałbym wiedzieć czy czasem nie Obajtkuja i nie kupili w zeszłym roku luksusowego mieszkania za 3k za metr.
11
@tristan87 absolutnie żadna. Za wyjątkiem zmarnowanego papieru na kolejne puste przepisy
10
@Faro Tchouameni kiedyś zaorał narrację realu jak robili gownoburze że niby nabawił się urazu po wejściu naszego "brutala" Gaviego. Tchouameni powiedział wtedy szczerze że to nieprawda bo urazu nabawił się w zupełnie innym momencie. Za to szacunek bo będąc w realu i zrobić idiotów z madryckich psiarskich pismaków to trzeba być porządnym człowiekiem :)
0
@Arden przepiękna akcja ale też nikt z obrońców specjalnie nie był skupiony na kryciu naszych. Oby więcej takich :)
0
@Rivaldinho11 skoro nie możesz ze mną rozmawiać to czemu do mnie piszesz? To pewnie przejaw jakiejś niesamowitej mądrości. Nie to że sugeruje coś zupełnie przeciwnego XD
1
@Rivaldinho11 to zupełnie tak jak ty. A jednak obaj jesteście.
1
@JarekS Ja nie wiem co Ci ludzie mają we łbach. Niby kibicują Barcelonie ale chyba bardziej nie kibicują Torresowi. Jakie ma znaczenie kogo trener wybierze? Ważne żeby był wynik a gra się podobała. Ale nie... Torres stanowi problem.
30
@cules100pro typek jest po prostu głupkiem. Ale nie głupkiem w stylu Dembele, który się nie odzywa więc większość tego nawet nie zauważa. To jest wybitny głupek, który potrzebuje podzielić się ze światem tym jaki jest głupi :D
1
@Jakchcesz a jak ktoś jest ze wsi to już miłego dnia nie może mieć? ;)
7
Bo jest standard sędziowania "pod real" i standard "przeciwko Barcelonie"
0
@macio_944 nie oglądałem dziś meczu - jakie wały?
6
@kanver_ podwójne standardy sędziowana. Typowa LL.
0
@ToWinaSedziego dość już wuefista spartolił! NASTĘPNY!!! XD
1
@RoberDzik redakcja nabijająca się z głupkowatych użytkowników to trochę jak rodzic, który nabija się z dziecka, którego nie umiał wychować lepiej XD
1
@Xxxbarca4ever zwolnić się.
0
To mi się podoba! O to chodzi! Spójrz jak się rusza. Te kocie ruchy, te gesty nogami! (...) On nie wygląda jak żelbetonowy kloc (VJ).
Kiedyś ekipa futsalowa pewnie będzie miała dużo pociechy z tego chłopaka.