Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście. Zawodnicy nie mają innych zadań. Obrońca broni, napastnik atakuje. Pierwsi biegają jak rywal ma piłkę a drudzy dłubią w nosie. Bardzo sensowne podejście.
2
Wygląda to jak telefony z pierdla z prośbą o wpłacenie kaucji :)
1
Jasne że tak. W jakimś innmym klubie :)
10
Zabawne jest, że ktoś ogląda mecz i nie widzi jak Semedo kaleczy grę a jednak piszę do innych "Widać, że kompletnie nie oglądasz meczy" :D
Najwyraźniej samo oglądanie nie sprawia, że cokolwiek rozumiesz.
1
Bardzo dobry wybór. Świetny trener.
Szkoda tylko że po tym wywiadzie straci dużo u wielu czytelników. Mówienie że wychowanek potrzebuję 2-3 sezonów na awans czy że Valverde wykonuje dobrą robotę jest tutaj faux pas.
0
Nie da się mieć 80% skuteczności podań jeżeli się wykonało ich 4 ;)
1
1
Ciekawe czy wygryzie Semedo ze składu czy da pograć S. Roberto w środku pola. Obie opcje są na plus :)
1
Umowę ma do końca sezonu, więc jeżeli jej nie przedłuży to jest to jedyna szansa na dostanie za niego choćby symbolicznej kwoty
2
Każdy może mieć swoje zdanie. Możesz np. uważać że ziemia jest płaska albo że wróżka zębuszka przynosi Ci $ jak wypadnie ząbek. To tylko Twoja sprawa.
Ale mówimy tutaj o zawodniku-legendzie. Który był w tym klubie od takiego o! wyrostka, który zna ten klub jak własną kieszeń, przeszedł cały system szkolenia, grał w pierwszej drużynie, zdobył niezliczone trofea. Facet wygrał w swoim życiu wszystko co można było w piłce wygrać. I nadal szkoli się do kolejnej roli. Można stawiać diamenty przeciwko orzechom, że on wie co mówi.
I teraz zestawmy tą jego wiedzę do wiedzy jakiegoś no-name z internetu. Sam fakt, że "ktoś" naśmiewa się z wypowiedzi Generała jest dowodem jakim ten "ktoś" jest idiotą i tylko się kompromituje. Bo Xavi nie wypowiada się jak Pele - jakby mu na starość mózg odcinało - ale porównuje to co widzi do tego co jest w zasadzie całym jego życiem. Jeżeli nie rozumiesz tego co mówi to znaczy że to Ty jesteś po jakimś względem wybrakowany. A nie on.
17
Napisz do Socjopaty. Pytaj o "pewniaczki".Nie dziękuj.
2
Uderz w stół...
8
Przerażające jest że ledwie 3,5 roku jak Xavi odszedł a już pojawia się pokolenie tępoty próbujące niszczyć jego legendę. Ale pewnie za 10-15 lat kolejne pokolenie będzie mówić że Messi to jest słaby w porównaniu do X. Dramat :(
0
Nie. Liczą że nigdy do takiej sytuacji nie dojdzie. Już gra za Lucho była dla mnie czymś bez DNA Barcelony.
1
Zdecydowanie nie. Zresztą jak mi się zdaje to sam powiedział, że nie jest zainteresowany. Ale on ma inną filozofię piłki. Fajną, ofensywną, widowiskową - podoba mi się. Ale podobnie jak Simeone - też genialny trener - nie pasuje do Barcelony.
Jestem tradycjonalistą. Ciężko mi zaakceptować grę Barcelony inną niż opartą o posiadanie piłki. Już nawet za Lucho gra mi nie leżała. Myślę, że porzucenie naszego stylu byłoby dla mnie równoważne z odejściem od kibicowania Barcelonie. Przeraża mnie taka wizja i liczę że nigdy tak się nie stanie. Dlatego z niecierpliwością czekam aż Xavi przejmie zespół. Nie obraziłbym się, gdyby przez sezon był np. asystentem Valverde a potem przejął zespół.
5
Nie. Najlepszy finał to taki w którym gra Barcelona. Ale fakt - mecz bardzo fajny :)
0
Aha. A to tak apropo czego?
4
No nie. Zszedł się tłum mądrali, którym wydaje się, że znają się na piłce lepiej niż Xavi. Dawno się tak nie ubawiłem :D
0
Szarańcza :D
2
Takie ustawienie jest tak oczywiste, że gdyby miało rację bytu to z pewnością już byśmy tak grali. Skoro jednak nie gramy to znaczy, że bardzo fajnie wygląda tylko w teorii.
4
Bukuje bilety do Pekinu
1
W PK na pewno pogra. Na dziś ma też pewne miejsce na ławce.
0
Jeżeli ktoś lubi Dragon Ball to bardzo polecam fanowską przeróbkę Dragon Ball Z: Abridged - koniecznie trzeba znać oryginalną wersję (nie tą ocenzurowaną, którą puszczali w polskiej tv).
Pierwsze odcinki (wykonane już kilka lat temu) bardzo amatorskie ale już drugi sezon (od 11 odcinka) naprawdę w dużo lepszej jakości. Genialny humor :)
0
Podpisujesz umowę z gościem na 5 lat. Płacisz mu bardzo dużo bo przychodzi ze swoją kartą w ręku.
Po sezonie wiesz że gość się nie sprawdził. Masz więc zawodnika, którego nikt nie kupi bo jest słaby i nie zgodzi się na niższą pensje (bo czemu miałby się zgadzać?). Gdzie tutaj widzisz ten biznes?
54
W weekend jest mecz a potem zawodnicy i tak mają wolne. Szukasz dziury w całym.
2
A gdzie ja napisałem że to była łatwa piłka?
4
Pierwsze dwie podobne ale Rakitica jednak ładniejsza. Jak znam życie to wygra pewnie bramka Dembele.
Nie mam natomiast pojęcia czemu nominowali bramkę CRa. Ładna ale nie umywa się w żaden sposób do konkurencji.
3
Dokładnie. Warto też dodać, że Rabiot to nie jest zawodnik stworzony do gry kombinacyjnej. Ma umiejętności żeby tak grać ale równie dobrze może skończyć jak z Gomes. Prawdziwą weryfikacją jest LM a nie L1. Rabiot grał z wieloma trudnymi rywalami ale zdecydowaną większość dwumeczy przegrali przecież. Dodajmy też, że nie jest podstawowym zawodnikiem reprezentacji oraz fakt że z taką pensją nikt go od nas nie wykupi. Jaka jest więc szansa, że okaże się zawodnikiem topowym w Barcelonie? Moim zdaniem bardzo nikła a gra nie jest warta ryzyka.
de Jong nie powinien mieć problemów z przystosowaniem się do stylu Barcelony. Nie dostanie też tak wysokiej pensji, więc ryzykujemy w gruncie rzeczy stratą jakiejś części kwoty transferu. To nie jest ogromne ryzyko, więc inwestycja pożądana, tym bardziej że w pakiecie :)
1
Pewnie że tak. Lubię jak rywale się sami osłabiają.
35
Mam do niego ogromny szacunek. Nie tylko za pracę jaką wykonuje ale też za słowa jakie wypowiada. Bardzo zapadła mi w pamięć jego wypowiedź o nowych strojach reprezentacji Niemiec: "Podobają mi się, pomimo tego, że są białe."
To nasz człowiek. Chociaż Niemiec ;)