Azi

6

Whatever

Azi

2

Rakitic ma zaraz 31 urodziny i umowę do 2021 roku. Liczę że ją wypełni. Niezależnie od tego, że (oby!) trafi do nas de Jong.

Azi

8

Z pytaniem dlaczego to albo do specjalisty albo zadaj je sobie sam :)

Jeżeli tak bardzo Ci zależy to mogę uznać że masz bekę. Aczkolwiek przypomina mi to sytuację w której dziecko opowiada ten sam dowcip po raz któryś-tam i jest wielce zdziwione że nikt już się z tego nie śmieje. Sorry ale tak to właśnie wygląda jak pojawiasz się za każdym razem przy "DNA Barcelony". Ktoś musi Ci to powiedzieć.

Azi

6

Taaa jasne. Uderz w stół... :D
Tam gdzie pojawia się stwierdzenie "DNA Barcelony" tam zawsze pojawiasz się zaraz Ty z jakimś mało śmiesznym tekstem próbującym ironizować to stwierdzenie. Raz byłoby to zabawne, dwa już podejrzane ale za 20 razem może to oznaczać tylko ból tyłka :)

Tak więc zostaw tą maść dla siebie. Pozdrawiam :)

Azi

4

Ależ Cię to boli :D

Azi

4

Żeby mieć na każdej pozycji takie kłopoty bogactwa :)
Cillessen to profesjonalista. Chce odejść ale nie robi burdy tylko spokojnie wypełnia kontrakt a agent szuka ofert. Autentycznie przykład rzadko spotykany. Wart dużych pieniędzy nie tylko z uwagi na umiejętności. Na pewno będę mu kibicował jak już dojdzie do transferu.

Azi

7

Zgadzam się od drugiego zdania aż do końca.

Azi

1

Za tydzień jest rewanż przecież.
Ciekawi mnie czy zagra Wague. Wystawienie go zamiast Semedo wydaje mi się mało prawdopodobne. Ale może on zagrać na lewej stronie. Tylko że zabierze miejsce Mirandzie. A może zagra na boku ataku?

Azi

1

Oriol nie jest powołany.

Azi

0

Nie. Zobaczysz tylko w necie.

Azi

8

Brawo! Bierzcie go :)

Azi

5

Ale byłyby płacze jakby się okazało, że nie tylko S. Roberto ale też Wague wygryza Semedo ze składu :D

Azi

0

Murillo też jest prawonożny, więc Pique już nie jest jedynym prawonożnym.

Azi

0

Mnie tam nie śpieszno ze sprowadzaniem go do Barcelony. A plotki mnie nie interesują.

Azi

16

"Mamy bardzo dobre relacje z dwoma najlepszymi klubami w Hiszpanii"
Rozumiem że Real już się nie załapał na te dobre relacje :)

Azi

1

"Z Rakiticiem wcale nie jest tak źle jak większość sądzi."
1. Co jest "źle" z Rakiticem?
2. Z tą większością to pojechałeś :)

Tutaj jest zacne grono "ekspertów-malkontentów" które będzie zawsze na coś narzekało. A to S. Roberto beznadziejny pomocnik (teraz obrońca w dodatku nie rozumieją czemu nie gra Semedo), a to Gomes był fee a to Munir tragedia i Valverde wuefista. A w międzyczasie Rakitic permanentnie przemęczony i nie podający do przodu... Bla, bla, bla...

Ale nie jest to większość, tylko zwyczajnie część grupy piszącej (a pisze nikły procent czytających co można sprawdzić na liczniku odwiedzających stronę).Taki sobie znaleźli hobby. Jedni zbierają znaczki a inni hejtują Valverde i Rakitica na fcbarca.com.

Azi

1

Podoba mnie się to co widzę :)

Azi

0

Bardzo dobra informacja. Mam nadzieję że Valverde zostanie na kolejny sezon a potem Xavi przejmie zespół.

Azi

0

Skoro nie chcesz dyskutować to dlaczego do mnie piszesz? :)
Trochę w takim zachowaniu brakuje logiki, nie?

Azi

0

Neymara, który już chce uciekać? :)
Który od transferu do PSG nie znaczy w piłce tyle ile znaczył w Barcelonie? Że dziś to nie jest nawet poważny kandydat do ZP nie wspomnę.

Ciekawego projektu sportowego faktycznie tam nie ma.

Azi

0

Mbappe to ciekawy przypadek. Ciężko sklasyfikować i specjalnie o nim nie wspomniałem. Możliwe że wiązał nadzieje z przejściem Neyamra ale też 1,5 roku temu pozycja PSG nie była taka oczywista.

Reszta jest w klubie bardzo długo. Na początku mogli uważać, że jest szansa coś zwojować. Teraz wszyscy się zasiedzieli.

Azi

5

Ja też. Nawet bardzo. Once de gala (też zapewne nie w komplecie) mogłaby wyjść na rewanż, gdyby trzeba było odrabiać straty. Ale liczę że jutro zagramy dobrze i wyjedziemy zwycięsko.

Azi

3

Do PSG idą albo na emeryturę (Buffon, Alves) albo lecący na $ (Neymar) albo tacy zawodnicy, którzy wielkiej kariery w największych klubach nie zrobią (Bernat, Meunier, Berchiche, Krychowiak, Guedes czy Draxler - choć akurat jego mi szkoda). Z klubu ciężko uciec, chyba że nie dajesz sobie rady jak Krychowiak.
Ambicja na niskim poziomie. Sukcesów w europie brak i nadzieje na nie są nikłe.

Wniosek jest prosty: jeżeli chcesz powalczyć o najważniejsze trofea i grać w poważnej lidze to nie idziesz do PSG.

Azi

2

Podajcie choć godzinę jaka będzie w Miami w momencie rozpoczęcia meczu :P

Azi

0

Nie widzę problemu w zmianie za Vidala. Oczywiście wszystko zależy od przebiegu meczu. Taka zmiana powinna zagwarantować więcej spokoju w środku pola. Oczywiście wiązałoby się to z przejściem na system 442 czy może wręcz 451.

Azi

3

Letnie wzmocnienia ogłoszone w zimę. Oby więcej takich. Wszystko wiadomo zanim zaczynają się przygotowania - i elegancko.

A tak to co okienko pojawia się słynne "kwestie godzin" co jest już takim sucharem, że wstyd się nawet na ten cytat powoływać.

Azi

0

Cillessen - Semedo, Murillo, Chumi, Miranda - Busi, Vidal, Alena - Cou - Malcom - Dembele

W rezerwie S. Roberto za Busiego, Wague za Semedo/Mirande, Puig za Vidala, może Denis za Dembele ale jeżeli mamy płacić 800 tys. za kolejny mecz Denisa to niech lepiej zagra Munir lub ktoś z rezerw.

Azi

0

W rezerwach też może mieć ciężko z grą. Jest Chumi, Cuenca, Araujo i Mingueza. Każdy walczy o minuty i szansę w pierwszej drużynie.

Azi

2

Sorry ale nie robi się tak, że wprowadza się zawodnika na półprofesjonalnym kontrakcie do pierwszej drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej a umowę proponujesz dopiero wtedy, gdy ten odpali. Toulousa sama zmarnowała szansę a Barcelona nie robi nic sprzecznego z przepisami.

Rozumiem, że mogą mieć żal do zawodnika - bo mogli na nim sporo zarobić. Ale to ich klub przespał okazję a teraz krzyczą, że to inni są winni. Piłka to biznes a nie działalność charytatywna. Jeżeli masz okazję pozyskać takiego zawodnika wyłącznie za opłatę za wyszkolenie, to korzystasz z takiej okazji. I tyle w temacie.

Toulouse może zrobić tylko jedną sensowną rzecz - wynegocjować rozsądną opłatę za transfer już teraz. Ale niech nie liczą na jakieś porządne warunki.

Azi

0

Najlepszą opcją byłby transfer już teraz i wypożyczenie pod koniec stycznia po 2 fazach PK. Ale to jest chyba niezgodne z przepisami. Mimo wszystko lepiej byłoby go wykupić i wypożyczyć do innego zespołu LL a nawet dać grać w rezerwach niż pozwolić żeby dzieciak siedział na trybunach a na treningach był traktowany jak upośledzony...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?