Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy znowu ta dzicz wpadnie na murawę gdyby przyszło nam dziś świętować tytuł?
13
Lewy i Mbappe mają niemal dokładnie tą samą średnią minut na bramkę (98 min) a różnica wynosi dosłownie kilka sekund. Tyle że Lewy ma 3 z karnych a żółwik aż 7. Do tego francuz zagrał 300 minut więcej.
No i ta mała różnica, że Mbappe jest w najlepszym wieku dla piłkarza (rocznikowo 27) a Lewy ma rocznikowo 37 lat. Takie tam małe różnice XD
2
@messi33 E tam. Dobry trolling to będzie jak lewy walnie 5 bramek XD
4
@Messiah10 z wałami sędziowskimi dla realu
Ale nie bez wałów ;) No chyba że w tym towarzyskim
0
@ranger3120 Moim zdaniem Araujo ma większe możliwości niż Duńczyk ale za to głową mu nie dojeżdża.
Olmo jest fenomenalny w pokazywaniu się w różnych - zdawałoby się że losowych - miejscach. W zasadzie przy Lewandowskim preferowanym jego choć Fermin bardzo dużo nadrabia pracowitością
0
Araujo czy Christensen?
Olmo czy Fermin?
Chyba więcej nieświadomych nie ma co do składu?
3
@draxidox chodzenie na wybory żeby zagłosować na kogokolwiek. Nic lepszego nie można zrobić żeby pokazać politykom że niezależnie od tego jak bardzo nijacy będą i jak niski poziom zaprezentują to i tak głupi naród pójdzie nich wybierze...
0
@Culer9002 oni już przegrali. To czy mistrza zdobędziemy dziś czy juto - bez różnicy ;)
2
Dlaczego kryminalista i potencjalny pedofil jest na boisku? ;)
0
@Pedri16Future Cristiano Ronaldo (2009): wrócił do treningów po 2 tygodniach od operacji laparoskopowej.
Marco Reus (2016): pauzował ok. 3 tygodnie.
Erling Haaland (2023): pauzował ok. 2–3 tygodnie po zabiegu.
ChatGPT
1
Lewy pewnie coś mu zrobił bo nie chciał konkurencji ;)
0
@gumaz fake news! Rekiny nie mają wyrostka robaczkowego!
0
@ShawnC no masz rację - niepotrzebne emocje.
1
@Kondziubarca tak czułem że z cafe bernabeu do nas przyszedłeś ;)
6
Ludzie to naprawdę są niezłe chamy. Pojechałem odwiedzić rodziców. Zostawiłem auto na zamkniętym osiedlu. I jakiś "życzliwy" sąsiad, najwyraźniej z dużymi problemami z parkowaniem, przytarł mi zderzak. Nie jakoś mocno, ale ślady są widoczne bardzo wyraźnie. Widać to jakiś fan realu bo oczywiście zabrakło kultury żeby zostawić choćby tel. kontaktowy.
Niby XXI wiek i taka kultura a ludzie to po prostu świnie.
7
@Benz tutaj:
5
@insp1re jeżeli Ansu zwolni to tak. Dla mnie numer nie ma znaczenia
4
@Roobo dopóki nie było internetu o tym że ten ktoś jest debilem wiedziała tylko rodzina i ten niedźwiedź
@Who_you_mam najwyraźniej uznał tak jak Ty ;)
1
@niepijpiotrek to byłoby nieźle jakby Mbapens przegrał 4 klasyki w pierwszym sezonie, nie wygrał trofeum (chyba że KMS ale to mnie nie obchodzi) a na koniec sezonu jakiś dziadek zgarnalby króla strzelców :)
9
Ten hejt który spadł na Araujo to jest zwykły wylew żółci u buraków i to tych najniższego sortu. Ja rozumiem że Araujo popełnił błędy i nawet rozumiem krytykę bo zdawało się że on nie potrafi tego wziąć na klatę i powiedzieć prawdy głośno. Ale ten ciągły hejt w internecie to nie jest żadne rozwiązanie. To nawet nie świadczy o zawodniku a jedynie o tym że ogrom ludzi nie radzi sobie ze swoim własnym życiem i odreagowuje siebie pisząc idiotyczne komentarze bo im się wydaje że są anonimowi. Żałosne.
1
@DeXt3rVeB ja tam zwykle stoję i mam to gdzieś. A dawno dawno temu kiedy byłem w liceum i na studiach (czyli 20-25 lat temu) to siadałem w starych ikarusach na najbardziej niewygodnych miejscach gdzie staruszki nigdy nie chciały siedzieć :D
0
@tbas nom
0
@Dajnatace dałbym mu u nas szansę.
4
Pewnie było już?
0
@FCB24 jak ludzie przestaną chodzić na wybory i jacyś sensowni kandydaci pomyslą sobie - o wreszcie jest potencjał żeby coś zrobić. A jeżeli ludzie będą dalej dawac się w ciągać w pseudowojnę pis-peło to nigdy nic się nie zmieni.
Ale jak mówi stary cytat: "naród głupi wszystko kupi"
2
Włączyłem na 2 min. debatę. A tam jakiś typ, którego pierwszy raz widzę, pyta Stanowskiego o wysyłanie dzieci na leczenie do rosji. Pomijając już fakt, że oczywiście nie ma to ABSOLUTNIE nic wspólnego z pełnieniem funkcji prezydenta to jedno - skrajnie idiotyczne pytanie - całkowicie zniechęciło mnie do oglądania jakichkolwiek debat.
3
Wizerunkowo to bardzo, bardzo słaba decyzja.
3
@kanver_ miał przecieki od ludzi decydujących o sędziach. To żadna magia ani proroctwo - to czysta korupcja
0
@A4ron rzygać się juz chce od tych idiotyzmów o beznadziejnym sędziowaniu Marciniaka. A już w kontekście klasyku to dopiero było widać gdzie są wały a gdzie idiota na VARze
9
@VamosRakieta niezwykle budujący jest fakt że te dzieciaki czują się w tym systemie bardzo dobrze. I że czują się przez to mocni.