BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaVii a to sorry
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Trochę się nie dziwię. Flick go chce ale będzie zmuszony odpuścić jeśli chce wzmocnienia np. LO które jest gorzej obsadzone niż ŚO. Stracił praktycznie cały sezon przez kontuzje więc ma małe szanse że ktoś z topu go weźmie a ma ambicje żeby pograć jeszcze na najwyższym poziomie. Może też spokojnie wywalczyć pierwszy skład jeśli będzie zdrowy, ale no właśnie jeśli.
Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie bo Deco już jednoznacznie stwierdził że jest na wylocie, będzie pewnie rozmowa Christensena z Deco i Flickiem w celu ostatecznego zamknięcia sprawy
1
@blakkudium pewnie postawili sobie maksymalną cenę i nic z tego nie będzie jeśli nie obniżą ceny
0
@pasquda pomyliłeś oznaczenie ale odpowiem przy okazji. Nic mu się nie należy za poprzedni sezon, będzie grał lepszy w danym momencie a nie za zasługi. Kogo życie zweryfikowało? Bernala który dostał ACL po fenomenalnym starcie czy Casado którego wielu skreślało i nikt nie spowiedziewał się po nim takiego przeskoku tylko mocno mu spadła forma w końcówce sezonu i wyleciał z kontuzją?
0
@Rifek bo De Jong by go nie posadził gdyby Bernal utrzymał taka formę, jest owiele bardziej kompletny i jest skrojony pod to co gramy. Wszystko zależy od tego w jakiej dyspozycji będzie po kontuzji
8
@Rifek już nawet nie mówię o obniżce ale podwyżka to żart. Skąd wiesz że będzie zdecydowanie zawodnikiem pierwszej 11? Nie ma pewnej pozycji, odzyskał miejsce przez duży spadek formy Casado a wcześniej wymiótł go Bernal który zaraz wróci ale dużo zależy od jego dyspozycji po kontuzji. Nic tu nie usprawiedliwia kolejnego przepłacania
22
To są jakieś żarty, a potem problem że nikt odchodzić nie chce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ciuus kwestia jest rozwiązana, bramkarzami będą Garcia i Wojtek + trzeci ze szkółki a Mats jest na wylocie, Deco wywiadzie nie pozostawił złudzeń
0
@Guillegavira tyle że droższy od Michella i słabszy od Grimaldo, opcja jest ale to już zależy czego chce Flick
3
Rashford + Grimaldo/Michell.
Ferran nie ma nic do tego, jeśli Nico będzie grał w podstawie to znowu się robi problem z rotacja a Rashford da je na wszystkich pozycjach w ataku, jeszcze trzeba wziąć pod uwagę możliwe kontuzje bo w poprzednim sezonie się udało że nie wypadło dwóch kluczowych zawodników z ataku na raz.
Przydałby się też ktoś profilem zbliżony do Balde i bardziej doświadczony, Grimaldo albo ten Michell i mamy zespół kompletny pod każdym względem. Jak nie da rady obu to priorytetem powinno być LO bo tam jest większa potrzeba wzmocnienia. PO nie ma kompletnie sensu wzmacniać, mamy Kounde i Erica, w obiegu też będzie Fort czy Farre
11
@Faro nawet bez Lewego on w tym momencie się do karnych nie nadaje
5
Tym bardziej po potwierdzeniu przez Deco. Z Matsem pewnie będziemy się bawić do pierwszych kolejek ale się ugnie jeśli nie zrobimy z siebie frajerów
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@maikeru Mats się nie nadaje na rezerwowego i tu nie ma dyskusji, już Deco potwierdził że Wojtek zostanie
4
@Krystian1588 wyrejestrować nie można ale wysłać na trybuny i wykluczyć z treningów już tak
0
Zobaczymy jaki będzie mocny jak się w presezonie z ławki nie podniesie, jak to nie wystarczy to pierwsze kolejki na trybunach i sam będzie uciekał
0
@yzyr jego ostatnia szansa na zaistnienie w kadrze
0
@LinekMichal to niech wybiera, kasa albo MŚ2026. U nas już przyszłości nie ma i zostaje tylko dojenie kasy z trybun
0
@addept mogliby go wziąć za free po rozwiązaniu umowy, wiadomo że wypożyczenie nie wchodzi w grę
6
On naprawdę myśli że dostanie lepsza ofertę xd? Albo naprawdę wierzy że będzie mógł grać dalej u nas :D
Po presezonie raczej się to rozwiąże jak się z ławki nie podniesie
2
Na papierze świetny ruch, miejmy nadzieję że wypali to będziemy mieli topowego skrzydłowego praktycznie za free na wiele lat
0
@catalanian09 @ViscaBarca123 https://tenor.com/pl/view/talking-wall-gif-5021467
1
@draxidox przecież to trzeba zaorać xd
2
@Sysia11 już nawet Alemany z Cruyffem go dogadywali za free ale odeszli i nikt tego nie dokończył
5
@jac55 miał dużo ofert zanim przeszedł na emeryturę, wznowił karierę tylko po to żeby nam pomóc więc nic dziwnego że inne kluby nie próbują bo jesteśmy jego ostatnim klubem
1
@lukkobe jego sprawa, jeśli byśmy się zgodzili na wypożyczenie to dostanie i mundial i kasę a my będziemy znowu wydymani
1
@blakkudium idealnie wręcz, dla niego najwyżejsze będzie żeby grał regularnie
1
@blakkudium