BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium @Pedri16Future
https://tenor.com/pl/view/here-we-go-again-gta-gif-20483040
1
@Faro może też dostać 17 a Casado weźmie 14 po Torre. Ferran nie odda 7, najwyżej za rok jeśli dostanie 9 po Lewym
2
@blakkudium https://tenor.com/pl/view/hasbulla-hasbulla-magomedov-gif-24682069
0
@ViscaelBarca2007 dyrektor sportowy zrobił sortowanie w fifie i dzwonią pokolei
0
@ViscaelBarca2007 zaraz po Rashforda pójdą xd
A tu też mogą kosza dostać bo miał na nas czekać
1
@bart_azz nie ale dopiero od dziś można rejestrować
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co do komentarza się nie zgodzę, raz że chyba każdy jest w stanie zrozumieć że jeśli Rashford tu trafi to dostanie tylko część tego co zarabia obecnie. Dwa że jeśli Nico będzie podstawowym graczem to znowu mamy problem ze zmiennikami i jeśli do częstej rotacji nie załapie się taki Virgill, Toni czy Diarra albo Bardghij (o ile nie zostanie wypożyczony) to mamy problem zwłaszcza jeśli będą kontuzje. Byłby też opcja awaryjna na wypadek gdyby nie było nas stać na ,,9" za rok. Tak tylko wspomnę że chodzi mi o wypożyczenie z opcją wykupu a nie transfer definitywny. Wzięcie Rashforda dałoby duży komfort Flickowi w trakcie sezonu
0
@Ciuus a jak już przedłuży to co napiszesz?
To że ma kontrakt nie znaczy że będzie grał, w najgorszym wypadku powinien wylądować na trybunach
0
@Gall no nie bo można by było to usprawiedliwić tym że nie chcieli żeby odszedł po promocji przez wygasający kontrakt
1
@blakkudium poranna refleksja ich naszła
1
@blakkudium wie ale nie powie xdddd
1
@blakkudium i teraz który trafił xd
0
@Eto'o9 R10 we wpłatę klauzuli 1 lipca to chyba mało kto wierzył
2
@blakkudium nikt nie dostał jeszcze
3
@blakkudium no wiadomo że nic nie jest skreślone ale że wstrzymujemy operacje z powodu który był oczywisty to xd
2
@takisobiektos no ja wiem ale szwagry się nie domyśliły chyba xd
@4drian0 se może walczyć, mamy inne opcje i nie jesteśmy pod ścianą że musimy podpisać konkretnie Nico
9
Xdddd, zbyt proste się wydawało
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
0
@KamilS689 no ale Ci tłumaczę że już Deco, Araujo i Flick postawili sprawę jasno więc nie ma sensu na ten temat dyskutować a dziennikarze dalej drążą temat którego nie ma byle kliknięcia się zgadzały
0
@Gall mogli powiedzieć jak z Christensenem w tym samym wywiadzie a nie tak zdecydowanie powiedzieć że zostaje
1
@Zbyszard super ale taka kosztuje +100mln więc musimy mieć alternatywne rozwiązanie bo zwyczajnie może być nas nie stać. Gra bez klasycznej ,,9" też zaczyna być popularna i efektywna co dobitnie pokazał Lucho w PSG
0
@BezglutenowyPedri a masz date i godzinę ustalona xd?
46
Oni i tak powinni się cieszyć że nie odszedł do nas za darmo dwa lata temu
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
0
@KamilS689 no dobra ale o czym mi teraz piszesz? Nie odniosłeś się do tego co napisałem
1
@Who_you_mam nie tylko my się interesujemy więc dlaczego mieli nam obniżyć cenę jak inni mogą zapłacić tyle ile chcą?
1
@Who_you_mam i jak by go kupił za tą kasę to byś gadał że przepłacił xd. Postawili pewnie sobie maks ile za niego dadzą a że się nie dogadali to trudno
2
I dalej hieny piszą te wysrywy o Araujo, już Deco chyba się jasno wyraził, to samo Araujo, nawet Flick dał do zrozumienia na konferencjach że go chce. Byle kliknięcia się zgadzały
0
@pasquda już obaj pokazali że sufit mają dużo wyżej i jeśli będą zdrowi mogą go posadzić już teraz zwłaszcza Bernal.
Po pierwsze gdzie De Jong do Yamala? Po drugie nie chodzi o zaczynanie kompletnie od zera tylko że nie ma zapewnionego pierwszego składu bo miał go w drugiej połowie poprzedniego sezonu, to tak nie działa.
0
@Kazragore a potem są zapraszani na treningi pierwszego zespołu i szoku dostają xd. Jakiś poziom dysproporcji musi być.
Wcześniej w tym aspekcie była amatorka do tego stopnia że piłkarze prosili o mocniejsze treningi bo wyraźnie odstają od innych drużyn
2
Mocno ułatwi to zdobywanie minut przez młodych, wyrównanie tej dysproporcji w systemie treningów pierwszego zespołu i rezerw mocno pomoże
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider