BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zakładając transfer Nico (zresztą tak samo Diaza/Rashforda) i stopniowe zmniejszanie roli Lewego to tak może często wyglądać nasze ustawienie jeśli Olmo będzie zdrowy, Guille mógłby zapewnić mu rotacje. Taki wariant może być stosowny naprzemiennie z typowa ,,9" w postaci Lewego/Ferrana.
https://zapodaj.net/plik-8QOR3uyESs
Tylko na bramce Garcia ale mi się zmieniać już nie chce
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
1
Jacy oni są żałośni xd
3
@doc @ViscaelBarca2007 ah shit, here we go again
1
A to dobre dziennikarz wie o czym chłopaki rozmawiają :D
0
@Guillegavira nie nie chce xd, to jego pierwsza i chyba już jedyna szansa żeby zaistnieć w tej kadrze
0
@Encore bo jest trzeci w hierarchii i nie pojedzie przez to na MŚ2026
2
@blakkudium coraz ciekawiej
8
No trochę bez przesady, po pierwsze Mats się też odpowiednio nie zachowuje. Po drugie mamy go pytać o zdanie na temat transferu nowego bramkarza? Może też spytajmy Raphinhi co myśli o transferze LS albo Balde czy wystarczy mu Martin do rywalizacji? Jak klub widzi potrzebę wzmocnienia pozycji to to robi. Przyjdzie czas na rozmowę z Flickiem na temat jego przyszłości
0
@maikeru on wszędzie wbiega i wykorzystuje wolne przestrzenie, gra na fałszywej ,,9" na tym nie polega
0
@maikeru Olmo bardzo dobrze się odnajduje w roli fałszywej ,,9", Raphinha by się tam dusił, w Brazylii chyba ani razu tam nie zagrał
0
@Guillegavira a on musi grać bo inaczej nie zagra na MŚ2026
0
@Litman bramkarze dłużej wchodzą na topowy poziom ale za to później kończą kariery. To normalne
0
@bady48 będą kwasy ale finalnie odejdzie
0
@bady48 oczywista sprawa ale wiadomo jakie będą konsekwencje
1
Mhm
1
@bady48 ta trzech bramkarzy będziemy utrzymywać xd, poleci na trybuny i nie zagra przez to na MŚ2026
21
Poprostu gra na lepsze warunki odejścia, bo chyba nie jest taki głupi że nie rozumie sytuacji w jakiej się znalazł. Fakty są takie że to my mamy lepsza pozycję do negocjacji przez MŚ2026 i bardzo mocna obstawę bramki w postaci Garcii i Wojtka. Mam nadzieję że się znowu nie sfrajerzymy
1
@Lanosss już wcześniej pisali że chcą te 26mln co teraz ma dostawać rozbić na dwa lata po ok 13mln. Dobre rozwiązanie, weteran też się w szatni przyda i będzie teraz stopniowo schodził do roli rezerwowego
0
@blakkudium wątpię, zapewniał już że nie odejdzie i Flick na niego liczy, zastępstwa też już nie ogarniemy
1
@blakkudium to akurat oczywiste że bez pożyczki nie zapłacimy tej klauzuli
1
@blakkudium to jedynie Fermin wchodzi w grę, ale to też niewiele pomoże bo będziemy dostawać kasę w ratach to na klauzulę Nico to nie pójdzie
1
@blakkudium zarówno pod względem ekonomicznym jak i sportowym wypada super, Perisić za free i groszowa pensja a Rashford wypożyczenie z opcją wykupu gdzieś 35/40mln
1
@blakkudium jest jeszcze grzana opcja Perisicia, jest też Leao za 70mln więc pewnie też się niedługo zacznie pojawiać. Muszą się dobrze zastanowić, według mnie mocno prawdopodobna jest opcja Rashford + Perisić
1
@blakkudium no o to mi chodzi, klub za pomocą mediów gra w swoją grę z której narazie niewiele zrozumiemy
1
To są już jakieś szachy 5D xd
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
0
@maikeru jak już to na fałszywa ,,9", to dużo różnica. I Raphinha też by się tam marnował, bardziej Olmo do takiej roli albo Guille. Ale to raczej będzie wdrażane po odejściu Lewego a teraz będą się częściej rotować z Ferranem na ,,9"
1
Brzmi trochę jak tonowanie nastrojów, widziałem też inne infa że klub ma wątpliwości co do ceny. Zobaczymy jak się sytuacja rozwiąże, sytuacja jest nadal otwarta
0
@Cule1797 tak szczerze to odbudowa Christensena wydaje się łatwiejsza niż Araujo, ale wierzę że obydwu odbuduje.
Nie będzie dokładnie tego samego co z Pedrim, to nie ta skala talentu, chodzi mi o pozbycie się kontuzji albo chociaż ich ograniczenie
1
@Cule1797 to samo wcześniej się o Pedrim mówiło. Trzeba ogarnąć problemy z urazami i będzie mógł nawet wywalczyć miejsce w pierwszym składzie. Drugi raz nie przejdzie granie dwójka stoperów przez 3/4 sezonu
5
Dziennikarze chyba sobie żarty robią xd, niby na jakiej podstawie chce odejść? Kompletnie nic na to nie wskazuje, jeszcze coś piszą o rozwiązaniu kontraktu :D
Nie dość że się pozbywasz ważnego zawodnika to jeszcze rozwiązujesz kontrakt ((((:
Poprostu frajerstwo jeśli tak się to skończy, a za rok będzie płacz że nie mamy obrońców