0

Zakładając transfer Nico (zresztą tak samo Diaza/Rashforda) i stopniowe zmniejszanie roli Lewego to tak może często wyglądać nasze ustawienie jeśli Olmo będzie zdrowy, Guille mógłby zapewnić mu rotacje. Taki wariant może być stosowny naprzemiennie z typowa ,,9" w postaci Lewego/Ferrana.
https://zapodaj.net/plik-8QOR3uyESs
Tylko na bramce Garcia ale mi się zmieniać już nie chce


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider

1

Jacy oni są żałośni xd

3

@doc @ViscaelBarca2007 ah shit, here we go again

1

A to dobre dziennikarz wie o czym chłopaki rozmawiają :D

0

@Guillegavira nie nie chce xd, to jego pierwsza i chyba już jedyna szansa żeby zaistnieć w tej kadrze

0

@Encore bo jest trzeci w hierarchii i nie pojedzie przez to na MŚ2026

2

@blakkudium coraz ciekawiej

8

No trochę bez przesady, po pierwsze Mats się też odpowiednio nie zachowuje. Po drugie mamy go pytać o zdanie na temat transferu nowego bramkarza? Może też spytajmy Raphinhi co myśli o transferze LS albo Balde czy wystarczy mu Martin do rywalizacji? Jak klub widzi potrzebę wzmocnienia pozycji to to robi. Przyjdzie czas na rozmowę z Flickiem na temat jego przyszłości

0

@maikeru on wszędzie wbiega i wykorzystuje wolne przestrzenie, gra na fałszywej ,,9" na tym nie polega

0

@maikeru Olmo bardzo dobrze się odnajduje w roli fałszywej ,,9", Raphinha by się tam dusił, w Brazylii chyba ani razu tam nie zagrał

0

@Guillegavira a on musi grać bo inaczej nie zagra na MŚ2026

0

@Litman bramkarze dłużej wchodzą na topowy poziom ale za to później kończą kariery. To normalne

0

@bady48 będą kwasy ale finalnie odejdzie

0

@bady48 oczywista sprawa ale wiadomo jakie będą konsekwencje

1

Mhm


1

@bady48 ta trzech bramkarzy będziemy utrzymywać xd, poleci na trybuny i nie zagra przez to na MŚ2026

21

Poprostu gra na lepsze warunki odejścia, bo chyba nie jest taki głupi że nie rozumie sytuacji w jakiej się znalazł. Fakty są takie że to my mamy lepsza pozycję do negocjacji przez MŚ2026 i bardzo mocna obstawę bramki w postaci Garcii i Wojtka. Mam nadzieję że się znowu nie sfrajerzymy

1

@Lanosss już wcześniej pisali że chcą te 26mln co teraz ma dostawać rozbić na dwa lata po ok 13mln. Dobre rozwiązanie, weteran też się w szatni przyda i będzie teraz stopniowo schodził do roli rezerwowego

0

@blakkudium wątpię, zapewniał już że nie odejdzie i Flick na niego liczy, zastępstwa też już nie ogarniemy

1

@blakkudium to akurat oczywiste że bez pożyczki nie zapłacimy tej klauzuli

1

@blakkudium to jedynie Fermin wchodzi w grę, ale to też niewiele pomoże bo będziemy dostawać kasę w ratach to na klauzulę Nico to nie pójdzie

1

@blakkudium zarówno pod względem ekonomicznym jak i sportowym wypada super, Perisić za free i groszowa pensja a Rashford wypożyczenie z opcją wykupu gdzieś 35/40mln

1

@blakkudium jest jeszcze grzana opcja Perisicia, jest też Leao za 70mln więc pewnie też się niedługo zacznie pojawiać. Muszą się dobrze zastanowić, według mnie mocno prawdopodobna jest opcja Rashford + Perisić

1

@blakkudium no o to mi chodzi, klub za pomocą mediów gra w swoją grę z której narazie niewiele zrozumiemy

1

To są już jakieś szachy 5D xd




@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider

0

@maikeru jak już to na fałszywa ,,9", to dużo różnica. I Raphinha też by się tam marnował, bardziej Olmo do takiej roli albo Guille. Ale to raczej będzie wdrażane po odejściu Lewego a teraz będą się częściej rotować z Ferranem na ,,9"

1

Brzmi trochę jak tonowanie nastrojów, widziałem też inne infa że klub ma wątpliwości co do ceny. Zobaczymy jak się sytuacja rozwiąże, sytuacja jest nadal otwarta

0

@Cule1797 tak szczerze to odbudowa Christensena wydaje się łatwiejsza niż Araujo, ale wierzę że obydwu odbuduje.
Nie będzie dokładnie tego samego co z Pedrim, to nie ta skala talentu, chodzi mi o pozbycie się kontuzji albo chociaż ich ograniczenie

1

@Cule1797 to samo wcześniej się o Pedrim mówiło. Trzeba ogarnąć problemy z urazami i będzie mógł nawet wywalczyć miejsce w pierwszym składzie. Drugi raz nie przejdzie granie dwójka stoperów przez 3/4 sezonu

5

Dziennikarze chyba sobie żarty robią xd, niby na jakiej podstawie chce odejść? Kompletnie nic na to nie wskazuje, jeszcze coś piszą o rozwiązaniu kontraktu :D
Nie dość że się pozbywasz ważnego zawodnika to jeszcze rozwiązujesz kontrakt ((((:
Poprostu frajerstwo jeśli tak się to skończy, a za rok będzie płacz że nie mamy obrońców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?