2

@blakkudium u nas bez sensu, mamy full na tych pozycjach

2

@blakkudium jeszcze niech Matsa doliczy

2

@blakkudium teraz to już się raczej nie wysypie

0

@Fantastyczny Chłopiec no a tak ale Ferran rozegrał ponad 1k minut mniej, Nico też jako skrzydłowy nie powinien być uzależniony od kolegów z drużyny a Bilbao jest jednym z lepszych zespołów w lidze, grał też w LM a nie LE jak Nico i robił tam liczby

0

@Fantastyczny Chłopiec raz że Nico to inna pozycja więc przeczytaj co tam napisałeś, dwa Ferran narazie zrobił lepsze liczby od niego jako rezerwowy

0

@Fantastyczny Chłopiec dalej nie podałeś argumentu tylko swoje wymysły. Od kiedy Nico gra na ,,9" że ich zestawiasz? Chyba nie myślisz że Ferran to skrzydłowy?
Jeszcze z Ferminem wyskoczył xd, co ma ofensywny pomocnik do ,,9"?

1

@Fantastyczny Chłopiec te inne zdanie jakbyś podper argumentami to ok ale ty poprostu mu umniejszasz i takich zachowań przynajmniej ja nie toleruje

0

@Cule1797 bo jest ale co to ma do rzeczy? Obniżył mocno chore wymagania to transfer jest już akceptowalny, pisząc bardzo wzmocni kadrę też miałem na myśli oba transfery (Garcia i Nico)

0

@Fantastyczny Chłopiec 26 g/a będąc rezerwowym i nie zawsze grając na swojej pozycji, strzelał bardzo ważne bramki jak ta w finale z Realem. Już dalej mi się nie chce tłumaczyć betonowi

9

@Fantastyczny Chłopiec chyba sobie żartujesz, Ferran jest i będzie bardzo ważny

0

@LukaszFan Martina powinni sprzedać, Fort mógłby iść na wypożyczenie ale bym go nie sprzedawał

6

No chyba się ten Nico już nie wysypie jak rok temu, mega okienko to będzie i bardzo wzmocni kadrę. Ale jeszcze liczę na tego LO, tak jestem może pazerny ale potrzebny jest jakościowy zmiennik dla Balde bo Martin to za mało. Jak nie Grimaldo to jest Michell za free i po nowych zasadach od Tebasa to rejestracja by poszła bez problemu

0

@Messibestplayerintheworld bez sprzedaży to nie przejdzie, musiałby ktoś odejść z ataku np. Fermin

0

@LukaszFan nie ma tu miejsca dla Matsa bo tak jak pisze gość się nie nadaje do rywalizowania o skład i będzie robił kwas. Jak ma jakieś ambicje i chce zagrać na MŚ2026 to odejdzie prędzej czy później w tym okienku

0

@LukaszFan musi być możliwie duża presja na Matsie, z nim nie da się normalnie rywalizować i nawet nie ma opcji że zostanie kosztem Wojtka

4

0

@Uven już Ci mówię, po prześledzeniu ich profili i naszym stylu gry, nie polecam wierzyć we wszystko co dziennikarze piszą i fakt że Flick może chcieć Nico nie świadczy że preferuje jego profil nad Diazem, tu wchodzi w gre więcej czynników.
Co do ceny to już wyjaśniłem, przeczytaj jeszcze raz.
My nie umiemy sprzedawać i jak Nico nie odpali to też go nie sprzedamy dobrze, to naiwne myślenie.
Rashford odbudował się trochę w Aston Villi i jest ceniony przez sztab, jest też dużo bardziej ekonomiczna opcja niż Diaz i Nico. To opcja zapasowa jakby na wcześniej wymieniona dwójke nie było nas stać

6

To już mocno sugeruje wypchnięcie Christensena i przesunięcie Erica spowrotem do środka. Ale poczekałbym na mocniejsze źródło bo jakoś mi się nie chce wierzyć że na tyle transferów nas stać tym bardziej że prawdopodobnie dwa będą przez wpłatę klauzuli

0

@ViscaelBarca2007 chcą mu jeszcze 10mln netto zaproponować podobno xd, za przedłużenie i podniesienie klauzuli

4

,,Po pierwsze dlatego, że Barça Hansiego Flicka jest młodą ekipą, złożoną z piłkarzy, którzy w większości nie osiągnęli jeszcze wiele w piłce. Kolumbijczyk ma 28 lat, jest w bardzo dobrym wieku dla zawodnika, ale mówimy tu o piłkarzu z Ameryki Południowej, a pochodzący stamtąd gracze nie słyną z długich karier, a raczej z szybkiego wspinania się na wysoki poziom i równie szybkich upadków"
Trochę sobie zaprzeczyłeś bo to że mamy młody zespół daje argument żeby ściągać bardziej doświadczonych piłkarzy. Diaz też trafił do top5 w wieku 25 lat a do Europy w wieku 22 lat, nie jest mocno wyeksploatowany i nie ma z nim problemów pozasportowych więc nie widzę sensu wrzucać go ze wszystkimi do jednego worka.

,,Klauzula Nico Williamsa wynosząca niecałe 60 milionów jest bardzo niska jak za gracza tej klasy; głównym problemem jest brak chęci Athletiku na jakiekolwiek negocjacje, a więc konieczność zapłaty całości, bez amortyzacji kosztów na przyszłe lata. Jeżeli to jest argument przeciwko Hiszpanowi, to jak mamy patrzeć na sytuację gracza Liverpoolu? The Reds również nie zamierzają z nikim negocjować i stawiają zaporową cenę w wysokości 80 milionów euro. Nawet jeżeli odliczymy od tego kilka milionów, które wynegocjowałaby Barca, to musimy pamiętać o wysokim wynagrodzeniu dla samego zawodnika"
Nikt nie da 80mln, maks ok. 65 mln i to rozbite w ratach czego nie da się zrobić u Nico, jeśli Liverpool się nie zgodzi to koniec negocjacji i idziemy po Rashforda. Diaz zarabia też dużo mniej niż Nico, około 3mln brutto więc nawet jeśli dostanie x2 u nas to będzie to połowa tego co Nico (jeśli plotki o 12mln brutto to prawda a nie 20mln brutto jak wołał od Bayernu, Chelsea i Arsenalu).

Tak tylko zaznacze że trochę mi już obojętne kogo wezmą ze względu na to że Nico obniżył podobno swoje chore wymagania ale ja bym preferował Diaza ze względu na większe doświadczenie, gwarancję jakości i to że mimo wszystko bardziej pasuje do Barcy Flicka.
@RoberDzik

1

Zero zdziwienia, nigdy takich rzeczy nie negocjują. Będą dążyć do przedłużenia umowy

0

@Cule1797 postawił sprawę jasno że JEŚLI gdzieś odejdzie to by jesteśmy priorytetem, nigdzie nie ma że napewno się zdecydował na odejście i na tą informację czeka Bilbao. Czy nas stać to się okaże, na rejestrację raczej tak jeśli będziemy w 1:1, gorzej z wpłata klauzuli

0

@Messibestplayerintheworld napewno tyle za niego nie damy, maks 65 obstawiam. Jak Liverpool się nie zgodzi to poprostu pójdziemy po Rashforda

0

Przydałoby by się, albo nas stać albo nie. Chyba nikt nie na ochoty na sagę jak rok temu, jak nas stać to kupujemy a jak nie to idziemy to tańsze opcje jak Diaz (chyba nie muszę znowu wyjaśniać prawda?) albo jeszcze tańszy Rashford. Tebas poluzował FFP przez co nie powinno być problemu z rejestracją, gorzej z wpłata klauzuli. Nico powinien jasno postawić sprawę jeśli chce tu trafić

10

@Terapuls przestańcie wierzyć we wszystko co te hieny piszą bo xd

0

I ludzie w to wierzą xd, wszystko łykacie

2

@blakkudium zapomniałem o tym, powinno załatwić to sprawę jeśli uda się zapłacić klauzulę

0

@Borneo zobaczymy, nie wykluczam takiego rozwiązania ale wątpię że Cubarsiego posadzą

0

@ProMILs marnowałby się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?