BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Criss18Barca ty chyba sobie żartujesz, większego frajerstwa nie da się odwalić
5
@Lanosss to nawet nie powinno wchodzić w grę bo będziemy z nim bujać do końca kontraktu to chyba oczywiste. Nie będzie lepszej okazji żeby się go definitywnie pozbyć. Nawet za darmo byle definitywnie i bez wypłacania mu kasy
0
@ranger3120 chyba 8 netto
8
Galata gra w LM i dają niezła pensje więc Mats nie będzie miał lepszej opcji do zostania w Europie, odejść musi więc albo tam albo Arabia bo inaczej może pomarzyć o MŚ2026
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
0
@doc to akurat jest oczywiste, nie jesteśmy w stanie wydać tyle na raz w jedno okienko, już przy Garcii przegadywano czy nie trzeba wziąć pożyczki. Co innego jakby było na raty ale w tym przypadku to niemożliwe
1
@blakkudium jeszcze tego brakuje żeby kibice wybierali nam transfery, zdecydować ma Flick ze sztabem kogo chcą i nikt inny.
Nico jest potężnie przehajpowany przez większość kibiców więc zero zdziwienia że go wolą, jeszcze na siłę umniejszają Diazowi którego meczu pewnie nawet raz nie obejrzeli
2
@blakkudium wrzucić aby wrzucić xd, będą nas bombardować teraz takimi newsami z dupy
0
@krol211 no właśnie a wiadomo ile dobry obrońca kosztuje, w szkółce też wielkich perspektyw nie widzę poza Kospo. Christensen powinien zostać, jeśli będzie zdrowy to powinien posadzić Inigo i jeszcze kilka lat zagra na najwyższym poziomie
0
@krol211 już powiedział że nigdzie nie odejdzie i jest w planach Flicka, nie ma tematu, ta klauzula to ostateczność. Miejmy nadzieję żeby Christensena nie wypchnęli
@Bocheno1 Kounde już wogóle nie gra na środku, Christensena chcą wypchnąć, Eric rzadko tam gra, Inigo ma 34 lata
1
@blakkudium spadła kasa ale dalej pokaźne sumy
4
Ciekawy presezon się zapowiada
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
0
@AlphaNumeric to co zaraz mamy go zastąpić xd? Tym bardziej że mamy dużo opcji w pomocy.
Jest złego bo mamy bardzo młodą kadrę a samymi młodymi nie wygrasz trofeów. Za dużo fify kolego
0
@AlphaNumeric Bernal wraca to po co Ci Guerra, mamy dość pomocników i jak już naprawdę kogoś byśmy mieli wziąć to jakiegoś weterana a nie kolejnego młodziaka. Nasza kadra już teraz miała średnio 24 lata a po przyjściu Garcii i być może Nico będzie jeszcze mniej
20
Nie ma żadnego rywalizowania, albo chce tu trafić albo nie. Nie stać nas żeby się licytować i go prosić. Mamy też inne opcje
0
@AlphaNumeric i na co Ci ten Guerra xd? Mało mamy pomocników? Jeśli podpiszemy jakimś cudem wszystkich co wymieniłeś to 10/10 to mało
2
@blakkudium u nas nie ma tematu dopóki Martin jest w klubie
0
@Filipem ocho już ucieczka od tematu bo napisałeś straszna głupotę xd.
Nico na ten moment, podkreślam bo dużo osób ma problemy z czytaniem, na ten moment Diaz jest lepszy od Nico
1
@Krzysztof1987 Bilbao nigdy nie negocjuje takich transferów, nigdy. Albo wpłacamy całość odrazu ale nic z tego nie będzie. Te plotki były oparte o cenę z transfermarkt bo dziennikarz nie wiedział co wpisać xd
0
@Krzysztof1987 po pierwsze nikt nie da 80 tylko maks 70. Po drugie co innego zapłacić za Diaz w kilku ratach te 70mln niż 58mln odrazu za Nico
0
@Filipem xddd, powielasz straszne głupoty. 70mln płatne w kilku ratach jest owiele bardziej przystępne niż 58mln płatne odrazu, Nico zarabia kilka razy więcej niż Diaz więc nie pisz głupot bez pokrycia
0
@michal26 ma 27 lat i nigdy nie grał w top5 a dla najlepszych klubów jest tylko opcja zapasowa. Jest kotem w worku i taka jest prawda
1
@michal26 mamy inne priorytety a Gyokeres to kot w worku
1
@Filipem sam jesteś kompromitacja, Diaz bardziej pasuje do Barcy Flicka i jest bardziej przystępny finansowo. Wiadomo Nico też ma swoje argumenty ale wybór Diaza to żadna kompromitacja tylko duże wzmocnienie
0
@Who_you_mam ty się nie kompromituj bo nawet czytać nie umiesz, gdzie napisałem przed? Raphinha robi double double odkąd tu trafił. Generujemy ogromne ilości bramek i okazji więc jeśli Nico tu trafi za takie pieniądze to double double to obowiązek
0
@Alvarinho obowiązują ale inne niż g/a. Biorąc pod uwagę koszta to te double double to obowiązek a nie coś co może zrobić ale nie musi, musi i tu nie ma dyskusji
0
@Alvarinho ty porównałeś DM do LS xd? Napastnicy i skrzydłowi muszą mieć liczby bo od tego w dużej mierze są
0
@MOLESTA miał słaby sezon, gdyby nie lepsza końcówka to byłby fatalny. Musi się poprawić jeśli tu trafi bo to dużo nas będzie kosztować. Na papierze fajne uzupełnienie kadry ale zobaczymy jak wyjdzie w praktyce bo ja dalej mam dużo wątpliwości
5
Tu się nie powinni zastanawiać tylko sprzedać z jakimś %. Dla niego nie ma tu poprostu miejsca i jego rolę powinien przejąć Guille. Nie ma sensu też się bawić w opcje odkupu kosztem kwoty transferu bo on i tak tu nie wróci bo nie ma poprostu miejsca i się nie przebije. Teraz się jeszcze zastanawiam czy po potencjalnym transferze Nico klub nie będzie chciał sprzedać Fermina, nawet sam może będzie chciał odjeść. Będzie miał mniej okazji do gry a na awans czekają duże perełki. Cenie go ale wszystkich nie zatrzymamy
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
1
@VinDiesel Diaz ale są też brane inne aspekty pod uwagę, zdecyduje zarząd ze sztabem (przynajmniej taka mam nadzieję).
@Krzysztof1987 Nico zarabia dużo więcej więc nie pisz głupot, tańszy też nie jest, to głupota powielana przez bardzo dużo osób tutaj
2
@Messibestplayerintheworld jeszcze przedłużenie Wojtka do kompletu