BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Żeby wygrać to musi cała drużyna stanąć na wysokości zadania, napastnik sam sobie okazji nie wypracuje
0
@slayer nie no sorry ale jak De Zerbi dostanie takie talenty jak Pedri, Gavi, Yamal, Fati, Balde.... tym można wygrywać trofea. Nie zapominajmy że mamy też gotowych graczy którzy pewnie zostają po sezonie jak Gundo, Lewy, Ter Stegen, Araujo, Cancelo....
0
@19Macio93 tylko że każdy zawodnik w naszym zespole się nie rozwija przez Xaviego. Jeśli trafi tu De Zerbi to zrobi z Balde potwora na LO.
Na problem trzeba patrzeć szerzej.
3
Czyli znamy już plan Xaviego....
0
Ale po co? Mamy na tą pozycję Balde. Trzeba wzmocnić inne pozycje
0
@slayer w szkółce są zawodnicy którzy mogą uzupełnić skład i wracją zawodnicy z wypożyczeń którzy poczynili postępy (np. Ansu, Garcia, Torre, Valle)
0
@626 nie nie będzie mu lepiej. Jak widziałem że Xavi go tam wystawił to już wiedziałem co będzie. W dwóch meczach tak wyszedł i oczy krwawiły jak się to oglądało
0
@626 gra w odwrotnej pozycji jest dla niego bardzo niekomfortowa. Woli operować lewą nogą a na lewej stronie nie może tego robić.... poprostu niepasuje mu tam gra i nie ma sensu wystawianie go tam na siłę.
0
@Mroziu ale Laporcie nie przetłumaczy. Chyba tylko wysoka przegrana z Napoli zmusi go do zwolnienia Xaviego
0
@RanDiFCB Laporta ma na jego punkcie obsesję i chce go wykupić
0
Kolejny raz zaryzykujemy zdrowiem piłkarza. Te przyśpieszanie powrotów i granie na zastrzykach przeciwbólowych powoduję pogłębienie kontuzji i ich nawroty. To co robi Xavi i jego sztab to wyniszczanie zespołu. Nowy trener będzie miał ciężki start żeby doprowadzić to do porządku
0
@626 sprecyzuj pytanie
0
@JarekS napisałem w kontekście rywalizacji (:
Transfer Mbappe to ogromne wzmocnienie Realu
0
Przy tylu kontuzjach nie widzę opcji na inny skład. Oby tylko Xavi nie wpadł na pomysł wystawienia Raphinhi na lewej stronie gdzie traci wszystkie atuty
0
@slayer będzie nas stać po sprzedażach i jeśli nie kupimy przed tym jakiegoś gracza
0
@JarekS jeśli zmarnujemy szansę zdobycia De Zerbiego i weźmiemy Flicka to nie będziemy wstanie rywalizować z Realem
1
@normasubiektywna i dlatego trzeba wziąść De Zerbiego który wyciągnie talent z młodych
14
@Rupert_Haubica wam to trzeba przeliterować że Klopp robi sobie przerwę?
1
@AlexDark00 ty fakty? Teraz to się skompromitowałeś.
0
@Donio to trener wynikowy tak jak Flick i jeśli nic nie zrobił z lepszym kadrowo Bayernem to nie ma szans że u nas coś zrobi
0
@AlexDark00 nie wcale. Ty jesteś dzbanem bo nie masz wstydu umniejszać Polskiej legendzie.
0
@AlexDark00 jaki madryciaku? Ty jesteś żałosny. Jestem kibicem Barcy a ty nie masz argumentów więc mnie teraz od madryciaży wyzywasz? Za takim dzbanem jeszcze się nie spotkałem
0
@R_da_Souza_Faria za te elementy odpowiada trener, to trener uczy zawodnika stylu drużyny i ich rozwija
10
Jak Ansu będzie wracał to niech bierze trenera ze sobą
1
@AlexDark00 skończ się kompromitować
1
@AlexDark00 wcześniej pisałeś płaczku. Z takimi kompleksami to do psychologa. Wogóle nie masz pojęcia o piłce pisząc takie rzeczy
0
@kokojambo10 wystarczy nie marnować kasy. Gościu jeśli De Zerbi dostanie takie talenty jak Yamal, Pedri, Gavi, Fati, Balde..... tym można wygrywać trofea. Real ma młodą kadrę i jakoś wygrywa. Przyjście Flicka to proszenie się o guza, nie stać nas żeby kupić mu 4-5 topowych graczy.
0
@kokojambo10 kolego a stać nas na drogich doświadczonych graczy? De Zerbi mając takie talenty jakie są u nas może zrobić potwora.
Z nim możemy w końcu zacząć długoterminowy projekt
1
@Maynard666 w poprawieniu formy pomoże nowy trener który ich rozwinie i zbuduje mentalnie więc tym bardziej powinniśmy zatrudnić De Zerbiego a nie Flicka
2
@AlexDark00 nie jestem kibicem Realu płaczku. Takie osoby jak ty powinny się wstydzić. Żaden z ciebie cule skoro nawet piszesz że oby Lewy dziś kopał się po czole. Wstydź się zazdrosny płaczku, sam nic nie usiągnąłeś to umniejszasz na La Bambli Polskiej ikonie