BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Patrzeć się nie da jak wredni Polacy umniejszają Lewemu.... jeśli drużyna gra słabo to napastnik odczuwa to najbardziej. Zwyżka formy Yamala bardzo pomaga Lewemu bo dla napastnika bardzo ważny jest chociaż jeden skrzydłowy robiący różnicę. Lewy to nie gracz efektowny ale zabójczo skuteczny a wszyscy jadą po nim że jest drewniany. Nie zapominajmy że ma 36 lat i gra na tym poziomie, gdzie reszta napastników w jego wieku?
0
@Szklaner po pierwsze trzeba zrobić miejsce w limicie płacowym.
Po drugie Kylian musiałby zrezygnować z lepszym ofert.
Po trzecie musiałby bardzo obniżyć pensję.
Po czwarte trzeba by go wogóle przekonać
0
Żeby Mbappe tu trafił to musiałoby się wydarzyć wiele rzeczy
0
@Jarek_psikuta 12 to nie mój wiek to po pierwsze kolego.
,,Jak myślisz czemu większość woli niemca" w klubie wolą jak widać Włocha ale ,,eksperci" z La Bambli myślą że powtórzy u nas swój sezon życia który był tak naprawdę jedynym z którego go znamy.
W następny sezonie mamy bardzo młodą kadrę i nie ma szans żeby Flick coś z tego zrobił, tu jest potrzebny De Zerbi który wydobędzie z nich talent i wprowadzi swój świetny styl gry. Flick to typowy trener wynikowy, nie pokazał że umie rozwijać młodych, woli stawiać na doświadczonych graczy i trzeba będzie ściągnąć gotowych graczy. Jego ściągnięcie to proszenie się o problem. De Zerbi to już w tym momencie duże nazwisko i to po niego trzeba ruszyć i można zacząć budować wieloletni projekt
1
@Jarek_psikuta xd, nic do ciebie nie trafia. Gościu jeśli patrzysz na wyniki w tym przypadku to wogóle się nie znasz. Brighton ma bardzo słabą kadrę a gra bardzo efektownie i jeszcze De Zerbi rozwija graczy których klub sprzeda latem
0
@Jarek_psikuta nie był, miał najlepsza drużynę w Arabii....
2
@Jarek_psikuta tylko trofea wam w głowie.... zebrał doświadczenie w małych klubach i pokazał nowoczesny futbol i świetnie rozwija młodych. To najlepszy kandydat.
Żaden utytułowany trener tu nie przyjdzie. Flick miał tylko jeden mega sezon, Włoch jest od niego lepszy
0
@Lukakrak zgodnie z przepisami nie ma powtórki karnego przy wyjściu bramkarza za linie w przypadku strzelenia gola
0
@noface nie ma w kadrze zawodnika który lepiej wykonuje karne od Lewego
0
@Barcaa12 De Zerbi to świetny kandydat i przestańcie pisać że się nie nadaje bo to jest irytujące
1
@Jarek_psikuta bo pokazał że jest super trenerem
0
@Rupert_Haubica ale ty jesteś odklejony. Te pół sezonu to jest tylko i wyłącznie dla przystosowania się do ligi. Jeśli strzeli razem 5 goli to będzie mega wynik. Przyszedł ze słabej ligi brazylijskiej i musi się przystosować
0
@cichyfx De Zerbi to w tym momencie duże nazwisko i jest o kilkanaście klas wyżej niż Xavi i jest lepszy od Flicka. Mourinho do nas nie pasuje i już od jakiegoś czasu się wypalił. A ty nie zrozumiesz że Klopp robi rok przerwy?
1
@mate92 ,,każdy trener umie pracować z młodymi ludźmi" tym zdaniem mnie rozwaliłeś xd. Absolutnie nie masz racji. Flick nie ma większego doświadczenia niż De Zerbi bo wcześniej był tylko asystentem. Flick nie umie rozwinąć młodych tak jak nie umie tego Xavi. De Zerbi świetnie rozwija młodych i jeśli tu przyjdzie to się okaże kto co potrafi w naszym składzie bo Włoch wyciśnie z nich maks
1
@mate92 to żaden eksperyment. De Zerbi ma już doświadczenie i jest pewniejszym wyborem niż Flick. Jesteście tak wpatrzeni w Niemca a miał tylko jeden mega sezon i do nas nie pasuje bo nie umie pracować z młodą kadrą
0
@mightyanaldevastator już od dawna wiadomo że gramy bez taktyki ale nic na to nie poradzimy (;
0
@mightyanaldevastator to że jest ustawiony w tym samym miejscu to nie oznacza że będzie grał to samo
1
@mightyanaldevastator trochę bez sensu piszesz. Nie porównałem go do Felixa, Portugalczyk to interior a nie napastnik. Roque nie nadaje się na skrzydło i nawet jakby Xavi kazał mu tam grać to i tak będzie schodził do środka
0
@malicinho nie jest żadnym klepaczem. To że przeprowadza ataki rozgrywając nie oznacza że będzie to co za Xaviego znawco.
0
@Marjando oby była okazja (;
0
@Emerald Roque nie nadaje się do gry na skrzydle
2
@mightyanaldevastator raczej jako lewy napastnik. Niby biega na lewej ale w wielu momentach jak kryją Lewego to schodzi do środka i wykorzystuje przestrzenie. Xavi widzi w nim skrzydłowego ale nie da się z ,,9" zrobić skrzydła
1
@Romario87 Motta też jest lepszy od Flicka ale jak mam wybierać między nimi to wolę De Zerbiego. Obaj preferują nowoczesny futbol i świetnie rozwijają młodych ale De Zerbi bardziej mnie przekonuje. Oby nie wzięli Flicka bo to będzie okropny wybór w porównaniu z tym kto jest do zgarnięcia
1
@Marjando ty się kolego nie ośmieszaj. Aston Villa ma owiele lepszy skład. Nie byłem za zatrudnieniem Xaviego bo nic nie pokazał w Europie a De Zerbi pokazał.
De Zerbi jest świetnym trenerem a jak ty tego nie widzisz to ja dziękuję za dyskusję.
0
@Marjando nowoczesny futbol ale ty ekspercie pewnie nie wiesz co to (;
Ma bardzo słabą kadrę a mimo to grają bardzo dobrze. Gorszy mecz zawsze się zdarza
0
@R_da_Souza_Faria nie. Nie mamy dobrego trenera a to trener odpowiada za taktykę
2
@Maxxx79 tego naszego DNA to ja nie widziałem za Xaviego więc skończcie płakać o to
1
@Kalin33 przed przedłużeniem umowy przez Ancellottiego był razem z Alonso łączony z Realem więc to nie byle trener jak każdy myśli
1
@malicinho ty jesteś żartem. Flick jest chętny bo nikt go nie chce. To De Zerbi preferuje nowoczesny futbol i zapowiada się na topowego trenera. To nie jest żadne kombinowanie tylko próba zgarnięcia mega trenera
0
@LukaszFan zbierał doświadczenie w małych klubach w topowych ligach i jego zespoły się rozwijają i grają efektowanie. Od nowego sezonu przejmie lepszy klub