BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Romario87 Flick jest gorszy, miał tylko jeden sezon i potrzebuje gotowych graczy.
De Zerbi zbiera doświadczenie w małych klubach w topowych ligach a jego zespoły się rozwijają i grają ładnie dla oka a w lepszym zespół przełoży się to na wyniki.
De Zerbi lepiej poradzi sobie z presją bo Flick przy pierwszej okazji może skonfliktować się z zarządem
0
@Tridente2015 a co to ma do rzeczy przy wyborze trenera? Nie można odrazu zakładać że trzeba będzie się go pozbyć
0
@Romario87 Flick jest obecnie gorszym kandydatem i taka jest prawda ale La Bambla żyje jego jednym mega sezonem
0
@LatajacyHolender z ciebie też żaden ekspert. Nie nudzi mi się żeby sprawdzić kto w jakim języku mówi
0
@Visca_barca Flickiem nikt poza nami się nie interesuje. Tylko są ostatnio pogłoski z Monachium ale wątpliwe że to się stanie
0
@Tridente2015 to oczywiste że De Zerbi jest lepszym kandydatem. Setien i Koeman nie zarabiali kokosów
0
@Esgal a co mieli zrobić jak kontrakt wygasł i nie chciał przedłużyć? To była jego decyzja
0
@hooligun porównujesz to że trenował najlepszy zespół w ARABII a De Zerbi zebrał doświadczenie w małych klubach w topowych ligach w Europie. Pomyśl zanim coś napiszesz
0
@bari_94 De Zerbi to przyszły topowy trener i trzeba go zaklepać
0
@Visca_barca nic nie wygrał bo dopiero zbierał doświadczenie i od nowego sezonu trafi do mocnego klubu, jeśli nie my to Liverpool się zapowiada. Po tym co pokazuje Włoch to Niemiec nie jest na jego poziomie
4
@Visca_barca jaka kompromitacja? Jeśli to zrobi to będzie jego najlepsza decyzją w tej kadencji. Flick poza jednym sezonem nic nie osiągnął a ma już swoje lata. De Zerbi wchodzi na obroty i jest dużo lepszym kandydatem i preferuje nowoczesny futbol
0
@Tridente2015 mamy kasę spokojnie ale nie jesteśmy zwyczajni inwestować w trenera
0
@IMBALEO może najpierw zobacz jak będziemy pod nim grać jeśli go zatrudnimy
0
@bari_94 widać że się nie znasz
0
@HypeR stawia tam głównie na rozwój bo tego chce Brighton, oni chcą kasę za piłkarzy a nie budowanie drużyny na lata. Gra bardzo nowocześnie i o wyniki nie należy się zbytnio martwić
1
@LatajacyHolender xd, Flick też nie mówi po hiszpańsku. Języka się można nauczyć ekspercie (;
0
@Firestone gorszy mecz zdarzy się każdemu a ty robisz z tego sensację
@pioz123 z Xavim gramy katastrofalnie i nikt go nie zwolnił a De Zerbi jest owiele lepszy
0
@Firestone tylko zobacz jaki ma skład a jak wygląda gra zespołu w Premier League
@pioz123 nikt się go nie pozbędzie bo nie będzie do tego powodu
2
@Firestone interesuje się nim Liverpool a wybrałby Barce B?! To świetny nowoczesny trener i zatrudnienie go w miejsce Xaviego to strzał w dziesiątkę
0
@rogal478 Simons odszedł sam bo nie widział dla siebie szansy rozwoju u nas
0
@slayer pozostanie Xaviego to byłoby kuriozum i wstyd. Jest kasa na jego klazule i pensje tylko zarząd nie jest zwyczajny inwestować w trenera. Trzeba sprzedać kilku graczy np. De Jong i Raphinha i finanse się poprawią
0
@rogal478 nie porównuj Xaviego do De Zerbiego bo Włoch jest kilkanaście półek wyżej i trenował już kilka klubów
3
@JarekS jak poczytać komentarze to eksperci z La Bambli uważają że Flick to klasa światowa (;
0
@AlwaysBlaugrana oglądam czasami i rozegranie ataków wygląda bardzo dobrze. Ma bardzo słaby skład a na początku sezonu Brighton było najlepszym klubem w Premier League pod względem zagrożenia bramki rywala. Gadanie tu o wynikach nie ma sensu a Flick to w reprezentacji miał dobre? Miał tylko jeden mega sezon w Bayernie a tak nic.
0
@AlwaysBlaugrana jakim średniakiem znawców?! Gość z bardzo słabego składu Brighton prowadzi świetnie mecze a wyników nie ma bo skład jest słaby a to jest Premier League. Mam nadzieję że tu przyjdzie i zamknie gęby hejterom
1
@udarpawarotam kolejny znawca ,,DNA Barcy "..... nie macie nawet pojęcia co to
0
@AlwaysBlaugrana De Zerbi jest najlepszym kandydatem czy tego chcesz czy nie i porównywanie go do Xaviego jest żałosne bo Włoch to kompletnie inny poziom trenera
0
@tomaszek40 De Zerbi świetnie rozwija młodych a my w następnym sezonie mamy bardzo młoda kadrę
1
@bartoszek nie ma lepszego kandydata niż De Zerbi, gość może zbudować mega zespół.
Klopp nikogo nie będzie trenował przez najbliższy rok i najprawdopodobniej obejmie Real po Ancellottim
0
Nie spodziewałem się że zacznie się pojawiać tyle informacji o De Zerbim ale to świetna informacja. Jest owiele lepszym kandydatem od Flicka i warto w niego zainwestować