0

@Majczel97 o Flicku nie mam jednoznacznego zdania bo tak naprawdę mało o nim wiemy. Wcześniej był dyrektorem sportowym i asystentem, świetny ale krótki okres w Bayernie a potem porażka w reprezentacji Niemiec.
Tak reprezentacja to może i inna bajka ale nie grali dobrze. W Bayernie miał gotową kadrę i kilku graczy w prime a u nas musiałby zbudować zespół a to jest typ trenera wynikowego który nie umie rozwijać młodych a u nas jest to potrzebne. Nazwanie go utytułowanym i doświadczonym trenerem jest trochę przesadne.
Krótko mówiąc ten ruch może wyjść lub nie

0

@LatajacyHolender a mi się z ciebie chce śmiać.
Cubarsi jest warty dużo więcej niż 10mln.
To że ma słabsze warunki nadrabia ustawieniem i reakcjami, mamy już rosłych obrońców którzy go dobrze uzupełniają.
Jeśli mamy sprzedać Cubarsiego bo jest za słaby według ciebie a jest największym talentem w szkółce na ŚO to coś z tobą nie tak.
Powtarzam jeszcze raz: nie każdy wypali ale La Massia już udowodniła że warto z niej korzystać.
Przykłady z ostatniego czasu:
1.Yamal (wiadomo mega talent, tylko żeby omijały go kontuzje)
2.Gavi (kolejny mega talent, zmiana trenera dla niego na plus ale nie wiadomo jak zagra po tak poważnej kontuzji)
3.Fermin (duży talent ale blokowany przez trenera)
4.Fort (obiecujący boczny obrońca, wymaga rozwoju)
5.Cubarsi (duży talent, pewny w rozegraniu jak i w obronie)
6.Guiu (ma potencjał na mocną ,,9")
Następni mogą być np. Darvich, Faye i Bernal ale to się okaże w następnych sezonach

0

Słaby pomysł. Doprowadziłoby to do chaosu podczas meczu i daje sędziom więcej pola do błędów. Wolałbym wprowadzenie bardziej surowego karania za faule taktyczne, wybijanie piłki itp. bo to już denerwuje.
Powinna być też większa odpowiedzialność sędziów typu pensja zależna od wyników albo mniej spotkań za popełnione błędy itp.

0

@Joopiter mówiąc że ja tak uważam bo dziennikarz coś napisał to jakbyś nie widział co się dzieje w klubie (;

0

Zanim poznamy nowego trenera to jeszcze z 20 nazwisk zobaczymy (;
Conte kompletnie do nas nie pasuje, nie wprowadzi żadnego talentu ze szkółki, będzie chciał same gotowce za grube miliony i jego styl gry opiera się na przepychaniu wyników.
Szybko pewnie by skonfliktował się z zarządem i trzeba byłoby go porzegnać wypłacają odszkodowanie tak jak w Totenhamie.
Tutaj potrzeba trenera który gra nowoczesny futbol, dobrze rozwija młodych i jest dobry taktycznie. W Realu Ancellotti buduje zespół i osiąga wyniki przez co kolejny trener przyjdzie na gotowe i nie będzie musiał do nowa budować zespołu a u nas na to się zapowiada.
Najlepszym kandydatem z tych możliwych byłby Thiago Motta i jeszcze awansować Marqueza na asystenta. Kończy mu się kontrakt po sezonie to nie powinno być problemów o ile zarząd tego nie oleje i nie zabierze nam go Juventus albo Inter.

0

@Joopiter dobra kolego widzę że nie znasz się na sytuacji, kolesiostwo jakie jest w klubie ci nie przeszkadza? Zatrudnianie ludzi na stanowiska na które nie mają kompetencji ale zna ich prezydent według ciebie jest w porządku? Bronienie Xaviego który jest okropnym trenerem i planowanie z nim następny sezon jest ok? Jeśli tak to dziękuję za dyskusję

0

@Pawlak1992 no zależy bo media by mogły mieć punkt zaczepienia ale trzeba czekać do lata gdy wszystko będzie wiadome

0

Jakby dali 70-80mln to można go sprzedać, są alternatywy w szkółce a inne pozycje wymagają wzmocnienia

0

@Pawlak1992 nie można brać na serio że nie gada z żadnym trenerem bo jeśli chcą trenera z ważnym kontraktem do lata to może ten trener nie chce żeby taka informacja była podana

0

@LatajacyHolender widzę że masz kompleks młodych zawodników, pewnie nawet nie patrzysz co robi w meczu.
To największy talent La Masii w obronie. Nikt go nie odda za marne 10mln! Wzrost mu narazie nie przeszkadza bo zatrzymuje prawie każdego przeciwnika i już kilka razy zapobiegł utracie bramki. Jego ofensywne zagrania pomagają budować akcje. Ma przy sobie wysokich obrońców a wykazuje od nich większą pewność.
Jak nie lubisz talentów z La Masii to chociaż nie pisz głupot na ich temat!

0

@Emhyr ¯\_(ツ)_/¯

0

@Emhyr a to inna sprawa, zrozumiałem że nie podpisze nowego kontarktu ale nie wyczytałem że się kończy

0

@Emhyr to dobra opcja ale jakby był za darmo. W naszej sytuacji te 16mln można wydać na młode talenty które mogą nam przynieść zawodników na lata np. Darvich i Faye ściągnięci w ostatnim czasie

0

Bezsensowny transfer

0

@sokot Pedri jest absolutnie nietykalny, De Jong powinien być sprzedany jeśli mamy zarobić te 200mln bo nie na niesamowitego wkładu a jak Ten Hag się uprze to można na nim sporo zarobić

24

Trzeba przedłużyć kontrakt przed końcem sezonu bo potem możemy tego żałować. Araujo gdyby nasza gra była lepsza mógłby być najlepszym obrońcą na świecie i to powinien być w 100% zawodnik nietykalny.

0

@TheBestFan po pierwsze poprzedni zarząd był katastrofalny a po drugie to że obecny zarząd sporo rzeczy robi po znajomości nawet kosztem klubu to jest ok? Gorszy nie jest ale do ideału mu brakuje.
Za Garcię spokojnie tyle dostaniemy bo nie chcemy go sprzedać na siłę tylko jest opcją na zarobek a to jest różnica

0

@ViscaelBarca2007 no właśnie nie wiadomo czy w tym sztabie jest ktoś kto dobrze pracuje z młodymi, Marquez mógłby ułatwiać Flickowi kontakt z zespołem a przy okazji mógłby się doszkalać w trenerce i w przypadku odejścia Niemca mamy odrazu potencjalnego następcę

0

@ViscaelBarca2007 dlatego uważam że w przypadku jego zatrudnienia asystentem powinien być Marquez żeby wprowadzać i przygotowywać młodych

0

Wstyd i żenada.

0

Transfer Gnabriego nie ma sensu, Sane już tak ale do tego trzeba sporo sprzedaży, Kimmicha Bayern nie puści na małe pieniądze ale jest też opcja poczekania do końca jego kontraktu

3

@xavi890 rozwinął się w Gironie i można go sprzedać za 15-20mln a nie oddawać za tańszego gracza Girony

0

@Alberto1031 to jeden z najlepszych trenerów młodego pokolenia, zastanów się zanim o kimś takie głupoty napiszesz

0

Sam Garcia i Torre są więcej warci od niego.... ten zarząd to dno. Garcia i Torre powinni zostać po sezonie a w żadnym wypadku nie powinni być oddani za zawodnika który jest nam niepotrzebny.

2

Kolejny świetny trener nam ucieka....

0

@JarekS o trenera grającego nowoczesny futbol może być trudno ):
Jak Laporta i Deco dają te swoje propozycje to łapie się za głowę. Podobno Motta i Marquez nawet nie będą brani pod uwagę

6

@LatajacyHolender nie no gościu, zrobiła ci coś ta szkółka? 10mln za taki talent? Cubarsi za parę lat może być topowym obrońcą i musi zostać. Dopiero skończył 17lat a na boisku zachowuje się jak weteran, nie panikuje, popełnia najmniej błędów. To diament.
I nie pisz mi tutaj o błędzie z Villarealem bo tam cała obrona zawaliła sprawę a jemu i tak najmniej zdarza się błędów

1

@Romario87 raczej już się wypromował to będzie chciał bardziej ułożony klub, swobodę dezycji, budżet na transfery....

1

@Romario87 no tak ale to Michel wybierze gdzie chce iść (;

0

@ViscaelBarca2007 Klopp chce odpocząć, De Zerbi za drogi, Michel tak naprawdę nie wiadomo, Alonso woli Real lub Liverpool.
Motta to obecnie najlepsza opcja z tych możliwych, po sezonie kończy mu się kontrakt.... chciałbym zobaczyć u nas jego współpracę z Marquezem bo dla mnie to bajka (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?