0

@JarekS napisałem w perspektywie (;
Chciałbym żebyśmy mieli w końcu takie armaty w ataku. Jeszcze Fati może się odbuduje....

0

@partymaker co ty gadasz?! Fati to talent epokowy tylko sam sobie zadaj pytanie jak można się rozwinąć mając tak poważne kontuzje jak on. Zastanów się zanim coś powiesz

14

Roberto musi odejść po sezonie i tyle. Trzeba odciążyć drabinkę płacową żeby zarejestrować wszystkich piłkarzy. Sergi jest poprostu słaby i wolę żeby rolę zmienników pełnili młodzi zawodnicy z potencjałem na pierwszy skład.

0

@JarekS ciekawe czy mógłby zaadaptować się na lewym skrzydle to byśmy mieli w perspektywie ustawienie w ataku Diarra-Roque-Yamal

3

Mam wielką nadzieję że się odbuduje. To talent epokowy ale niestety kontuzje pokrzyżowały mu karierę

1

Przy dobrej cenie oczywiście że tak.
Jeśli rzeczywiście dojdzie do licencji między Chealsea, Man Utd czy PSG to można urwać 90mln.
Frenkie zarabia bardzo dużo i nie zapominajmy o sporych premiach lojalnościowych a nie daje tyle zespołowi żeby go dalej tu trzymać.
Nie nadaje się do nowoczesnego futbolu.
Nie potrafi bronić i nie angażuje się w defensywnie przez co tracimy dużo goli.
Jeśli dobrze go sprzedamy to możemy kupić Wirtza który ma ogromny talent, jest naszym kibicem i świetnie do nas pasuje.
Skład może uzupełnić Eric Garcia, Ndidi i ewentualne zakup Onany z Evertonu

2

Arteta tu nie przyjdzie napewno. Sam ostatnio mówił że nie ma zamiaru odejść z Arsenalu

1

@maroon to będą zmarnowane pieniądze. Ale naszczęście odchodzi Xavi który był największym zwolennikiem jego tranferu

0

@Bastek1987 ja pisałem o Onanie z Evertonu (;

0

@LatajacyHolender Fati to ogromny talent ale zniszczony przez kontuzje, miejmy nadzieję że nie spotka to Yamala

0

@Bastek1987 to chyba pomyliłeś zawodnika (;

0

@ElCrackTotal89 to nie jest kot a worku tylko mocny sprawdzony ligowiec. Ma 22lata, 195cm i świetne warunki fizyczne. Przydałby nam się taki zawodnik ale o tym kto zostanie pozyskany powinien zdecydować nowy trener

0

@niepijpiotrek też jestem tego zdania ale ostatecznie powinien zdecydować trener

1

Bardzo fajna opcja na DM, brakuje fizyczności w środku pola a jego transfer by to poprawił.
Ale z decyzją poczekajmy na nowego trenera

0

@AxelF ja też pasuje bo ta dyskusja nie ma sensu. Koeman dostał okropną kadrę i miał zbudować grywalny zespół na następne lata a gdy zrobiło się źle w tabeli to go porzegnali

0

@AxelF Koeman zostawił Xaviemu kilku rozwiniętych piłkarzy, celem Koemana nie były wyniki.
Xavi chciał sprzedać Balde i chciał grać Alba/Alonso na lewej ale Balde pokazał Xaviemu że się mylił

0

@JarekS ja jeszcze nie mam tak źle bo jestem za młody żeby widzieć najlepsze lata tego klubu (;
Mnie to przeraża okropne zarządzanie tym klubem, jeśli coś się nie zmieni to z biegiem lat możemy stracić na znaczeniu.
Nadzieją jest Pique ale zanim to dostanie prezydenturę minie kilka lat

0

@JarekS jakby tak patrzeć to tylko jakiś wyrzutek do nas przyjdzie. Podobno zarząd ma nie brać Motty nawet pod uwagę... to kogo my mamy wziąć jak nie jego? Flicka który podobno jest taki wybitny tylko nikt go nie chce a tak naprawdę miał tylko dobry krótki okres w Bayernie.

0

@AxelF nie no sorry ale Xavi jadzie na pracy poprzedników i przyszedł w lepszym momencie niż Koeman.
Gavi i Balde nie dostawali tyle minut bo wtedy byli bardzo młodzi a Xavu chciał się pozbyć Balde kosztem Alonso.
Xavi musi odejść i tyle

0

@AxelF obrońca wuefisty się znalazł (:
Nie wiem co w Xavim widzicie, zawodnik TOP ale trener okropny.
Koeman miał za zadanie stworzyć szkielet drużyny na następne lata a nie robienie wyników. Dużo zawodników że szkółki dostało swoje szanse m.in. Pedri, Gavi, Balde, Mingueza...... Xavi dostał na starcie wzmocnienia typu Torres.
Mam nadzieję że trafi do nas któryś z świetnych trenerów młodego pokolenia i wykorzysta potencjał zespołu

7

To tylko pokazuje na jakim poziomie są hiszpańscy sędziowie

0

@JarekS Liverpool może wziąć De Zerbiego a Bayern może zostać z Tuchelem więc jest szansa (;

1

Mam taką nadzieję bo jeśli nie on to albo Araujo/Pedri polecą. De Jong jest trochę przeceniany, no niby pomaga w utrzymaniu posiadania i dobrze wyprowadza piłkę ale kompletnie nie umie bronić i nie ma liczb.
Jeśli mamy zarobić te 200mln to on musi odejść

5

I bardzo dobrze, nie jestem przekonany do niego. Mam nadzieję że ruszymy na całego po De Zerbiego bo to zdecydowanie najlepszy kandydat

0

@Lewanogolski nie zagłębiam się w jego historię, dużo graczy grało w obu klubach i problemu nie było a każdy go skreśla przez przeszłość z Realem a najważniejsze jest to żeby przekonał go projekt

1

Wszyscy się czepiają przeszłości Alonso w Realu.... i co z tego? To profesjonalista i to nam powinno zależeć żeby do nas przyszedł

0

@LatajacyHolender to nie jest powód żeby na każdy talent gadać że będzie flopem. Lepiej kupić weteranów za parę milionów niż dać im szansę według ciebie?

0

@AxelF Koeman rozwinął sporo zawodników a Xavi dostał jeszcze dodatkowo sporo transferów o których Koemna mógł pomarzyć

0

@Majczel97 o Flicku nie mam jednoznacznego zdania bo tak naprawdę mało o nim wiemy. Wcześniej był dyrektorem sportowym i asystentem, świetny ale krótki okres w Bayernie a potem porażka w reprezentacji Niemiec.
Tak reprezentacja to może i inna bajka ale nie grali dobrze. W Bayernie miał gotową kadrę i kilku graczy w prime a u nas musiałby zbudować zespół a to jest typ trenera wynikowego który nie umie rozwijać młodych a u nas jest to potrzebne. Nazwanie go utytułowanym i doświadczonym trenerem jest trochę przesadne.
Krótko mówiąc ten ruch może wyjść lub nie

0

@LatajacyHolender a mi się z ciebie chce śmiać.
Cubarsi jest warty dużo więcej niż 10mln.
To że ma słabsze warunki nadrabia ustawieniem i reakcjami, mamy już rosłych obrońców którzy go dobrze uzupełniają.
Jeśli mamy sprzedać Cubarsiego bo jest za słaby według ciebie a jest największym talentem w szkółce na ŚO to coś z tobą nie tak.
Powtarzam jeszcze raz: nie każdy wypali ale La Massia już udowodniła że warto z niej korzystać.
Przykłady z ostatniego czasu:
1.Yamal (wiadomo mega talent, tylko żeby omijały go kontuzje)
2.Gavi (kolejny mega talent, zmiana trenera dla niego na plus ale nie wiadomo jak zagra po tak poważnej kontuzji)
3.Fermin (duży talent ale blokowany przez trenera)
4.Fort (obiecujący boczny obrońca, wymaga rozwoju)
5.Cubarsi (duży talent, pewny w rozegraniu jak i w obronie)
6.Guiu (ma potencjał na mocną ,,9")
Następni mogą być np. Darvich, Faye i Bernal ale to się okaże w następnych sezonach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?