0

@Emhyr nie powiedziałbym, wtedy w jego miejsce idzie Kounde/Araujo i do obrony cofa się De Jong ale chłop bronić nie umie i atakuje z tyłu

0

@Darek789 jego kontrakt wygasa po sezonie

0

@Emhyr powinniśmy grać na 3 obrońców więc jako półprawy to świetna opcja

0

@Emhyr jeśli piłkarz dobitnie usłyszy że ma odejść a ma ambicje sportowe to odejdzie. Ale według mnie Kounde to bardzo dobry obrońa tylko potrzeba trenera

2

Niech odejdzie. Xavi zmarnował ostatnią szansę na jego rozwój.
Trzeba się skupić na większych talentach z La Masii na DM z Bernalem na czele

0

@Emhyr o tym zdecyduje nowy trener. Gra gorzej bo pod Xavim każdy gra gorzej.... nawet Araujo. Ale zanim poznamy nazwisko minie sporo czasu

0

@Kamil689 Fort się dobrze pokazał bo przyszedł z warsztatu Marqueza (;
Balde jak wyszedł od Marqueza to miał fenomenalne wejście ale z czasem jest coraz gorzej, to samo będzie z Fortem.
Trzeba ściągnąć trenera który dobrze pracuje z młodymi czyli np. Motta a nie Flick

0

@dariooo więcej się znam niż ty. Masz jakiś argument więcej niż jego sukces w Bayernie? Motta jest lepszym typem trenera dla nas a kluby w Serie A już się o niego biją

10

@Kamil689 brakuje mu rozwoju, wystarczy trener który potrafi rozwijać zawodników. Balde ma największy talent na bocznego obrońcę u nas

0

Jeśli wykupimy Cancelo to na boki mamy: Balde, Fort, Cancelo, Valle, Julian i ewentualnie Kounde.

0

@dariooo kolejny znawca... a ty wiesz że Motta i De Zerbi zajmują dobre miejsca w topowych ligach trenując bardzo słabe zespoły? I grają bardzo dobrze. Flick potrzebuje gotowca a my potrzebujemy trenera który rozwinie zespół. Takich utalentowanych trenerów jest mało ale ,,znawcy" z La Bamblii patrzą tylko na tytuły.

0

@partymaker Motta najsłabszy kandydat?! Nie znasz się wogóle. Motta to najlepszy kandydat obecnie, lepszy od Flicka

1

@ViscaelBarca2007 szkoda, najlepszy kandydat odpada

0

@Firestone gościu on gra w Premier League a u nas ma kadrowo owiele lepszy skład. O będzie potrafił wyciągnąć maks z naszych zawodników i będzie wprowadzał młodych że szkółki i ich rozwijał. Ansu odkąd do niego trafił robi postępy i gdyby nie ta kontuzją to pewnie już na dobre grałby w pierwszym składzie.
O wyniki się nie bójcie, jego świetna taktyka tylko da więcej sytuacji do strzelania goli i poprawi nasza grę w obronie

0

@Firestone obejrzyj sobie kilka meczy Brighton specjalisto. Ma słabą kadrę a i tak grają mega łady futbol i rozwija zawodników przez co Brighton po sezonie zarobi na nich dużo hajsu

0

@626 i to właśnie jest projekt ale w przypadku że oni go nie wezmą to może iść do nas, nasz zespół też na potencjał

0

@626 nie ja jestem od negocjacji tylko zaznaczyłem że on nie będzie patrzył na przeszłość klubową tylko projekt

0

@rogal478 Flick nie stworzy żadnego potwora zrozum to.
De Zerbi aspiruje na topowego trenera i on w przeciwieństwie do Flicka rozwinie młodych.
Od nowego sezonu będziemy mieli bardzo młodą kadrę. Teraz wynosi ok.26lat a po sezonie odchodzą Alonso i Roberto, możemy sprzedać De Jonga, Raphinhę i Christensena. Wróci Fati, Valle, Eric... i czekają debiuty z La Massi.
Flick może nam to rozwalić.
A co De Zerbi to nie jest autorytetem? Gość buduje mental zwycięzcy u swoich piłkarzy i wyciąga z nich maksa.

2

Niech go biorą, a Tuchel niech trzyma się od nas z daleka.
Pewnie zaraz będziecie pisać że Flick to najlepszy kandydat.... czy wy wiecie wogóle jaki to typ trenera? To jest typowy trener wynikowy który potrzebuje gotowej kadry i nie będzie korzystał ze szkółki tylko będzie chciał transfery gotowych zawodników.
Nam jest potrzebny trener grający nowoczesny styl gry i dobrze rozwijający młodych. Najlepszym kandydatem jest De Zerbi, jeśli się z nim nie uda to jest jeszcze Motta i Alonso (proszę mi nie pisać że Madritista bo przyszedłby w przypadku dobrego projektu). Trzeba wziąć trenera z którym będzie można zacząć projekt dłuższy niż 3 lata i pozostawi po sobie gotowy skład.

0

@KibicBarcy84 serio pytasz?
Po pierwsze Mourinho nie przypomina już dawnego siebie.
Po drugie jego styl wogóle do nas nie pasuje.
Po trzecie on nie zbuduje nikogo mentalnie a prędzej narobi sobie wrogów w szatni a już o rozwijaniu młodych nie wspomnę.
Nie wiem jak głupi by musiał być zarząd żeby próbować przekonać Mourinho.... to jemu obecnie bardziej powinno zależeć

2

@lysy1015 Mourinho nie powinien być nawet rozpatrywany

2

@michal199500hehe Xavi jest największym powodem okropnej gry a jedyną winą Laporty i Deco jest to że jeszcze go nie wywalili

0

@MeAndSwan jeśli odpadniemy z LM teraz to poważnie odbije się na naszych finansach. Wolę wygrać ten dwumecz bo i tak odejdzie po sezonie a kasę trzeba zbierać

0

Xavi już któryś raz dostaje te ,,ultimatum" a i tak zostaję. Odjedzie dopiero po sezonie ale jak Napoli nam na łomot w pierwszym meczu

1

@ViscaelBarca2007 wogóle nie powinien być rozważany

0

Jeśli wybiorą jego to porażka na całej linii

1

Jeśli wybieramy między Flickiem i De Zerbim to zdecydowanie trzeba wybrać tego drugiego. I proszę mi tu nie gadać że Flick jest lepszy, że De Zerbi nic nie osiągnął. Poprostu jest lepszy od Niemca i to najlepszy trener na rynku którego można zatrudnić. Nie ma lepszego kandydata, ewentualnie Alonso ale o to będzie trudno

2

@pacior95 Cancelo też gra z kontuzją.... tylko z nim narazie ok.... narazie

3

Araujo grał od powrotu z kontuzją. Jeśli nie zagra z Napoli to będzie wina Xaviego i sztabu medycznego którzy wymusili jego wcześniejszy powrót

5

O transferach powinien zdecydować nowy trener

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?