BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zapomniałem że on tu gra xd
0
@La Pulgaa szkółka a pierwszy zespół to inna bajka. W Barca B celem Marqueza jest pozostanie w 3 lidze gdzie najlepiej szkolić piłkarzy a jego zadaniem jest przygotowywanie piłkarzy do gry w pierwszym zespole
1
@michal199500hehe dać czas to można dać trenerowi który chociaż daje oznaki że może być dobrze. Real gra od nas owiele lepiej. To że był mega piłkarzem to nie oznacza że będzie z niego trener. Dostał transfery a nasza gra wygląda coraz gorzej i każdy zawodnik po dłuższym kontakcie z nim gra coraz gorzej i taka jest prawda. Trzeba już go porzegnać, dać szansę Marquezowi do końca sezonu i w lato zatrudnić nowego trenera
0
@LatajacyHolender czasami jest tak jak mówisz, wszyscy zachwycają się Casado i Primem a zaraz się okaże że Bernal jest lepszy od obydwu. Casado po sezonie odchodzi bo jest słaby a z Primem niewiadomo.
0
@Arczi57 jaki kolejny Xavi?! Ty wogóle widziałeś jaką robotę odwala w Levekusen? Z Alonso będzie topka trenerów. Jak się na czymś nie znasz to się nie wypowiadaj
0
@Marcin43 jak jeszcze jedna osoba powie że nie ma kasy to mnie szlak strzeli.....
Xavi dostał podwyżkę i razem ze swoim sztabem zarabia 8-10mln a to jest pensja poważnego trenera. Stać nas bez problemu na pensje Alonso, Motty czy De Zerbiego. Marquez może nas poprowadzić do końca sezonu a potem może zostać asystentem głównego trenera
1
Marquez powinien przygotować zespół pod nowego trenera
0
@Barcelonista94 Flick może być ogromnym flopem i możemy w połowie sezonu znowu szukać trenera
0
@Iniesta997 Liverpool wybiera między Alonso i De Zerbim więc o jednego można powalczyć
0
@Iniesta997 Motta to świetny kandydat ale wyżej oceniani są Alonso i De Zerbi
0
@Barcaa12 dlaczego? Bo grał w Realu? To nie jest argument
0
Zarząd powinien przypuścić ofensywę po niego albo De Zerbiego
0
@Madri Xavi po sezonie odchodzi (;
Jest legendą, ikona Barcy ale jest bardzo słabym trenerem.
26
Wymiana Cruyfaa i Alemanego na Deco to porażka zarządu
0
@LatajacyHolender kolego ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ile dzieciaków przewija się przez La Masię. Co roku ogromne ilości odchodzą i przychodzą. Tylko niewielka ich część dostanie się do pierwszego zespołu. Są talenty które mogą wyznaczyć epokę jak Messi czy Xavi ale będą też talenty które nigdy nie wejdą na wyższy poziom
0
@LatajacyHolender trzeba odróżnić talenty pompowane medialnie od tych prawdziwych. Prim jest przereklamowany ale nie Bernal. Darvich to trudny talent, wymaga rozwoju ale trzeba wierzyć. Twoje nastawienie sugeruje że nie lubisz La Masii a wszystkie potencjalne talenty z niej do wywalenia według ciebie
0
@JarekS Laporta chce przekonać Xaviego do pozostania na następny sezon.... ja ani trochę nie jestem pewny wygranej dzisiaj, mam nadzieję że nie zepsujemy wyboru trenera latem
0
@LatajacyHolender znowu ty? Nienawiść do szkółki wrodzona
0
@antyPinokio nie
0
@lysy1015 po pierwsze zobacz sobie jaki Bolognia ma skład. Po drugie jego drużyny grają ofensywny futbol bardzo ładny dla oka tylko zobacz jakie zespoły prowadzi.
Po trzecie to czy udźwignie presję się okaże, tej presji nawet Flick może nie udźwignąć
0
@fenix1983 Darvich, Fernandez i Bernal w następnym sezonie nadal powinni grać w rezerwach. Tylko Darvich powinien otrzymać minuty bo pozostała dwójka jest zdecydowanie za młoda a zwłaszcza Bernal bo pozycja pivota jest najtrudniejsza do gry dla młodych
0
@Bastaray Bayern może zostać z Tuchelem a Liverpool wybiera między Alonso a De Zerbim a obydwaj są topowymi młodymi trenerami więc jeden zostanie i po niego trzeba pójść na całego
0
@xavi890 fajnie że Xavi daje szanse ale kompletnie nie umie rozwinąć zawodnika. Same dawanie minut to za mało
0
@lysy1015 Motta jest trenerem który potrafi wyciągnąć maks z zawodnika budując go mentalnie i rozwija ich a Flick polega bardziej na gotowcach.
0
@lysy1015 powiedział jasno że nie weźmie i tyle
1
@Chucky nie, gra w prawie każdym meczu 90min, powinien dzisiaj zacząć z ławki.
0
Xavi zajeżdza Yamala. Fermin, Fort i Guiu znowu ławka....
0
@Dako brałbym w ciemno ale trzeba go przekonać projektem
1
@tomasthc Xavi nadal nie może dojść do wniosku że na autobusy trzeba grać na dwóch napastników bo jak Lewy jest sam to trzech graczy stoi przy nim cały mecz a razem z Guiu mogą odciągać krycie i robić sobie miejsce
0
@lysy1015 nie no sorry ale dla mnie Motta czy De Zerbui mają bardzo duże szanse na sukces u nas