BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pacior95 długo by pisać..... możesz poczytać co pisze na ten temat JarekS. Bardzo dobrze to podsumował i dał argumenty i podzielam jego opinię
0
@OldMc84 jak go kupywaliśmy był wart mniej. To oczywiste że jego wartość wzrosła
1
@OldMc84 CIES i Transfernarket wyceniają go na 60mln i tyle powinniśmy dostać
0
@OldMc84 poszła do góry
1
@jacek905 możesz mieć swoje zdanie ale ja uważam że trzeba go sprzedać bo nie powinno dochodzić do sytuacji że trzeba kupować zawodników żeby tuszować wady jednego pomocnika.
1
@OldMc84 Raphinha to 60mln.
Do sprzedaży jeszcze Lenglet, Dest i ewentualnie jeszcze Christensen
0
@pacior95 nie no sorry ale gra tu już 4 lata i nie gra na takim poziomie żeby nie był na sprzedaż. Pomaga trzymać piłkę ale kompletnie nie umie bronić, nie ma liczb i gubi pozycje. Trener dużo tu nie zmieni, nawet myślę że jak trafi tu dobry trener to będzie chciał jego sprzedaży bo on się nie nadaje do nowoczesnego futbolu. W Ajaxie miał bardzo dobrze bo koledzy tuszowali jego wady a u nas wcześniej robił to Busi. Dla mnie jego sprzedaż jest oczywista
0
To chyba jakiś żart albo dziennikarz ma złe informacje
1
@jacek905 jeśli nie odejdzie on to odejdzie ktoś z Gavi/Pedri/Yamal/Araujo bo bez zarobienia ponad 200mln to nie będzie transferów i nie zarejestrujemy nowych kontraktów. Trzeba go sprzedać i De Jong nie jest taki dobry jak każdy tu pisze
11
Raphinha i De Jong dobra, przy dobrych cenach trzeba sprzedać bo nie prezentują odpowiedniego poziomu a i trzeba przedłużyć kontrakty młodych i uszczuplić drabinkę płac.
Araujo nie na sprzedaż
0
@JarekS uważasz że pasowałby do nas? Przydałoby się trochę fizyczności w środku pola zwłaszcza w lidze mistrzów
0
Mam nadzieję że kontrakt Araujo zostanie jak najszybciej przedłużony
4
Dziennikarze mają temat to teraz będą klepać głupoty do oficjalki
0
@Edoss napewno nie, dopiero przy ofercie 75-80mln. Wydaliśmy na niego 60mln a wartość poszła w górę, przy lepszym trenerze będzie grał owiele lepiej
0
@Rifek Araujo to powinien być w 100% zawodnik nietykalny. To nasz najlepszy obrońca a jakby grał np. w City to byłby najlepszym obrońcą świata. To De Jonga trzeba sprzedać
2
A może nowy trener najpierw się wypowie?
2
@Kubsoleon no nie
4
@Kubsoleon De Jong nie nadaje się do nowoczesnego futbolu, nie umie bronić i gubi pozycje. City go nie będzie chciało
1
@Kubsoleon ale City najpierw musi się nim zainteresować
0
70mln minimum i niech odejdzie
0
@PaCo i to jest problem
0
@JarekS to możemy pomarzyć.....
0
@JarekS proponujesz fajnych trenerów ale zarząd jest ślepy w tym temacie. Obstawiam że jeśli Bayern nas nie uprzedzi to na 100% będzie Flick
0
@JarekS szkoda. Mnie przeraża ta cała akcja z nowym trenerem, najlepsi kandydaci odpadają..... zostanie Flick którego po roku pewnie porzegnamy albo damy szansę Marquezowi
13
Dla mnie premie za takie coś to bezsens. Piłkarze zarabiają ogromne pieniądze, mają stałe pensje po podpisaniu kontraktu i jeszcze chcą premie?
0
@JarekS czyli zostaje tylko Marquez..... ale i tak Laporta weźmie Flicka
0
@JarekS za tą kasę ze sprzedaży piłkarzy może w końcu kupimy Wirtza
2
Niech trzyma się daleko od nas
0
@Michau98 Alonso grał w Realu, Bayernie i Liverpoolu. Jemu nie przeszkadza gra na były zespół, większe przywiązania ma do Liverpoolu.
0
@LatajacyHolender już się o tym nie przekonamy. De Zerbi to fachowiec i już pokazał że jest mocny. Bariera języka często jest obchodzona. A wyniki w Brighton w Premier League z takim składem ma bardzo dobre a u nas byłyby jeszcze lepsze