2

@fenix1983 raczej go nie kupimy bo to jest prawy skrzydłowy a na tą pozycję mamy Yamala i Diarrę który jest uważany za jeden z najlepszych talentów na świecie.
Więc raczej klub go odpuści i wyda te pieniądze na obsadzenie innej pozycji.

0

@Gall Klopp powiedział że nic nie zmieni jego decyzji, bo pracuje od wielu lat bez przerwy i potrzebuje resetu.
Jeśli trenerem ma być Flick to asystentem powinien być Marquez żeby przy okazji się podszkolić i byłby dobrym uzupełnieniem Niemca bo on słabo radzi sobie z młodymi w przeciwieństwie do Marqueza

0

@Gall niemożliwy do wyjścia bo jest zbyt duża konkurencja i jest klauzula wykupu.
Ale teoretycznie jest możliwy

0

@Gall mówiąc najlepszy miałem na myśli możliwych kandydatów a Klopp wyraźnie mówił że zrobi sobie rok przerwy (;

0

@Sewren122 a no spoko (:
Trochę twój wpis to sugerował ale to nic nie zmienia

0

@Gall De Zerbi jest najlepszym kandydatem ale niemożliwy do zdobycia.
Presją wiadomo nie pomaga ale trzeba spróbować bo nie ma wielu takich trenerów

0

@gordon7155 jakbyś się trochę interesował to bylibyśmy 1 punkt przed Realem (;
Wnioskuję że kibic Realu i trochę odklejony. Tak trudno przyjąć prawdę?
Tak jak mówiłem, szanuje kibiców Realu ale normalnych

6

@Sewren122 mam szacunek do kibiców Realu ale nie lubię jak gadacie takie głupoty. Gdyby nie sędziowie to byście byli za nami na 3 miejscu. Sędziowie w tym sezonie okradają waszych głównych rywali czyli nie tylko nas ale i Gironę. Wam sędziowie w tym sezonie tylko pomagają.
Nikogo nie obrażam tylko mówię jak jest.

0

@Pawlak1992 nie porównuj Motty z Xavim, Motta prowadzi bardzo słabą Bolognię w Serie A i na swoje możliwości grają bardzo dobrze. Xavi nie miał kompletnie doświadczenia w Europie, wtedy liga saudyjska to było dno i na podstawie wygrywania tam nie powinni go zatrudnić.
Xavi jechał u nas na pracy poprzedników i dostał sporo kasy na transfery przy obecnej sytuacji.

19

Że co?! To wstyd. To przeciwnik poszedł wślizgiem w Roque a ten próbował odskoczyć, co miał dać sobie nogi połamać?!

0

@Pawlak1992 ja pozostaję przy swoim zdaniu, nie można tak patrzeć na młodych trenerów po przygodzie z Xavim bo jego zatrudnienie to był absurd. Motta jest warty ryzyka

0

@Gall Flicka Bogiem trenerki nie można nazywać bo miał tylko jeden mega sezon a wcześniej co? Nikt się o niego specjalnie nie stara.
Motta może być mega trenerem i warto dać mu szansę

0

@MaŁolat wiek jest wyznacznikiem to wcześniej był tylko dyrektorem sportowym i asystentem. Ty nawet nie wiesz na czym polega te DNA, większość topowych klubów je stosuje tylko żeby to działało potrzeba trenera.
Motta to świetny trener młodego pokolenia i wie jak działa Barca.

9

Wiem że wszyscy wspominacie jego rok w Bayernie ale gdzie był wcześniej? Ma 58lat i tak naprawdę miał tylko dobry krótki okres w Bayernie. Wzięcie go to duże ryzyko bo po sezonie możemy znowu być bez trenera bo albo skonfliktuje się z zarządem albo niewypali.
Nie rozumiem co wam tak przeszkadza to DNA, jeśli dla was posiadanie piłki, kontrola meczów, wysoki pressing.... jest złe to może chcecie autobus? Prawie każdy topowy klub ma zalążki naszego DNA. Nie polecam się zniechęcać po tym co odwalił Xavi. Thiago Motta to dla mnie powinien być kandydat numer jeden bo jego kontrakt wygasa po sezonie a to bardzo utalentowany trener który preferuje nowoczesny styl gry i dobrze rozwija młodych. De Zerbi byłby lepsza opcja ale ma klauzulę wykupu i ma oferty z Anglii.
Wzięcie Motty i danie Marquezowi szansy jako asystent może nam dać w końcu sztab który spełni swoje zadanie i będzie pracował długi okres

3

Już dawno został zmarnowany przez Xaviego, jeśli była szansa na jego rozwój to już dawno został zmarnowany. Trzeba dać mu odejść.
W szkółce jest Prim i Bernal i to ma nich trzeba się teraz skupić.

0

@Greenalley Xavi sam powiedział że odejdzie bez względu na wszystko, nawet jak wygrają ligę mistrzów. Więc jakby zmienił zdanie to źle wpłynęłoby na zawodników, na fanów i jego legendę

0

@Campeon87 Raphinha traci wszystkie atuty na lewej stronie, na lewej powinien grać Fermin, Raphinha do rotacji z Yamalem no młody nie może tyle grać lub ewentualnie jako wahadłowy lub ofensywny pomocnik

0

@mightyanaldevastator nie no chłopie akurat Xavi może i widzi jaki kto ma talent ale nie potrafi w żaden sposób pomóc go pokazać, poprostu nie potrafi rozwijać młodych

2

@Iniesta997 Marquez jest lepszy ale najpierw powinien być asystentem żeby nabrać doświadczenia

0

@mightyanaldevastator Darvich tak jak pisałem to jest piłkarz do rozwoju, Faye popełnia błędy ale ma duży talent i to jego pierwszy sezon u nas. Są problemy z pozycjami bo często piłkarze są zabierani na mecze do pierwszego zespołu i nie dają rady grać tu i tu. Transfery są potrzebne ale z rozumem i nie za kokosy, jest mnóstwo talentów do wyjścia za grosze.
Jakbyś chodził do szkoły przy obecnym systemie edukacji to też nie miałbyś czasu oglądać tyłu meczy ale oglądam wszystkie mecze pierwszego zespołu (;

0

@Soetie właśnie z Xavim te top4 jest zagrożone (;
Powinniśmy walczyć o top2 z Gironą bo nie zagramy w superpucharze w następnym sezonie

0

@Soetie to ja Ci jeszcze raz powtórzę że Marquez jest lepszy od Xaviego. Wyniki nie były by gorsze a powstrzymałby chociaż regres zawodników i przygotował zespół pod nowego trenera. I tak już nie wygramy żadnego pucharu w tym sezonie

0

@mightyanaldevastator oglądam raz na jakiś czas bo przez szkołę nie mam czasu na mecze pierwszego i drugiego zespołu.
Bardziej oglądam skróty. Bernal jest mega talentem ale jest bardzo młody a DM na musi być chociaż trochę doświadczony bo to bardzo trudna pozycja więc może za minimum 2 lata. Darvich nadal to rozwoju ale talent jest spory. Przydałoby się sprawdzić Faye by zdecydować czy go zostawić czy wypożyczyć. Guiu powinien grać częściej w pierwszym zespole....

0

@Soetie aha ok, jeśli według ciebie nie stawia na młodych ani jego styl gry nie jest dobry to może jeszcze powiesz że Xavi powinien zostać? Zastanów się trochę

1

@cules100pro ja niemoge, masz jakiś problem kolego? To że Laporta robi dużo rzeczy na korzyść Mendesa wiadomo od nie od dzisiaj. To że chcą kupić Felixa za grubą kasę (ok.60mln) to układy z Mendesem bo Felix nie broni się sportowo.
Przyznałem że jego typy na trenera akurat są bardzo dobre.
Jeśli masz do mnie jakiś problem to gadaj.

11

@mightyanaldevastator Conceicao umie rozwijać talenty więc pewnie wprowadzi kilku zawodników ze szkółki.
Bardziej przekonuje mnie Thiago Motta z Marquezem w roli asystenta, dla mnie to by była bajka (:

0

@Soetie przy wystawianiu młodszych patrzy się na potencjał, trzeba też brać pod uwagę czynnik kondycyjny itp.

0

@Soetie dobra widzę że nie orientujesz się w sytuacji, w przyszłości może zobaczysz na własne oczy.
PS: nie można zbudować składu na samych 15latkach (; to że Marquez daje szanse naszym młodym talentom to jest wyczyn

0

To Mendes nam wybiera teraz trenera?! Przez Laportę ten klub bazuje na kolesiostwu! Wstyd. Przez te chore układy nigdy nie wyjdziemy na prostą.
Ale akurat tym razem jego typy mi się podobają. Ale jeśli wydamy kupę kasy na lenia Felixa to będzie dno

0

@Soetie nie żartuję, u niego nie ma świętych krów. U niego taki Roberto, Alonso czy nawet Lewy bez formy nie graliby tak często bo Marquez kieruje się zasadą że starszy zawodnik musi być dużo lepszy od młodego żeby grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?