5

@Rust_Cohle Nikt ich tu nie zapraszał :D

0

@barca2004 Lewy już będzie, więc myślę, że obejdzie się bez takich bramek :D

2

@Faro Jeszcze trochę to i wyczytamy, że La liga to puchar nic nie znaczący xdd

0

@Sulimo Jeszcze Kounde bym dodał. Chociaż u Nas bardziej gra na boku.

1

@JohnyMemonik Xddd pewnie od razu walczyli by aby nie spaść.

0

@bebeto77 Życie :)

1

@Ktos11111 Jeszcze niedawno to Barca się przejechała po tym Realu.

1

@Kuba_1 Statystyki Leo w tym sezonie mówią co innego.

0

@Barcanajlepszyteam Owszem każdego kibica cieszy wygrywanie w pięknym stylu, ale też ważne jest by wygrywać gdy w danym meczu nie ma tego stylu :)

4

@Kapitan hawk Jak oni tak zdobywali LM , to był przecież ten mental xdd

1

@mekston Wtedy to byśmy lekko z 0-2 schodzili na przerwę :D

5

Dobrze, że to ostatni mecz zawieszenia Lewego.

0

@Elvisek Awansować? To był finał. A gdy Benzema strzelał na 3-1 , to już większość piłkarzy z podstawy było zmienionych. Więc raczej nie :)

0

@Emhyr Szybko poszło :D

1

@Kapitan hawk Do dzieła szeryfie :D

2

To skoro Real to wygrał, to ten puchar jednak staje się ważny :D

0

@tristan87 Jakbym grał w fifę :D

1

@Nano22 W 2014 też swoje zrobił :)

1

@JimMorrisonFCB Ale pozytywnie :)

1

@Chaoss Mam tego świadomość, a później i tak strona rosyjska (napisałem specjalnie z małej) powie, że to nie oni są agresorem.

1

@Mario96w Było jeszcze kilku dobrych . Czy to Nimfadora, Skamander ( chociaż wiem, że nie należał do 7 ksiąg Rowling.) , Sprout :D

0

@IronSanHybrid Nie spodziewał się tego kompletnie chłopak, cóż poradzę :D

1

@Mario96w Czyżby? A jednak uczeń z tego domu reprezentował Hogwart w turnieju Trójmagicznym :D

14

@Kondziubarca Tragedia, a pewnie i tak za to konsekwencji nie poniosą...

1

@czosnekfcb Już bym wolał aby TVP sport wykupiło sobie prawa do LM czy Ligi Europy. Już to widzę, jak ludzie siadają przed telewizorem w niedzielę by oglądać Ligę Saudyjska xdd

0

@Emhyr To jest wyższa matematyka, z tym miałby problem sam Einstein xdd

0

@mekston Dlatego też właśnie zapytałem, czemu Messi w takim razie jest poza składem :)

4

@czarnatom Czesem jest lepiej milczeć, niż pisać takie brednie.

1

Orientuje się ktoś może czemu Messi nie gra?

0

@MrPGG A w superpucharze Arabskim to oni od Nas :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?