Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kejdzi U Nas mógł wbijać, to jednak wolę by Leo wbił.
0
Więcej się murujcie xdd Tragedia co zaczęła grać po 2 bramce strzelonej Argentyna...
6
@PatrychoO Dziwne uczucie co :D
2
Co ta Argentyna robi...
0
Gdzie on faul widział?
0
@Kapitan hawk Holandia to miała Argentynę zweryfikować jak niektórzy pisali.
0
@Murazor Coś cicho się zrobiło :D
3
To tak proste się wydaje, jak ten geniusz to robi.
6
Tak zniszczyć wyprowadzoną akcję przez Leo xd
2
Teraz widzicie Leo? Xddd
1
@michal26 Mocno cofnięty.
0
@Medium To może nie ten kanał oglądasz.
3
@Medium Polecam zainwestować w okulary, skoro go nie widzisz :)
1
@AbelKabel Czy lepiej? To już kwestia sporna. W każdym razie liczę, że po meczu z Holandia nie będzie już żadnych wątpliwości co do jedenastki w 1/4 :D
8
Czy Messi swoją grą przeciwko Australii nie zasłużył na bycie w 11?
0
@betonito A jak z Leo było? Pamięta ktoś może ? Bo pamiętam, że chcieli aby reprezentował Hiszpanie.
0
@pluszek
A tu masz jeszcze Messiego z Suarezem.
0
@pluszek
A tu masz co potrafi Messi, też mogę nazwać to zabawą?
0
@pluszek I co to zmienia?
2
@Jacu327 Fajny obrazek będzie jak Leo wzniesie Puchar Świata :)
0
@Geble Ile? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wojtekfcb79 To co teraz napisałeś, to zmienia postać rzeczy. I tu się z Tobą zgodzę :)
0
@wojtekfcb79 Napisałeś wyżej, aby kolega, który rozpoczął tą dyskusję nie oceniał człowieka, który gra lepiej od niego itp.
Więc ja napisałem Ci, że idąc takim myśleniem, to w ogóle nie powinno się oceniać piłkarzy.
A ty mi odpisałeś Oceniac można. Ale rozróżnijmy ocenę gry od głupiego krytykowania i obrażania.
To Ja Ci odpisałem, ale gdzie kolega wyżej obraził? I to tyle.
0
@wojtekfcb79 Ale gdzie kolega wyżej go obraził?
1
@wojtekfcb79 Idąc takim myśleniem, to w ogóle piłkarzy nie powinno się oceniać xd
9
@KlonaZepan Oczywiście, że się cieszę mundialem, widząc jak Argentyna przechodzi do 1/4 :)
0
@tristan87 I mówi to gość, którego żona, mogła by być jego córką xdd
0
@MAGNETO O ile Awansują dalej :D nie takie rzeczy się już działy na tym mundialu :D
6
@Przemek2323 Boli ich Wielki Messi i ma boleć :D