0

@LeoMessi1994 Trzymam za słowo :D

1

@LeoMessi1994 Cienki jak sik Otamendi? Akurat na tym turnieju jest ich filarem w obronie xddd

1

@LeoMessi1994 Tylko, że z Live to Messi błyszczał, gdyby była lepsza skuteczność jego kolegów to mecz wyglądał by zupełnie inaczej :)

1

@FcBarcelonaFanMSN Wolałbym jednak aby Messi to uczynił :)

1

@macio_944 Umniejszanie Messiemu zrobiło się tak nudne i żenujące.

1

@Borry Spakować się i wrócić do Madrytu :D

7

@Kapitan hawk Boli? Ma boleć :D

1

@Barcanajlepszyteam Na pewno wrócą do domu z pucharem.

7

Aż szkoda, że Modrićowi nigdy nie było dane założyć koszulkę Barcy.

0

Dybala na boisko

2

Messi GOAT Vamos!

0

@Klau_diusz Na farcie xddd

2

@Dundersztyc To jeżeli Argentyna według Ciebie nic nie gra, to co gra Chorwacja? Xd

1

@KlonaZepan I co teraz kolego napiszesz o Messim? :)

0

Szacun młody. Vamos :D

4

@KlonaZepan Xdddd zaczęły się takie komentarze.

0

@Faro Gdyby on miał ciągle biegać, to przy jego dynamice w jaki sposób startuje to by nie wytrzymał 45 min :)

0

@VegetaPolska A kto jest mocny na triumf? Brazylia była odpadła, Portugalia była odpadła, Hiszpania była odpadła.. Mogę tak dalej wymieniać.

1

@gacper Panie Argentynę to ty szanuj :D

0

@Donnie_Darko Sofa boi się terrorysty z Rosario, dlatego tak jest xdd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Kapitan hawk Ludziom się po przewracało w baniach, po jednym nie najlepszym sezonie Leo w PSG.

1

@Peciak Czasem się zdarzają wypadki przy pracy :)

1

@kamiVeB Tu Argentyna oraz Holandia sfrajerzyła. Ale lepiej na tym wyszła Argentyna :D

1

@norbi77 To jak w siatkówce :D

0

@mariogbch Myślę, że bez dwóch zdań będzie Leo.

6

Te mecz miał wszystko, niesamowite widowisko.

2

Vamos Argentyna

2

Nie można było tak atakować przy wyniku 2-0

1

@wasacz Raczej pierwszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?