Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kynio302 Piękna deklasacja Leo.
1
@messi_32 Xddd, aż mnie ciekawi, którzy piłkarze Realu tak robią.
0
Ciekawie czy też będzie szczekał :D
1
Panowie nie miałem okazji oglądać meczu. Czy karny dla Espanyolu był prawidłowo odgwizdany ?
0
Niedawno było narzekanie na Argentynę z Messim i teraz wróciło na Barcę xdd
0
@NaFazieHitman A po 2 gdzie Oscarowi do Ronaldo :)
0
@NaFazieHitman Bardziej mi chodzi o kierunek jaki wybrał, gdzie jeszcze nie dawno grał swego czasu w topowym klubie jakim jest Man Utd.
0
No nie spodziewałem się, że Ronaldo tak szybko zejdzie ze sceny.
0
@barcelonaLM Co lepsze do sąd w Madrycie tą karę zawiesił xd
0
@okiemtypera_lucaxx95 Zależy, moja Babcia skończyła 80 lat i trzyma się lepiej , niż nie jeden młody.
0
@mekston A gdzie 91 jak Messi , kosmos :D
1
@Kamiloza91 Zobaczymy, Neuera w bramce nie będzie, a pewien Argentyńczyk może zrobić różnice.
2
@Mixtape Tego nie wiesz co z nim było by w Madrycie, Hazard też miał zrobić różnice patrząc ile za niego dali, a jak się skończyło?
27
@Kuba_1 Oglądasz mecz klubu w którym grasz, normalnie wstyd i hańba xdd
2
@tomek1656 PSG największym rywalem Barcy, nowe nie znałem xdd
0
@MESSIah16 Mógł jeszcze dopisać i dlatego nie można nazwać go GOAT xdd
0
@Messibestplayerintheworld Xddd mógł jeszcze napisać, że to nie wina moja brata, że Di Maria dał się sfaulować w polu karnym :D
4
Wiem, że wielu tu z Was nie przepada za Footrollem , ale ten odcinek o Messim co nagrał to nie da się przejść obojętnie.
5
Ja wciąż czekam na weryfikacje Argentyny, która miała już się zatrzymać na Holandii. Vamos coś Pięknego ale Historia!!!
2
Syn mi się urodził pod koniec października i teraz Leo wygrywa mundial. Można zamykać ten piękny 2022 rok.
11
Oficjalnie Messi w 100% GOAT, ma to co mu zarzucali.
3
Przecież tu powinno być 3-2...
0
80 minut gówna grać....
2
Przecież to jest żółta xdd
0
@bebeto77 Oczywiście uważam co innego, ale szanuje Twoje zdanie :)
0
@bebeto77 A tak z ciekawości czemu akurat Diego? :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Nano22 A skąd masz pewność, że by nie wygrał? I rozumiem ,że miał zakończyć najlepiej karierę gdy nie mógł już kontynuować kariery w Barcy? Xddd
13
@MICHU2 Akurat w fazie pucharowej na tym mundialu, ani razu się nie "zesrał " jak to ująłeś :)
23
@VamosRakieta Później Ci napiszą, że przecież mógł grać za darmo xdd oraz nie odchodzić do klubu szejka xdd