2

@TaughtMule A tak go po meczu PSG wychwalano na tik toku xdd

1

@Sau_Ron Na Nas się nie spieli :)

0

@Ktos11111 Mówi Ci to coś, mecz meczowi nie równy.

1

@masa11 Nie ma Lewego :D

3

Trochę śmierdzi, jak z sytuacją Johnnego z Amber.

0

Totki muszą mieć jakieś taśmy na Kanea, że on tam jeszcze siedzi xdd

0

@dafik85 Szybko przestał xdd

0

@Donnie_Darko Jeszcze trochę i będzie. Liga Mistrzów ? A komu to potrzebne :D I pomyśleć, że niedawno był tu jeszcze artykuł czy Real zdobędzie 6 pucharów w jednym sezonie..

0

@Litman Nie żeby coś ale 2/3 naszego składu to są młodzi.

0

https://www.transfermarkt.pl/ilkay-gundogan/profil/spieler/53622
Chyba jest coś na rzeczy, bo tu nawet jest 100% prawdopodobieństwo transferu :)

0

@bary Wydoi xdd

15

I tym o to sposobem pozbawiamy Real osiągnięcia 6 pucharów :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@regatta52 Tutaj powinno być przynajmniej 4 dla Barcy :D

1

Jeszcze bez kartki xd

1

@tomasthc Niestety takie zjawisko i u Nas po nie udanych meczach.

0

@Muevertigo I jak wygląda kariera zawodnika, względem fify 22?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Grał ktoś z Was może w fife 23 na ps4?

1

Ten moment kiedy apka Ci działa szybciej niż stream na eleven i wiesz co się wydarzy :D

0

Zaczynam coraz bardziej martwić się o mecz z United...

0

@Colon Komentarz niby taki dobry, a prawda jest taka, że gdyby nie Twoja mama oraz ojciec, to ten komentarz by nigdy nie powstał :D (z humorem)

0

Czy ten sam duet jutro będzie komentował mecz Barcy?

0

@siara10 Xddd jakich bzdur? Widzę, że w dość komiczny sposób odebrałeś mój komentarz. Pisząc jakby chciała miałem na myśli, nie wykorzystane sytuacje Barcy i lepsze zachowanie się w polu karnym.

3

Panie Simeone, w pierwszej połowie Barca jakby chciała mogła zamknąć mecz. Więc trochę złe obliczania xdd

0

Japa tam, mamy 3 punkty przewagi nad Realem :D

0

@Jano1708 Atletico jeszcze bardziej

0

Co by nie mówić przydałby się jednak nasza 9 i w tym przypadku Lewy.

2

@Mack10 Zapłacili Ci czy jak, że piszesz takie głupoty xd

2

@Lionel_Messi10 Jutro jest szansa, że obejrzysz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?