1

@bartas97 Za Hiszpańskiego sędziego :D

0

@notor1ous Zapewne na CDA też znajdziesz.
Edit. Chyba jednak tam już nie po oglądasz.

1

@Comentateiro Tak nie mogę się doczekać, bo chciałbym zobaczyć czy ostatnie mecze coś Xaviego i całą ekipę nauczyły :)

0

@Ptasior No niby tak, ale wiesz osoby które lubią umniejszać Messiemu pewnie będą chciały to wykorzystać :D

4

Ronaldo na 20 miejscu, a Messiego nawet w 30 nie ma.. Nie wiem jak dla Was ale to jest dość śmieszne. Wiem, że Messi nie zagrał wybitnego sezonu, ale wydaje mi się, że na spokojnie powinien znaleźć się w tej 30.

3

@Malkey95 .Nie do zapomnienia odcinek z Ronaldo, cieszącego się z pichichi :D

0

@esem91 Wynik nie odzwierciedla statystyk meczu :D

0

@Katalonbar Był nie był, to ciężko użyć varu?

0

Kto powinien zdobyć złota piłkę i dlaczego? Oni tak na poważnie xdd

3

To jest tragedia...

0

@Ali3231 Mam wykupiony Eleven, więc Eleven :D

0

@leonek160 Dla Interu może być.

1

@macio_944 W końcu można rzec, że Barca ma kibiców. Coś pięknego *_*

1

@PatrychoO Winter is coming :D

0

@barcelonaLM To już przegraliśmy...

3

@Comentateiro Jutro część tu " kibiców " będzie wychwalać lub sprzedawać skład.

2

@Mixtape Ostatni mecz na Bernabeu mówi co innego :D

0

@KlonaZepan To nie oglądaj i tyle w temacie.

0

@Janas11224 W PSG nieco się uspokoił jeżeli chodzi o faule :D

5

@lincoln25 Nie znam się, ale się wypowiem :)

0

@marcin62 Do tego zginęła kobieta w ciąży...

0

@Gibbon_FCB Z nami już w tym sezonie grali i było 3-3 :D

1

@SkilledHydra16 To jest jednak ten Mental :D

5

@insp1re W punkt.

0

@RonnieVEB WTF jeszcze lepiej xddd

0

@KlonaZepan Zejdź na ziemię ? To się nazywa wiara w zespół do końca. Jakbym miał patrzyć tak pesymistycznie, to może lepiej wgl przestać kibicować?

0

@tristan87 Rozumiem, że to była ostatnio kolejka fazy grupowej...

1

Ja widzę, że co poniektórzy zapominają, że mamy jeszcze rewanż u siebie z Interem jak i Bayernem i do tego jeszcze Pilzno. Mecz niestety w naszym wykonaniu pozostawia wiele do życzenia, ale chcąc nie chcąc to arbiter przyczynił się również do naszej porażki.

0

Jeżeli zagramy jak z Bayernem, oczywiście z lepszą skutecznością, to 3 punkty są formalnością :D

0

@Coutinho007 Myślę, że Xavi da podobny skład jak na Bayern, ale niestety bez Araujo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?