Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 Za Hiszpańskiego sędziego :D
0
@notor1ous Zapewne na CDA też znajdziesz.
Edit. Chyba jednak tam już nie po oglądasz.
1
@Comentateiro Tak nie mogę się doczekać, bo chciałbym zobaczyć czy ostatnie mecze coś Xaviego i całą ekipę nauczyły :)
0
@Ptasior No niby tak, ale wiesz osoby które lubią umniejszać Messiemu pewnie będą chciały to wykorzystać :D
4
Ronaldo na 20 miejscu, a Messiego nawet w 30 nie ma.. Nie wiem jak dla Was ale to jest dość śmieszne. Wiem, że Messi nie zagrał wybitnego sezonu, ale wydaje mi się, że na spokojnie powinien znaleźć się w tej 30.
3
@Malkey95 .Nie do zapomnienia odcinek z Ronaldo, cieszącego się z pichichi :D
0
@esem91 Wynik nie odzwierciedla statystyk meczu :D
0
@Katalonbar Był nie był, to ciężko użyć varu?
0
Kto powinien zdobyć złota piłkę i dlaczego? Oni tak na poważnie xdd
3
To jest tragedia...
0
@Ali3231 Mam wykupiony Eleven, więc Eleven :D
0
@leonek160 Dla Interu może być.
1
@macio_944 W końcu można rzec, że Barca ma kibiców. Coś pięknego *_*
1
@PatrychoO Winter is coming :D
0
@barcelonaLM To już przegraliśmy...
3
@Comentateiro Jutro część tu " kibiców " będzie wychwalać lub sprzedawać skład.
2
@Mixtape Ostatni mecz na Bernabeu mówi co innego :D
0
@KlonaZepan To nie oglądaj i tyle w temacie.
0
@Janas11224 W PSG nieco się uspokoił jeżeli chodzi o faule :D
5
@lincoln25 Nie znam się, ale się wypowiem :)
0
@marcin62 Do tego zginęła kobieta w ciąży...
0
@Gibbon_FCB Z nami już w tym sezonie grali i było 3-3 :D
1
@SkilledHydra16 To jest jednak ten Mental :D
5
@insp1re W punkt.
0
@RonnieVEB WTF jeszcze lepiej xddd
0
@KlonaZepan Zejdź na ziemię ? To się nazywa wiara w zespół do końca. Jakbym miał patrzyć tak pesymistycznie, to może lepiej wgl przestać kibicować?
0
@tristan87 Rozumiem, że to była ostatnio kolejka fazy grupowej...
1
Ja widzę, że co poniektórzy zapominają, że mamy jeszcze rewanż u siebie z Interem jak i Bayernem i do tego jeszcze Pilzno. Mecz niestety w naszym wykonaniu pozostawia wiele do życzenia, ale chcąc nie chcąc to arbiter przyczynił się również do naszej porażki.
0
Jeżeli zagramy jak z Bayernem, oczywiście z lepszą skutecznością, to 3 punkty są formalnością :D
0
@Coutinho007 Myślę, że Xavi da podobny skład jak na Bayern, ale niestety bez Araujo.