1

@Malkey95 Gabriel :)

0

@wojopancer Kibicowanie Barcy jest piękną rzeczą, ale zostanie Tatą jeszcze piękniejszą :)

0

@barti_VEB97 Dzięki :D

20

Wczoraj się mi syn urodził, a dziś Barca wygrała coś pięknego :D

1

@macio_944 Pod koniec wyłapałem, że to ironia :D

12

Brakowało tego uśmiechu Roberta, dobra robota :D

0

Żałosne zachowanie piłkarzy Valenci...

0

Za to Kocham ten Klub!!! Vamos!!!

0

Xdddd na takim poziomie...

2

Za takie coś należy się czerwona a niee...

0

Czy tam był czysty wślizg na Fatim?

4

@FC1899Barca Przecież za takie zniszczenia dzieła , które ma swoją historie należał by im się dobry wpier***.

0

A co tam, ciut różnica :)

0

To jest tragedia, jeszcze u siebie :( idę chyba sobie pograć w AC Odyssey

0

@Xpert77 A to my jesteśmy słabą ekipą? Czasem jak czytam różne komentarze w tym Twój, to się czuje jakby Barca była jakimś beniaminkiem.

12

@FC1899Barca Czekaj.. Bo zaraz ktoś Ci napisze ale Leo nie wygrał mundialu :D

9

@Enerio Xddd nie strzelał.. Co z tego, że z tymi 3 drużynami , które wymieniłeś miał strzały w słupki czy poprzeczkę, co z tego, że miał ok. 6 kluczowych podań jak nie więcej i stworzonych sytuacji.. Ale przecież nie strzelił bramki. Xddd

2

@Pilka_jest_okragla No mam nadzieję, że chociaż wtedy znajdzie się w Leo w 30 :D

0

@Seledynowy Blisko było? :D

0

@Emhyr Aż przykro się zrobiło.

8

@ptrx Ten nikt poważny wygrał z Juve 2-0 xdd

0

@KrychaFCB Czy możesz takich przejechać? Xdd

0

@Janas11224 To powinno być +18 :D

0

Tu jednak jest ręka xddd

1

Szacun trybuny.

19

I pomyśleć, że po 1 sezonie niektórzy pisali, że Leo się skończył xddd

0

@ranger3120 Lewy by wystarczył :D

0

@!34RC3!_0N4 Tu wiele osób zakłada konto aby np. prowokować. Na Twoim miejscu nie próbował bym nawet tego zrozumieć :)

0

No tego nikt się nie spodziewał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?