Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Malkey95 Gabriel :)
0
@wojopancer Kibicowanie Barcy jest piękną rzeczą, ale zostanie Tatą jeszcze piękniejszą :)
0
@barti_VEB97 Dzięki :D
20
Wczoraj się mi syn urodził, a dziś Barca wygrała coś pięknego :D
1
@macio_944 Pod koniec wyłapałem, że to ironia :D
12
Brakowało tego uśmiechu Roberta, dobra robota :D
0
Żałosne zachowanie piłkarzy Valenci...
0
Za to Kocham ten Klub!!! Vamos!!!
0
Xdddd na takim poziomie...
2
Za takie coś należy się czerwona a niee...
0
Czy tam był czysty wślizg na Fatim?
4
@FC1899Barca Przecież za takie zniszczenia dzieła , które ma swoją historie należał by im się dobry wpier***.
0
A co tam, ciut różnica :)
0
To jest tragedia, jeszcze u siebie :( idę chyba sobie pograć w AC Odyssey
0
@Xpert77 A to my jesteśmy słabą ekipą? Czasem jak czytam różne komentarze w tym Twój, to się czuje jakby Barca była jakimś beniaminkiem.
12
@FC1899Barca Czekaj.. Bo zaraz ktoś Ci napisze ale Leo nie wygrał mundialu :D
9
@Enerio Xddd nie strzelał.. Co z tego, że z tymi 3 drużynami , które wymieniłeś miał strzały w słupki czy poprzeczkę, co z tego, że miał ok. 6 kluczowych podań jak nie więcej i stworzonych sytuacji.. Ale przecież nie strzelił bramki. Xddd
2
@Pilka_jest_okragla No mam nadzieję, że chociaż wtedy znajdzie się w Leo w 30 :D
0
@Seledynowy Blisko było? :D
0
@Emhyr Aż przykro się zrobiło.
8
@ptrx Ten nikt poważny wygrał z Juve 2-0 xdd
0
@KrychaFCB Czy możesz takich przejechać? Xdd
0
@Janas11224 To powinno być +18 :D
0
Tu jednak jest ręka xddd
1
Szacun trybuny.
19
I pomyśleć, że po 1 sezonie niektórzy pisali, że Leo się skończył xddd
0
@ranger3120 Lewy by wystarczył :D
0
@masq https://www.goalstube.online/2022/10/barcelona-villarreal.html?m=m3
0
@!34RC3!_0N4 Tu wiele osób zakłada konto aby np. prowokować. Na Twoim miejscu nie próbował bym nawet tego zrozumieć :)
0
No tego nikt się nie spodziewał :D