Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KlonaZepan Dreptanie? Xddd polecam zacząć oglądać z dokładnością mecz..
0
To kolejna seria... Równi i równiejsi.
2
@barcelonaLM Nie musisz, bo myślę, że ten mundial będzie ich :)
5
@VegetaPolska Moja dobra rada, zmień klub na Barce to na pewno szybciej znajdziesz :D A tak na poważnie to nie szukaj na siłę, i tak jak pisałeś wyżej, może łatwiej będzie Ci znaleźć sympatie w większym mieście i nie będziesz potrzebował do tego tindera.
0
@VegetaPolska Szukając dziewczyny, wiesz co chcesz osiągnąć? Mam na myśli : stabilizację, krótka przygodę czy coś jeszcze innego?
0
@VegetaPolska Jaka odległość was dzieli?
2
@VegetaPolska Cóż mogę rzec, nie szukaj cudów na takim portalu, tam co druga, może mieć fake konto założone i przez to też możesz mieć takie sytuacje, a nie inne. Rozmawiałaś już z któraś tych dziewczyn? Mam na myśli, przez telefon czy kamerkę, by mieć pewność, że ona to ona. Samo pisanie, nie zawsze obrazuje szczerość drugiej osoby :)
0
@La Pulgaa To w tym wypadku to stan umysłu xdd
1
@La Pulgaa Tam chociaż banują :D
5
@Emhyr A za symulki Vinicius nawet żółtej nie dostaje xdd
0
@karci0 Jak dla mnie obrażanie rodziców czy bliskich to największe chamstwo i za takie coś gębę powinno się obić.
1
@Almighty Tego nie powiedziałem, bardziej mi chodziło o to ,że czemu tak częstym jest ten zwrot wśród piłkarzy.
0
@Kessie Czemu w Hiszpanii ciągle obraża się mamę?
1
@hayek Żałosne się robi te umniejszanie Barcy xdd
1
A tak wielu nie chciało tutaj Alonso, a z tego co widzę, to z meczu na mecz prezentuje się coraz bardziej solidnie :)
0
@barti_VEB97 Myślę, że w tym momencie możemy zamknąć ten temat. Barca wygrała, a to jest teraz najważniejsze :D
0
@barti_VEB97 Dobrze wiesz, że to nie 1 taka absurdalna decyzja tego Pana. I też dobrze wiesz, że on za to nie poniesie konsekwencji, bo jakby tak było to już dawno by poniósł :) Myślę, że nie jeden kibic, patrząc na to o co gramy zachował by się w podobny sposób.
1
Japa tam :D Vamos Barca!!! Po 2 bramkę!!
0
@barti_VEB97 Jeżeli ktoś sobie na to nie zasłużył, owszem zgodzę się. Lecz w tym wypadku Manzano sam się o to prosi.
2
@barti_VEB97 Za prawdę ma dostać bana? :)
0
Teraz tak patrzę na powtórkę tego gola dla Osasuny i jakim cudem nie było tam faulu na Alonso? Ja rozumiem walka w bark w bark, ale jeżeli takie uderzenie rękoma jest przepisowe to ja nie mam pytań.. Xdd
0
@Davvd 13 . Jutro będziemy mieć 14 :)
Może jakiś błąd jest, tam gdzie sprawdzasz.
1
@Alanooo Klasyk.
0
@Davvd Wydaje, bo na dziś my i oni mamy po 13.
2
@VamosRakieta Ciężka kontuzja? Zdąży ją wyleczyć przed mundialem?
1
@matirix20 Cóż, Gavi jest atrakcyjniejszy :D
0
@Sisitoro To by się zgadzało, dzięki :)
0
Czemu nie widzę Arsenalu?
0
@Herato A gdzie Messi :)?
7
Nigdy nie zapomnę Twojej dłoni uniesionej z liczbą 5 ... Vamos Geri!! Powodzenia w dalszej drodze Legendo !!