Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bardzo dobrze, już nawet Canal+ nie chce katować tym widzów.
1
każdy myśli podobnie prócz Bońka
1
Do 3 dałbym radę, ale chyba sobie jednak odpuszczę, szczególnie, że tam się pewnie nic wielkiego nie wydarzy :D
1
Z Dobaju* :D
1
3 z tego co czytałem
4
Lubię tego BNT oglądać, ale te Ruskie to tu przesadzili troszkę xD
0
O ludzie święci xDDD
4
Ten Askham jest za mocny na KSW xD
0
34
7
Jerzy Urban jeszcze
3
GKS Katowice, 97 minuta i bramka na wagę spadku, xDDDDD
e: Jeszcze bramkarz strzelił, hahahaha
1
Na flashscore był Jesusa i cofnęli na Sterlinga, na livescore też Sterling, z tej powtórki co ja widziałem to piłka miała styczność z linią i Sterling ją dobił, także zobaczymy
0
Sterling ładnie koledze gola podpier... xD
0
Nawet nie trochę. Tomasz Ćwiąkała dobrze podsumował profil tego zawodnika w ostatnim odcinku.
8
Stary, ja grałem w B-klasie i raz jak mnie trener zdjął to jeszcze liniowym byłem, bo nie było na boku nikogo.
1
W Anglii? Moim zdaniem dużo lepiej wygląda to w Niemczech, a frekwencja to w ogóle kosmos mimo cen biletów na Bayernie.
1
Niesamowita atmosfera. Nigdzie w Europie nie ma takiej jak w Niemczech, to trzeba przyznać.
1
Bayern mistrzem Niemiec w sezonie 2018/19
1
mecze
0
Przede wszystkim to prywatna telewizja nastawiona na zysk, więc jakoś mnie to nie dziwi.
1
A ja bym polemizował. Prawda, że Barca ostatnimi laty dominowała i ma to w DNA, ale gdyby popatrzeć na ostatnich zwycięzców w piłce międzynarodowej i klubowej to można się zastanawiać czy pełna dominacja w trakcie meczu daje gwarancje sukcesu.
Francuzi dominowali na MŚ? Nie, byli pragmatyczni, czasami nudni, ale zdyscyplinowani.
Czy Real serio aż tak dominował w LM? W wielu ważnych meczach oddawali pole do popisu przeciwnikom i ich kontrowali..
0
xD
0
Kursy na Piasta już teraz 1.45.
Coś się święci, bo w tej lidze takie kursy się po prostu nie zdarzają.
1
Mieli tyle szans, żeby od razu awansować i wszystko przewalili. Nawet mi ich nie szkoda teraz.
0
"O jego dalszym losie zadecyduje prokurator"
Ma poczucie humoru ten uszatek, chociaż sporo w tym prawdy.
0
https://x.com/OEkstraklasa/status/1128043877112279040
Nie wiem czy tu ktoś wrzucał, ale też dobre.
4
Ta, w Malborku xd
1
A ja widzę sporą część komentarzy sceptycznie nastawionych do tego transferu i się nie dziwię. Nie wiem gdzie on miałby u nas grać, on praktycznie nie grał w Atleti na skrzydle i ktoś to potwierdził przytaczając statystyki.
2
https://www.cda.pl/video/20370051
Najlepszy kontratak w historii piłki.
0
Takie "akcje" robi się często w stosunku do kluczowych piłkarzy. Jeśli ktoś uważa się za topowego piłkarza na świecie to takie rzeczy nie powinny mieć na niego wpływu i wierzę, że na Messiego nie miały.