1

Bardzo dobrze, już nawet Canal+ nie chce katować tym widzów.

1

każdy myśli podobnie prócz Bońka

1

Do 3 dałbym radę, ale chyba sobie jednak odpuszczę, szczególnie, że tam się pewnie nic wielkiego nie wydarzy :D

1

Z Dobaju* :D

1

3 z tego co czytałem

4

Lubię tego BNT oglądać, ale te Ruskie to tu przesadzili troszkę xD

0

O ludzie święci xDDD

4

Ten Askham jest za mocny na KSW xD

0

34

7

Jerzy Urban jeszcze

3

GKS Katowice, 97 minuta i bramka na wagę spadku, xDDDDD
e: Jeszcze bramkarz strzelił, hahahaha

1

Na flashscore był Jesusa i cofnęli na Sterlinga, na livescore też Sterling, z tej powtórki co ja widziałem to piłka miała styczność z linią i Sterling ją dobił, także zobaczymy

0

Sterling ładnie koledze gola podpier... xD

0

Nawet nie trochę. Tomasz Ćwiąkała dobrze podsumował profil tego zawodnika w ostatnim odcinku.

8

Stary, ja grałem w B-klasie i raz jak mnie trener zdjął to jeszcze liniowym byłem, bo nie było na boku nikogo.

1

W Anglii? Moim zdaniem dużo lepiej wygląda to w Niemczech, a frekwencja to w ogóle kosmos mimo cen biletów na Bayernie.

1

Niesamowita atmosfera. Nigdzie w Europie nie ma takiej jak w Niemczech, to trzeba przyznać.

1

Bayern mistrzem Niemiec w sezonie 2018/19

1

mecze

0

Przede wszystkim to prywatna telewizja nastawiona na zysk, więc jakoś mnie to nie dziwi.

1

A ja bym polemizował. Prawda, że Barca ostatnimi laty dominowała i ma to w DNA, ale gdyby popatrzeć na ostatnich zwycięzców w piłce międzynarodowej i klubowej to można się zastanawiać czy pełna dominacja w trakcie meczu daje gwarancje sukcesu.
Francuzi dominowali na MŚ? Nie, byli pragmatyczni, czasami nudni, ale zdyscyplinowani.
Czy Real serio aż tak dominował w LM? W wielu ważnych meczach oddawali pole do popisu przeciwnikom i ich kontrowali..

0


xD

0

Kursy na Piasta już teraz 1.45.

Coś się święci, bo w tej lidze takie kursy się po prostu nie zdarzają.

1

Mieli tyle szans, żeby od razu awansować i wszystko przewalili. Nawet mi ich nie szkoda teraz.

0

"O jego dalszym losie zadecyduje prokurator"
Ma poczucie humoru ten uszatek, chociaż sporo w tym prawdy.

0

https://x.com/OEkstraklasa/status/1128043877112279040
Nie wiem czy tu ktoś wrzucał, ale też dobre.

4

Ta, w Malborku xd

1

A ja widzę sporą część komentarzy sceptycznie nastawionych do tego transferu i się nie dziwię. Nie wiem gdzie on miałby u nas grać, on praktycznie nie grał w Atleti na skrzydle i ktoś to potwierdził przytaczając statystyki.

2

https://www.cda.pl/video/20370051
Najlepszy kontratak w historii piłki.

0

Takie "akcje" robi się często w stosunku do kluczowych piłkarzy. Jeśli ktoś uważa się za topowego piłkarza na świecie to takie rzeczy nie powinny mieć na niego wpływu i wierzę, że na Messiego nie miały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?