0

Liga Mistrzów, Jacek Laskowski i kilka butelek chłodnej substancji.
Można zaczynać.

0

Peaky Blinders zdecydowanie, genialny serial.
Stranger Things też spoko.

1

A przed suplementacją badałeś jej poziom może? Czy od razu zacząłeś.

1

Suplementował ktoś d3? Albo robił badania ostatnio na poziom d3? xD

0

United chyba się z tego nie podniesie. Nie potrafią skleić składnej akcji. PSG gra bez 2 gwiazd a idzie im naprawdę dobrze, mogą namieszać o ile się nie rozsypią jak w poprzednich latach.

0

Kaszankaaaa is back!

0

Gdzie teraz linki do acestream znaleźć?

4

Piłka jest przewrotna. Świeżo po losowaniu nikt nie dawał Diabłom większych szans, teraz są na fali i są faworytem.

0

Niekoniecznie, znałem typa co po paru miechach stosowania jakiejś odżywki rzeczywiście miał więcej włosów. Wiadomo, że to nie były jakieś spektakularne wyniki, ale poprawe było widać :D

0

Nie wiem, ja bym się z tym nie wychylał. Przynajmniej do jutra do 23 xD

13

Dwie najbardziej cyniczne drużyny na świecie, ten mecz nie ma prawa być ciekawy (przynajmniej teoretycznie). Mimo wszystko uważam, że Juventus ma mocniejszą kadrę.

0

Niesamowicie przydatne pod kątem ewentualnych, przyszłych wojen.

0

"Polska daje tydzień na opuszczenie kraju przez norweską konsul"
W końcu, jedyna słuszna decyzja.

0

Przewaga topnieje szybciej niż śnieg a oknem.
Decydujący moment sezonu a forma raczej średnia.

1

Ta niemoc w stworzeniu jakiejkolwiek okazji jest porażająca.

0

Po dzisiejszym meczu City ciężko się to ogląda.

1

Brak klasy Włocha, Pep deklasuje go jako trener i człowiek.

18

5:0
Tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić.

4

Kosmos... zlitujcie się nad nimi xD

0

Ale brama, cooooooo xD

1

"Ofensywa Huddersfield to pojęcie abstrakcyjne"
Uwielbiam te cytaty xD

2

Potwierdzam, wielokrotnie słyszałem o tym od komentatorów, którzy cytowali przepisy. :D

7

Prawda, ale kto tu zna przepisy? :D Było przerabiane 100 razy.

1

Real wraca do dobrej formy, widać to od pewnego czasu.

0

Vietto platfus xD

0

Na YT loguje się przez konto google, to ma coś wspólnego z tym google+ które usuwają w kwietniu? Czy to 2 inne rzeczy xD

0

To może przestaną się śmiać, że większość kibiców Barcy to zadufane w sobie dzieciaki.

0

"spacer" "Messi nie gra, żeby mieli szanse" " W końcu mecz z kimś słabszym"
Chyba w końcu czas nauczyć się pokory :)

1

Jeśli komentator mówi ze ktoś dotknął piłķe pierwszy raz to wiedz ze to ktos wyjątkowy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?