Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
[BUKMACHERKA}
Bawił się ktoś w 30/20 days challenge? Zaczyna się np. od 2 dych. Gramy po 1/2 wydarzenia dziennie po kursach około 1.30 /1.20 tzw. 'pewniaczki' i próbujemy dojechać do jak największej kwoty :D Ja się bawię od kilku dni, póki co z 20 zrobiłem 60, polecam dla frajdy.
1
Ja to już kopię poniżej dna, nie dość że na starcie -8 za 2 transfery to jeszcze średniej nie przekroczyłem za tę kolejkę, pozdro z podłogi XD
1
"Czy odpali tomahawka"
Ani to był 'toma' ani 'hawk' xD
2
Piątkę z Suarezem mogą sobie przybić, forma podobna na dzień dzisiejszy.
0
Haha, okej
2
Czemu listonosz puka 2 razy? Xdddd
1
Paweł Brożek
0
Łysy bramka :D Klasyka gatunku
2
Tyle kamieni z serc spadło po golu Atleti, że u mnie w domu słyszałem XD
2
Łatwo :D Mogłem dom postawić.
29
W meczu Stoke - Leicester kontuzji nabawił się... arbiter :D
Jonathan Moss zmienił Boba Madleya.
0
Chelsea-United jakiś under zdecydowanie. United ma świetną defensywę w tym sezonie a dodatkowo grają na wyjeździe, więc myślę że się cofną i będą czekali na okazję.
City-Arsenal over rożnych albo +2.5 chociaż nie wiem jaki kurs na tyle bramek, podejrzewam że mały bo City, choć strzela dużo, to potrafi tracić głupie bramki po błędach swoich obrońców.
4
Jutro:
Paderborn - Osnabruck 1 ( kurs 1.6)
Lider tabeli 3 ligi niemieckiej podejmuje u siebie 3 od końca drużynę, która na wyjazdach w ostatnich 8 meczach wygrała raz.
Myślę, że warto spróbować :D
0
Valencia jutro czysta 1? :D
69
Haha Dembele odpuścił piłkę, ale zobaczył Ramosa i przyśpieszył xD
0
Kurde, jaki pinball ;/
0
Swoją drogą chciałbym minę Magiery widzieć, przecież to wielki fan Realu, nawet jak mówi to widzę go smutnego. xD
3
Pochettino napisał dziś gotowy poradnik jak z nimi grać. Pomimo, że Real nie jest w najwyższej formie to taktycznie dziś zostali rozjechani.
0
Hahahahah, Miazgaaa
0
Hahahaha, ale ich wydymał, 2-0
1
Zbyt dosłownie wzięli sobie zdanie "mecz do zapomnienia" i o nim zapomnieli :D
0
Gooooool! :D Alli
0
Real nie radzi sobie z tym pressingiem, w tamtym sezonie już ze 20 kontr by poszło.
5
Kurde Laskowski to jednak świetny komentator, te akcje, tyle emocji jakby to był finał finałów :D
4
Dobrze, że eurowpier.... Chelsea i remis Atleti przyćmią ten mecz xD
0
Jakbym napisał 2-3 miesiące temu, że Denis gra na poziomie Suareza to byłby to niewątpliwie komplement. Dziś gra na jego poziomie, ale to nie jest komplement.
0
Suarez nieziemska forma
0
Tymczasem Atletico przegrywa z Qarabag 1-0 xDDDD
0
Roma 2-0, nieźle jadą
0
Roma już 1:0 xDDDDD