0

[BUKMACHERKA}
Bawił się ktoś w 30/20 days challenge? Zaczyna się np. od 2 dych. Gramy po 1/2 wydarzenia dziennie po kursach około 1.30 /1.20 tzw. 'pewniaczki' i próbujemy dojechać do jak największej kwoty :D Ja się bawię od kilku dni, póki co z 20 zrobiłem 60, polecam dla frajdy.

1

Ja to już kopię poniżej dna, nie dość że na starcie -8 za 2 transfery to jeszcze średniej nie przekroczyłem za tę kolejkę, pozdro z podłogi XD

1

"Czy odpali tomahawka"
Ani to był 'toma' ani 'hawk' xD

2

Piątkę z Suarezem mogą sobie przybić, forma podobna na dzień dzisiejszy.

0

Haha, okej

2

Czemu listonosz puka 2 razy? Xdddd

1

Paweł Brożek

0

Łysy bramka :D Klasyka gatunku

2

Tyle kamieni z serc spadło po golu Atleti, że u mnie w domu słyszałem XD

2

Łatwo :D Mogłem dom postawić.

29

W meczu Stoke - Leicester kontuzji nabawił się... arbiter :D

Jonathan Moss zmienił Boba Madleya.

0

Chelsea-United jakiś under zdecydowanie. United ma świetną defensywę w tym sezonie a dodatkowo grają na wyjeździe, więc myślę że się cofną i będą czekali na okazję.
City-Arsenal over rożnych albo +2.5 chociaż nie wiem jaki kurs na tyle bramek, podejrzewam że mały bo City, choć strzela dużo, to potrafi tracić głupie bramki po błędach swoich obrońców.

4

Jutro:
Paderborn - Osnabruck 1 ( kurs 1.6)
Lider tabeli 3 ligi niemieckiej podejmuje u siebie 3 od końca drużynę, która na wyjazdach w ostatnich 8 meczach wygrała raz.
Myślę, że warto spróbować :D

0

Valencia jutro czysta 1? :D

69

Haha Dembele odpuścił piłkę, ale zobaczył Ramosa i przyśpieszył xD

0

Kurde, jaki pinball ;/

0

Swoją drogą chciałbym minę Magiery widzieć, przecież to wielki fan Realu, nawet jak mówi to widzę go smutnego. xD

3

Pochettino napisał dziś gotowy poradnik jak z nimi grać. Pomimo, że Real nie jest w najwyższej formie to taktycznie dziś zostali rozjechani.

0

Hahahahah, Miazgaaa

0

Hahahaha, ale ich wydymał, 2-0

1

Zbyt dosłownie wzięli sobie zdanie "mecz do zapomnienia" i o nim zapomnieli :D

0

Gooooool! :D Alli

0

Real nie radzi sobie z tym pressingiem, w tamtym sezonie już ze 20 kontr by poszło.

5

Kurde Laskowski to jednak świetny komentator, te akcje, tyle emocji jakby to był finał finałów :D

4

Dobrze, że eurowpier.... Chelsea i remis Atleti przyćmią ten mecz xD

0

Jakbym napisał 2-3 miesiące temu, że Denis gra na poziomie Suareza to byłby to niewątpliwie komplement. Dziś gra na jego poziomie, ale to nie jest komplement.

0

Suarez nieziemska forma

0

Tymczasem Atletico przegrywa z Qarabag 1-0 xDDDD

0

Roma 2-0, nieźle jadą

0

Roma już 1:0 xDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?