0

Remisem śmierdzi na kilometr :D Bezbramkowym w dodatku.

0

Zgadza się :D

0

Kurde, szkoda że tak mało pana Laskowskiego w meczach piłki nożnej, muszę noce z hokejem zarywać, żeby go częściej słyszeć :D

5

Matko jedyna, nie no idziesz do domu XDDDDDDDDD

0

Nielegalna raczej.
Tak raczej na pewno, bo nie ma ich na liście :P

0

Ktoś się na underach wbogacił a ktoś na overach sfrajerzył ( nie będę palcami pokazywał XD)

0

Kwalifikacje do MŚ:
Nowa Zelandia 0 - 0 Peru
Honduras 0 - 0 Australia
Irlandia Północna 0 - 1 Szwajcaria
Szwecja 1 - 0 Włochy
I do 80 minuty 0:0 Dania - Irlandia

Bardzo mało bramek w meczach barażowych, Chorwacja się wyłamała, ale poza tym masakra :D

0

Nie ma chyba większego hejtera Kjaera na świecie od Hajto. Nie widziałem jeszcze meczu Duńczyków, w którym nie jechał by po nim przez 90 minut.

0

St.Louis - N.Y.Islanders +4.5/ +5.5 dla odważnych (60 minut)
Bierzcie póki ciepłe :D

0

Ależ Sisto zmarnował sytuacje :(

0

Dania - Irlandia, ciekawy mecz się zapowiada, jeszcze 10 minut ;P

3

A jak Gazeta Polska albo jakaś inna Republika poda 500 tysięcy to też uwierzysz? Ludzie, nie łykajcie wszystkiego jak pelikany. Ze skrajności w skrajność...

0

Mówił, że nie wie czy będzie w stanie grać na tak wysokim poziomie, by wnieść odpowiednią jakość, rozumiem takie decyzje.

9

Przecież Argentyna żadnej taktyki nie ma, o czym my mówimy xD

0

W końcu coś wcisnęli, po mękach ;D

1

Co myślicie o grze Argentyny w tym meczu? Szczerze ;D

4

Rzeczywiście posługujesz się pojęciami, których znaczenia nie rozumiesz.

0

Dziwne, skoro zaraz będą iść krzycząc " raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę"
Może to przekreślona flaga- takie to widziałem w poprzednich latach.

0

Daj zdjęcie, bo nie wierzę xD

0

Są tam takie transparenty, rzeczywiście, ale to tak, jak bym miał oceniać wszystkich homoseksualistów na podstawie tych kilku baranów chodzących w różowych wdziankach i dildach na paradach.

4

Ja nie bardzo rozumiałem tej hejt na Mourinho, przecież już wtedy, gdy stawiał on w bramce Lopeza to spisywał się lepiej od Ikera, lata lecą niestety.

2

Tak jak kolega wyżej napisał (Wossi). Są różne przypadki i różne wyjścia z sytuacji :D

2

Źródło: ekstraklasa trolls (prawdopodobnie)

dobrze, jakbyś podawał, albo chociaż wziął to w cudzysłów ;)

0

Znam na pamieć, ale nie znalazłem samej bramki z komentarzem Szpaka :D

26

Dziś 43 urodziny obchodzi Alex Del Piero, pamiętamy!

0

-3.5 powinno, w sumie to pierwszy mecz, nie będzie huraganowych ataków :)

0

Czy Irlandia Północna - Szwajcaria +1.5 bramki to dobre rozwiązanie? :D
+Polecam dziś: Gummersbach - Huttenberg 1, p. ręczna, Niemcy ( kurs 1.52)

1

Widziałem tylko, że w gazetach tak piszą a to zupełnie inna sprawa ;D

1

nie, nie chce się załadować

27

Na ilu skończyłeś? :D
e: dziwnie brzmi to pytanie, patrząc na twój avatar, ale ok xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?