Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Realowi tyle wystarczy, więc nie spodziewam się tu wiele, słabo dysponowana dziś Borussia.
28
Radosław Radović
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
2
fajne przepychanki słowne
-zdobywca zlotej piłki- Ronaldo
-Ronaldo, który ma tylko 2 gole w tej edycji LM...
- ale Messi jego rekordu nie pobił
czy tylko ja tak to odebrałem? XD
3
A kontakty z piłką i czas przy niej spędzony? Serio nie, żebym się czepiał, ale nie można tych 2 piłkarzy porównywać, nie w taki sposób
2
1.9 kurs na to, że Real dostanie co najmniej 2 żółte kartki, genialny zakład, przeciez w takim meczu na pewno ze 2-3 dostaną xd
1
Gomes bardzo dobry mecz moim zdaniem xD
28
Najlepsze będzie jak Paco strzeli jedną bramkę i wszyscy zaczną pisać " gdzie jesteście hejterzy" XDDDD
1
Ja tu żadnych perspektyw na poprawę Paco nie widzę xD
0
Co oni z tym "Hasperem' xd
6
To tylko dwa przykłady z kilkudziesięciu niewypałów, które miały miejsce w piłce. Niemniej postawa ludzi wobec Gomesa jest co najmniej dziwna, bo być pomocnikiem w Barcelonie to trudna rzecz, no i trzeba brać pod uwagę to, kto grał na tej pozycji wcześniej.
4
Mądrego aż miło posłuchać :D
[poczytać*]
0
Aguero 4 mecze pauzy za faul na Luizie. Słusznie.
0
Na Real pewnie taki kurs, bo nikt jeszcze nie obronił Ligi Mistrzów.
24
"Jak pozbyć się cellulitu" na TVN. Arcydzieło polskiego kina, film nietuzinkowy, genialny.
#Żartowałem, co za syf XD
24
Co? XDD
2
Jaki gol dla Jagiellonii, coś te wyjścia niedorobione dziś we wszystkich meczach XD
27
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_54612.jpg?0
haha, co tu sie od.... ? XD
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_54581.jpg?0 + bonusik :D
0
Stoch poza podium, szkoda, jeszcze Kot
No i niestety xD Blisko bylo
0
ostatnie 3 skoki, dawać Polacy !!! :D
4
Nieładne zachowanie Pepa, pewnie sfrustrowany porażką
1
Liverpool spada na 3 miejsce, Arsenal 2 w tabeli.
4
3:3, szkoda Liverpoolczyków :D
1
ja siebie sprzedałem, jestem tera za realem, elo
3
nie śpię, bo oglądam Lucky Luke'a, zapraszam
16
"Czasem mowia Ci ze nie dasz rady,
a ich slowa leca w dol jak Popek na mate"
jakis komentarz z fejsa xd
0
Najgorsze jest to, że nikt nie zapamięta z tego meczu świetnej zmiany Iniesty i dobrej 2 połowy, bo zmarnowaliśmy szanse.... i to na swoim stadionie
0
W sumie remis w takich okolicznościach nie różni się NICZYM od porażki, więc gratuluję Realowi. Sezon jeszcze długi, ale z naszym frajerstwem ciężko cokolwiek przewidzieć.
3
Nie no, takiego bólu dupy jeszcze nie miałem.... Wszystko przemawia za nimi, żeby wygrali ten sezon, nam nie wychodzi nic.
0
6 pkt straty, płakać się chce.
1
Tak jak w przypadku Manchestery City zemściła się nieskuteczność, fatalny wynik.