1

Realowi tyle wystarczy, więc nie spodziewam się tu wiele, słabo dysponowana dziś Borussia.

28

Radosław Radović

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

2

fajne przepychanki słowne

-zdobywca zlotej piłki- Ronaldo
-Ronaldo, który ma tylko 2 gole w tej edycji LM...
- ale Messi jego rekordu nie pobił

czy tylko ja tak to odebrałem? XD

3

A kontakty z piłką i czas przy niej spędzony? Serio nie, żebym się czepiał, ale nie można tych 2 piłkarzy porównywać, nie w taki sposób

2

1.9 kurs na to, że Real dostanie co najmniej 2 żółte kartki, genialny zakład, przeciez w takim meczu na pewno ze 2-3 dostaną xd

1

Gomes bardzo dobry mecz moim zdaniem xD

28

Najlepsze będzie jak Paco strzeli jedną bramkę i wszyscy zaczną pisać " gdzie jesteście hejterzy" XDDDD

1

Ja tu żadnych perspektyw na poprawę Paco nie widzę xD

0

Co oni z tym "Hasperem' xd

6

To tylko dwa przykłady z kilkudziesięciu niewypałów, które miały miejsce w piłce. Niemniej postawa ludzi wobec Gomesa jest co najmniej dziwna, bo być pomocnikiem w Barcelonie to trudna rzecz, no i trzeba brać pod uwagę to, kto grał na tej pozycji wcześniej.

4

Mądrego aż miło posłuchać :D
[poczytać*]

0

Aguero 4 mecze pauzy za faul na Luizie. Słusznie.

0

Na Real pewnie taki kurs, bo nikt jeszcze nie obronił Ligi Mistrzów.

24

"Jak pozbyć się cellulitu" na TVN. Arcydzieło polskiego kina, film nietuzinkowy, genialny.
#Żartowałem, co za syf XD

24

Co? XDD

2

Jaki gol dla Jagiellonii, coś te wyjścia niedorobione dziś we wszystkich meczach XD

0

Stoch poza podium, szkoda, jeszcze Kot

No i niestety xD Blisko bylo

0

ostatnie 3 skoki, dawać Polacy !!! :D

4

Nieładne zachowanie Pepa, pewnie sfrustrowany porażką

1

Liverpool spada na 3 miejsce, Arsenal 2 w tabeli.

4

3:3, szkoda Liverpoolczyków :D

1

ja siebie sprzedałem, jestem tera za realem, elo

3

nie śpię, bo oglądam Lucky Luke'a, zapraszam

16

"Czasem mowia Ci ze nie dasz rady,
a ich slowa leca w dol jak Popek na mate"

jakis komentarz z fejsa xd

0

Najgorsze jest to, że nikt nie zapamięta z tego meczu świetnej zmiany Iniesty i dobrej 2 połowy, bo zmarnowaliśmy szanse.... i to na swoim stadionie

0

W sumie remis w takich okolicznościach nie różni się NICZYM od porażki, więc gratuluję Realowi. Sezon jeszcze długi, ale z naszym frajerstwem ciężko cokolwiek przewidzieć.

3

Nie no, takiego bólu dupy jeszcze nie miałem.... Wszystko przemawia za nimi, żeby wygrali ten sezon, nam nie wychodzi nic.

0

6 pkt straty, płakać się chce.

1

Tak jak w przypadku Manchestery City zemściła się nieskuteczność, fatalny wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?