10

symolowanie upadku przed kamerą -> uchwycenie tego na kamerze -> "Skandal! Policja użyła siły!"

chora manipulacja, chory kraj :D

1

Emery co robote robi w PSG XD

0

No Stoch niestety też bez szału

1

Żyła słabiutko ;/

5

sluchalo sie kiedys XDDD

23

Jedni bronią czubków z PIS inni ubeków i komuchów z PO

jest też 3 grupa http://i3.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/895/845/2f9.jpg

36

Taka ciekawostka. Jill Stein z partii zielonych w USA złożyła jakiś czas temu wniosek o ponowne liczenie głosów i zebrała nawet na to potrzebne fundusze, no i policzono je w stanie Wisconsin. Okazało się, że rzeczywiście źle policzono głosy, Trumpowi nie policzyli 131 głosów xDD To się pogrążyli

1

Co do losowania to ciesze się z PSG, bo w tej formie nie widzę ich punktujących w meczu z nami, może to lekceważenie, ale serio patrzałem na ich mecze w tym sezonie i takiej lipy to jeszcze nie grali xD

2

Ale te PSG słabe, regres niesamowity zrobili

0

Hahahahah, co tam sie... Kot w pierwszej dwójce

0

nie ma szans ze Totki strzelą z bardzo prostej przyczyny- na kuponie mam, że obie strzelą... :D tak więc nie strzelą

0

United gol. xd

0

W końcu jakiś "dobry" meczyk, mam nadzieję, że koguty ich przeorają ! :D

1

szacun, ze tyle wytrzymales :D

0

trzeba się przeprosić z STS i zaczać od nowa, prawdziwa miłość nie wymiera

0

Costa gol, Chelsea 1:0

18

"Globalne ocieplenie wymyślili producenci rowerów, żeby doprowadzić do ruiny producentów sanek"

22

wtedy bym był dychę biedniejszy xd

4

pare minut przed koncem sie zalozylem ze i tak Real wygra
jestem o dyche bogatszy xd

2

Domagali się, ale jak widać z marnym skutkiem.

16

Nie ma chyba gorszych arbitrów w Europie niż hiszpańscy, stoi 3 metry od akcji, interwencja Navasa, bo padłby gol a patałach każę od bramki zacząć XD Cyrk

2

Emigranci mieszkający w Paryżu, zobaczyliby Barce na żywo.

0

3:0, hahahahahahaha

0

City

XDDDDDDd

19

czy 5000 tys wystarczy? za 5000 tys to ją możesz na Marsa zabrać z przesiadką na księżycu

2

Ależ perełek mają w Borussii, jakby oni wszyscy zostali w BVB to świetlana przyszłość przed tym klubem.

0

Bartra co pokrył xd

0

Castro to jest jakaś prowokacja dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?