Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
symolowanie upadku przed kamerą -> uchwycenie tego na kamerze -> "Skandal! Policja użyła siły!"
chora manipulacja, chory kraj :D
1
Emery co robote robi w PSG XD
0
No Stoch niestety też bez szału
1
Żyła słabiutko ;/
5
23
Jedni bronią czubków z PIS inni ubeków i komuchów z PO
jest też 3 grupa http://i3.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/895/845/2f9.jpg
24
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15590350_1188450254542905_1520567628942399241_n.jpg?oh=143df9ab39bca726eb6269573a14eb03&oe=58B089BA
dobry kupon na dziś XDDD
36
Taka ciekawostka. Jill Stein z partii zielonych w USA złożyła jakiś czas temu wniosek o ponowne liczenie głosów i zebrała nawet na to potrzebne fundusze, no i policzono je w stanie Wisconsin. Okazało się, że rzeczywiście źle policzono głosy, Trumpowi nie policzyli 131 głosów xDD To się pogrążyli
1
Co do losowania to ciesze się z PSG, bo w tej formie nie widzę ich punktujących w meczu z nami, może to lekceważenie, ale serio patrzałem na ich mecze w tym sezonie i takiej lipy to jeszcze nie grali xD
2
Ale te PSG słabe, regres niesamowity zrobili
0
Hahahahah, co tam sie... Kot w pierwszej dwójce
0
nie ma szans ze Totki strzelą z bardzo prostej przyczyny- na kuponie mam, że obie strzelą... :D tak więc nie strzelą
0
United gol. xd
12
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15492210_1183017175086213_7940608563038875014_n.jpg?oh=ed16f1d501f0a1dff7203b954dc6ed7f&oe=58FCB48F
hah, ekipa :D
0
W końcu jakiś "dobry" meczyk, mam nadzieję, że koguty ich przeorają ! :D
1
szacun, ze tyle wytrzymales :D
0
trzeba się przeprosić z STS i zaczać od nowa, prawdziwa miłość nie wymiera
0
Costa gol, Chelsea 1:0
18
"Globalne ocieplenie wymyślili producenci rowerów, żeby doprowadzić do ruiny producentów sanek"
22
wtedy bym był dychę biedniejszy xd
4
pare minut przed koncem sie zalozylem ze i tak Real wygra
jestem o dyche bogatszy xd
2
Domagali się, ale jak widać z marnym skutkiem.
16
Nie ma chyba gorszych arbitrów w Europie niż hiszpańscy, stoi 3 metry od akcji, interwencja Navasa, bo padłby gol a patałach każę od bramki zacząć XD Cyrk
2
Emigranci mieszkający w Paryżu, zobaczyliby Barce na żywo.
0
3:0, hahahahahahaha
0
City
XDDDDDDd
19
czy 5000 tys wystarczy? za 5000 tys to ją możesz na Marsa zabrać z przesiadką na księżycu
2
Ależ perełek mają w Borussii, jakby oni wszyscy zostali w BVB to świetlana przyszłość przed tym klubem.
0
Bartra co pokrył xd
0
Castro to jest jakaś prowokacja dzisiaj