Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko Enrique nie kombinuj teraz za dużo znowu ze składem. Trzymaj się tego co jest.
0
Ale Rakitić się zmienił.
0
Oby Victor jak najszybciej wrócił do bramki :)
0
Pewnie i tak wygra ktos inny, ale nigdy nie wiadomo.
1
Piękne podsumowanie o Leo ;)
0
Szkoda że to nie on jest pierwszym bramkarzem ...
0
Trzeba przyznać , kapitalny transfer , ale to standard wśród obrońców w ostatnich latach.
0
Za dużo zdecydowanie jak na piłkarza tak młodego i za wiele się o nim nie słyszy. Neymar to inna sprawa.
0
Cel to pewne 6 pkt !
0
Patrząc na to zdjecie to Leo wydoroślał konkretnie :) no ale każdy się zmienia :)
0
Chyba sobie jaja robią , wara od niego jego przyszłość jest w Barcelonie !
0
Transfer stulecia przeprowadzony przez Zubiego.
0
Wydać taką kasę na niego- bezcenne.
1
Może tak , może nie . Się zobaczy jutro.
0
Ważne aby było sprawiedliwie na boisku ;)
0
Oj chciałbym być na jakimkolwiek meczu ligowym Barcy.. narazie to marzenia ale kto wie może mi sie kiedys spełnią... :)
2
Liczę że LE da pograc Martinowi ...
0
Nie no to jest kabaret , istny kabaret...
0
Ale maja beke z czegoś w kierunku Mascherano o ile dobrze widze ;)
0
Wspaniałe zdjęcie ;)
0
27 hat-tricków , wow szacun Messi.
1
Szkoda tak pechowego gola samobójczego Alby , oby to doświadczenie przykre go wzmocniło na przyszłość.
3
Generale ja też jestem szczęsliwy że moge Cie nadal oglądać w barwach Barcelony.
2
Jedna gazeta o jednych a druga o drugich , standardowo .. ;)
4
I dobrze zrobili , za to co robia z takim klubem jak Barca należy im sie.
0
Zubi ja jestem tylko kibicem Barcy , ale Ty stanowczo się nie nadajesz na dyrektora sportowego.
0
Może odzyska swoją dawną formę , kto wie.. może ten mecz był przełomem dla całej drużyny.
0
Mam taką nadzieję że tym razem Enrique tego nie zawali :)
0
Byleby teraz Lucho nie zaczął od nowa experymentów w składzie. Trzeba sie trzymac zwycięskiej ścieżki i dobrego rytmu meczowego.
0
Leo zostan z nami na zawsze mistrzu do końca kariery ! :)