Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale dzis sypie kartkami
0
Ten gol i tak nadal nie usprawiedliwia gry Barcy.
4
Brawo dla Bartry za walke z bramkarzem !
0
hahaah ale brama!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Tęsknie za Barca prowadzona przez Pepa .. to były piekne czasy :/
1
Barca to wyjedzie ale chyba na taczkach z Amsterdamu.. masakra to co sie dzieje ...
1
Lucho amator trener nie rozumie błedów z poprzednich spotkan !
1
A niech przegraja !! zarzad niech wypi**** z klubu łacznie z tenerem ! to co sie dzieje w klubie i teraz na boisku to istny kabaret !!!!
0
hahahaha nie wierze !! to gra Barca ?????
0
Przeciez według Lucho Alves jest 100 razy lepszy niz Montoya.
1
Jak mozna dopuszczac Ajax to takich sytuacji...
0
Juz Busi zaczyna , zaraz wyjmie chusteczke .
0
Alves cóz za podanie...
0
a Messi cos wcina :D
0
No to jazda !!!
4
Ter Stegen , Montoya , Bartra , Pique , Alba , Mascherano , Rakitic , Xavi , Neymar , Suarez , Messi . To powinien byc wyjsciowy skład , Lucho popełnie kolejny bład. Oddala sie od Camp Nou kibice go zjedza jak tak dalej bedzie z wynikami.
2
I dobrze , niech szybko wraca do zdrowie i co najwazniejsze do optymalnej formy.
4
Jest Bartra !!! ale za to Busquets w składzie , smiech na sali !!
4
Młody musi dziś zagrac , a tak wgl to on powinien byc teraz podstawowym obrońcą !
0
I tak Montoya nie zagra ....
0
To jest chore .. ! ja prd znowu Alves a nie Montoya , Busi na DP a Mascherano obrona .. a Bartra to co ? zero nauczki po tych dwóch meczach , zero !!!!
0
Niech sie lepiej zespół skupi na meczu a Lucho na dobrym ustawieniu i składzie , rekordy przyda same , jak nie dzis to za 5 spotkan.
1
Rekord kurna rekordami , najwazniejsze to zdobyc dzis 3 pkt i wrócic na dobrą sciezkę , zamazac plany po ostatnich 2 spotkaniach.
1
Nastroje jak widac dobre , oby to sie przełozyło na mecz i po dobrych 90 min 3 pkt były dla Barcy .
0
Nie sądzę aby Apoel chociaz zremisował z PSG. My musimy wygrac a jak bedzie w innych spotkaniach to sie okaze.
0
I takich skromnych a dobrych zawodników potrzebujemy , a nie typowe gwiazdeczki ktotym sie przewraca w głowie .
0
Ten mecz trzeba wygrac ..
0
A Ty nie bądz taki mądry , bo podstawówke to ja skonczyłem kilkanascie lat temu , za to Ty mozesz sie wrócic do przedszkola.
0
Wiem i to lepiej od Ciebie , taki zawodnik jak on powinien zajmowac tylko srodek ataku.
1
On to przechodzi samego siebie z tym wyłudzaniem...