Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tarzan obejmuje głowne stanowisko a Zubi won .
0
Szkoda ze tak mu wyszło w Barcelonie. Uwazam ze gdyby mial kase na transfery , wolna reke i zawodników jak Suarez , Rakitic to zrobil by z tego pozytek. No ale mówić sobie tylko moge teraz mamy Lucho..
1
Nie sadze aby w Arsenalu pograł , lepiej juz do niżej notowanego klubu La Liga.
2
Ty to Luis masz grac na srodku ataku a nie na zadnym skrzydle ...
0
Kto jak kto ale Generał ma zostac !
0
No własnie mamy Bartrę , ale Lucho ma go gdzies , to i efekty sa pozniej na boisku..
4
Tylko niech one beda sprawiedliwe , bo przerwócic sie jak panienka i rozkładac rączki do sedziego to tylko on tak potrafi.. i on ZP dostał ...
0
Na okładce prasy jest reklama ...
0
I co z tego ze bedzie lepszy okres na koniec skoro juz teraz tracimy a potem juz bedzie za pozno na odrabianie.
0
A Wy dalej broncie Alvesa , on od długiego czasu już nie powinien grac w Barcelonie , LE też jest slepy i nie ma zaufania do Montoyi , bo po co dawac mu szansę przeciez mamy znakomitego Alvesa.. Jak trener nie zmieni taktyki i ustalania kto ma grac to bedziemy w czarnej du***.
1
Taa a na koniec sezonu bedziemy z reka w nocniku... nie wierzę juz tej bandzie kłamców z zarządu , niech pakują walizki i wyjazd. Ciągle beda bronic Lucho załosne , przegra 3 mecze nadal bedzie dobry a my bedziemy tracic juz do lidera...
1
Chłopie wez wyjedz w piz** do Meksyku czy gdzieś , byle jak najdalej bo miec takiego dyrektora to juz lepiej nie mieć.Jak zawsze spokojni i pewni siebie a przyjdzie mecz i zaczyna sie nerwowo..
11
Niech dalej Lucho wystawia Mascherano na obronę to napewno tych goli nigdy nie zdobedziemy . Co wazne my nie strzelamy ale za to tracimy, to boli.
13
Oj strzeli karnego i rekord ma w kieszeni , to przeciez porządek dzienny karny musi być.
0
No jak narazie to Busi nie pomagasz i jestes w kiepskiej formie , Mascherano jest 3 poziomy wyzej od Ciebie i to on powinien zając obecnie na stałe miejsce DP .
1
Pique ma bardzo zły okres w swojej karierze.Oby to wszystko wróciło do normy.
1
Messi jeszcze bedzie wymiatal jak za dawnych czasów , jestem o tym przekonany , nie bez powodu zdobył 4 ZP..
0
Skoro Fabregas na niego wpłynie a sam Pique bedzie chciał odesjc to trzeba bedzie to uszanowac.
1
Kariera godna podziwu :)
1
Oho zaczyna się temat o wielkich kłopotach między trenerem i zawodnikami . Nie bronie Lucho bo sorry ale przegina z tymi składami i pozycjami dla zawodników tak jakby trenował pierwszy raz w zyciu i to był jego pierwszy mecz. Z początku byłem za Lucho , ale pomału po tym co robi i nie widzi zę to wszystko się nie klei zaczyna mnie denerwować bo mieliśmy przewagę i 1 miejsce a teraz kurna już nie mamy . I jak tak dalej bedzie to powtórzy się historia z poprzedniego sezonu i zakonczymy go z niczym , aa sorry mamy przeciez puchar sołtysa...
0
Ja to bym kupił ten widelec i nóż za 1 euro .. :D
0
Powinien i tez się z nim zgadzam.. ale niestety nie jest..
1
Własnie w tych meczach teraz trzeba pokazać charakter druzyny , bo na 3 porażke nie możemy sobie juz pozowlić.. no chyba ze pomysłowy Lucho wystawi taki skład jak w sobote to wszystko sie moze zdarzyć , jak da Mascherano na DP , Bartrę na obronę , Suareza na atak i chciałbym bardzo Montoye na prawą stronę to bym był już spokojniejszy...
2
I co z tego że Alves miał tyle odbiorów ? dla mnie to i tak powinien odejść z Barcy i dac szansę młodszym .
0
Wątpię że uda nam sie wywalczyć to abyśmy mogli już latem sprowadzać zawodników , no ale zobaczymy co na to wszystko TAS.
0
Skoki a piłka to dwa rózne światy :P
0
No w tym momencie to my nic konkretnego nie gramy i to boli...
0
No dokładnie tak mozna to uznać..
7
On musi być w pełni sił , potrzebny nam.
4
W tym momencie Real dostał takiego wiatru w plecy ze ta seria moze jeszcze długo trwać i jeśli Lucho nie zmieni składu i taktyki tylko ciągle ta nudna juz tiki taka to bedziemy miec przesrane ze tak sie wyrażę..