2

Tarzan obejmuje głowne stanowisko a Zubi won .

0

Szkoda ze tak mu wyszło w Barcelonie. Uwazam ze gdyby mial kase na transfery , wolna reke i zawodników jak Suarez , Rakitic to zrobil by z tego pozytek. No ale mówić sobie tylko moge teraz mamy Lucho..

1

Nie sadze aby w Arsenalu pograł , lepiej juz do niżej notowanego klubu La Liga.

2

Ty to Luis masz grac na srodku ataku a nie na zadnym skrzydle ...

0

Kto jak kto ale Generał ma zostac !

0

No własnie mamy Bartrę , ale Lucho ma go gdzies , to i efekty sa pozniej na boisku..

4

Tylko niech one beda sprawiedliwe , bo przerwócic sie jak panienka i rozkładac rączki do sedziego to tylko on tak potrafi.. i on ZP dostał ...

0

Na okładce prasy jest reklama ...

0

I co z tego ze bedzie lepszy okres na koniec skoro juz teraz tracimy a potem juz bedzie za pozno na odrabianie.

0

A Wy dalej broncie Alvesa , on od długiego czasu już nie powinien grac w Barcelonie , LE też jest slepy i nie ma zaufania do Montoyi , bo po co dawac mu szansę przeciez mamy znakomitego Alvesa.. Jak trener nie zmieni taktyki i ustalania kto ma grac to bedziemy w czarnej du***.

1

Taa a na koniec sezonu bedziemy z reka w nocniku... nie wierzę juz tej bandzie kłamców z zarządu , niech pakują walizki i wyjazd. Ciągle beda bronic Lucho załosne , przegra 3 mecze nadal bedzie dobry a my bedziemy tracic juz do lidera...

1

Chłopie wez wyjedz w piz** do Meksyku czy gdzieś , byle jak najdalej bo miec takiego dyrektora to juz lepiej nie mieć.Jak zawsze spokojni i pewni siebie a przyjdzie mecz i zaczyna sie nerwowo..

11

Niech dalej Lucho wystawia Mascherano na obronę to napewno tych goli nigdy nie zdobedziemy . Co wazne my nie strzelamy ale za to tracimy, to boli.

13

Oj strzeli karnego i rekord ma w kieszeni , to przeciez porządek dzienny karny musi być.

0

No jak narazie to Busi nie pomagasz i jestes w kiepskiej formie , Mascherano jest 3 poziomy wyzej od Ciebie i to on powinien zając obecnie na stałe miejsce DP .

1

Pique ma bardzo zły okres w swojej karierze.Oby to wszystko wróciło do normy.

1

Messi jeszcze bedzie wymiatal jak za dawnych czasów , jestem o tym przekonany , nie bez powodu zdobył 4 ZP..

0

Skoro Fabregas na niego wpłynie a sam Pique bedzie chciał odesjc to trzeba bedzie to uszanowac.

1

Kariera godna podziwu :)

1

Oho zaczyna się temat o wielkich kłopotach między trenerem i zawodnikami . Nie bronie Lucho bo sorry ale przegina z tymi składami i pozycjami dla zawodników tak jakby trenował pierwszy raz w zyciu i to był jego pierwszy mecz. Z początku byłem za Lucho , ale pomału po tym co robi i nie widzi zę to wszystko się nie klei zaczyna mnie denerwować bo mieliśmy przewagę i 1 miejsce a teraz kurna już nie mamy . I jak tak dalej bedzie to powtórzy się historia z poprzedniego sezonu i zakonczymy go z niczym , aa sorry mamy przeciez puchar sołtysa...

0

Ja to bym kupił ten widelec i nóż za 1 euro .. :D

0

Powinien i tez się z nim zgadzam.. ale niestety nie jest..

1

Własnie w tych meczach teraz trzeba pokazać charakter druzyny , bo na 3 porażke nie możemy sobie juz pozowlić.. no chyba ze pomysłowy Lucho wystawi taki skład jak w sobote to wszystko sie moze zdarzyć , jak da Mascherano na DP , Bartrę na obronę , Suareza na atak i chciałbym bardzo Montoye na prawą stronę to bym był już spokojniejszy...

2

I co z tego że Alves miał tyle odbiorów ? dla mnie to i tak powinien odejść z Barcy i dac szansę młodszym .

0

Wątpię że uda nam sie wywalczyć to abyśmy mogli już latem sprowadzać zawodników , no ale zobaczymy co na to wszystko TAS.

0

Skoki a piłka to dwa rózne światy :P

0

No w tym momencie to my nic konkretnego nie gramy i to boli...

0

No dokładnie tak mozna to uznać..

7

On musi być w pełni sił , potrzebny nam.

4

W tym momencie Real dostał takiego wiatru w plecy ze ta seria moze jeszcze długo trwać i jeśli Lucho nie zmieni składu i taktyki tylko ciągle ta nudna juz tiki taka to bedziemy miec przesrane ze tak sie wyrażę..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?