0

Ładnie Luis wczoraj uderzył .. szkoda ze piłka nie wpadła do bramki . Liczę że zacznie zdobywac bramki regularnie bo tego nam potrzeba z jego strony .

1

Busquets to tylko czerwony , jeszcze z ta chusteczka wyglądał jak nie powiem co..

0

No masz rację Alves , lepiej ustąp miejsce Martinowi a Ty odejdz .

0

Wiecznie na zero z tyłu grac nie możemy , tylko szkoda ze akurat w takim meczu i u siebie straciliśmy.

3

Mam nadzieeję ze Zubi trzyma w dłoni bilet i wyjedzie byle jak najdalej od Barcy.

0

Gdyby chcieli to by i wpadła , a nie teraz ze poprzeczki pech.

0

Już po meczu z Realem też było takie gadanie ze beda zmiany itp i co ? no własnie ze nic.

0

Kiedys to musiało natstąp[ić , ale nie musiało gdyby moze Lucho posyłał taki skład na boisko jak wszyscy oczekują.

0

Jak się sypie w grze to i zawodnicy muszą...

0

Przeciez się nie postawi Lucho ze nie pasuje mu ta pozycja bo bedzie grzał ławę.

0

Ze niby ja przesadzam ? no chyba sobie zartujesz , w tej chwili lepszego od niego nie ma !

6

Tak to jest Panie Lucho gdy sie jest lekkomyślnym i wystawia sie słabego Busquetsa za najlepszego DP świata Mascherano a jego na obrone , to samo Bartra siedzi na ławie a wniósł by dużo więcej . I najlepsze .. "9" świata na skrzydle to jest kabaret jakich mało..no ale co zrobisz .. nic nie zrobisz.. Ty byś tylko brał w ciemno wszystko , wez coś zrób zeby nie trzeba było tak myślec. Szanowałem go od początku , wierzyłem ze on da druzynie to czego jej brakuje , inspirowały mnie jego zasady , ale jak widać teraz to wszystko wychodzi jaki z niego trener . Celta się tylko wzmocniła i Roma po jego odejsciu , taka prawda .

1

Javier to najlepszy defensywny pomocnik świata , ale co z tego jak on kurna jest ustawiany przez Lucho na obronie i jest ślepy ze sie tam nie nadaje .

19

Mascherano na obronie , Busquets na DP i Suarez na skrzydle - Lucho spisałes sie nie ma co geniuszu ! ;/

2

A idz Pan w piz** z takim meczem .. wielkie mi zmiany obiecane przez Lucho po meczu z Realem . Dno , porażka , bezmyślny LE który jest ślepy i nie widzi kto na jakies pozycji powinien grać . Owszem ma swoje zasady tylko ze w tym momencie sa one gów** warte !

0

kurna masakra..........

0

Bo Real to nie słabsze zespoły i pasowało by aby z takimi słabszymi przegrali to by moze cos ruszyło

1

Spotkanie z serii mecz zycia bramkarza...

1

Kurna uwielbam Barce i bede na zawsze za nia , ale az sie prosi aby przegrali to moze cos kurna ruszy bo to co sie dzieje w tym rzadzie i jaka smieszna polityka jest wobec skladu to czysta kpina !!!!!

0

Busquets - prawdziwy facet z jajami na DP...

0

Ja bym na miejscu Lucho wystawił jeszcze Suareza na obrone , wtedy to mecze beda sie same juz wygrywać...

0

Pewnie kurna taki Montoya ma ławe grzac a Alves gra ;/

2

Ale Leo sie uparł ostatnio na te głowki tylko...

1

nie to to sa jakies jaja !!!!!!!!!!!

0

yebany ale to wyjął....

0

Zaraz nam Celta wcisnie bo to sie robi smieszne

25

Suarez typowy napadzior i skrzydło , brawo Lucho masz łeb !

0

ajajaj Ney blisko..

23

Mały bład , Masche na DP a Bartra obrona, tak byc powinno.No ale jest inaczej... tak czy siak jazda po 3 pkt !!

3

"Prawdą jest, że w tej chwili, szczególnie po porażce Barçy na Bernabéu, zbliżanie się do Camp Nou nie jest dobrym pomysłem, nawet w celu zwiedzenia muzeum."

hehehe to zdanie wymiata :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?