Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ładnie Luis wczoraj uderzył .. szkoda ze piłka nie wpadła do bramki . Liczę że zacznie zdobywac bramki regularnie bo tego nam potrzeba z jego strony .
1
Busquets to tylko czerwony , jeszcze z ta chusteczka wyglądał jak nie powiem co..
0
No masz rację Alves , lepiej ustąp miejsce Martinowi a Ty odejdz .
0
Wiecznie na zero z tyłu grac nie możemy , tylko szkoda ze akurat w takim meczu i u siebie straciliśmy.
3
Mam nadzieeję ze Zubi trzyma w dłoni bilet i wyjedzie byle jak najdalej od Barcy.
0
Gdyby chcieli to by i wpadła , a nie teraz ze poprzeczki pech.
0
Już po meczu z Realem też było takie gadanie ze beda zmiany itp i co ? no własnie ze nic.
0
Kiedys to musiało natstąp[ić , ale nie musiało gdyby moze Lucho posyłał taki skład na boisko jak wszyscy oczekują.
0
Jak się sypie w grze to i zawodnicy muszą...
0
Przeciez się nie postawi Lucho ze nie pasuje mu ta pozycja bo bedzie grzał ławę.
0
Ze niby ja przesadzam ? no chyba sobie zartujesz , w tej chwili lepszego od niego nie ma !
6
Tak to jest Panie Lucho gdy sie jest lekkomyślnym i wystawia sie słabego Busquetsa za najlepszego DP świata Mascherano a jego na obrone , to samo Bartra siedzi na ławie a wniósł by dużo więcej . I najlepsze .. "9" świata na skrzydle to jest kabaret jakich mało..no ale co zrobisz .. nic nie zrobisz.. Ty byś tylko brał w ciemno wszystko , wez coś zrób zeby nie trzeba było tak myślec. Szanowałem go od początku , wierzyłem ze on da druzynie to czego jej brakuje , inspirowały mnie jego zasady , ale jak widać teraz to wszystko wychodzi jaki z niego trener . Celta się tylko wzmocniła i Roma po jego odejsciu , taka prawda .
1
Javier to najlepszy defensywny pomocnik świata , ale co z tego jak on kurna jest ustawiany przez Lucho na obronie i jest ślepy ze sie tam nie nadaje .
19
Mascherano na obronie , Busquets na DP i Suarez na skrzydle - Lucho spisałes sie nie ma co geniuszu ! ;/
2
A idz Pan w piz** z takim meczem .. wielkie mi zmiany obiecane przez Lucho po meczu z Realem . Dno , porażka , bezmyślny LE który jest ślepy i nie widzi kto na jakies pozycji powinien grać . Owszem ma swoje zasady tylko ze w tym momencie sa one gów** warte !
0
kurna masakra..........
0
Bo Real to nie słabsze zespoły i pasowało by aby z takimi słabszymi przegrali to by moze cos ruszyło
1
Spotkanie z serii mecz zycia bramkarza...
1
Kurna uwielbam Barce i bede na zawsze za nia , ale az sie prosi aby przegrali to moze cos kurna ruszy bo to co sie dzieje w tym rzadzie i jaka smieszna polityka jest wobec skladu to czysta kpina !!!!!
0
Busquets - prawdziwy facet z jajami na DP...
0
Ja bym na miejscu Lucho wystawił jeszcze Suareza na obrone , wtedy to mecze beda sie same juz wygrywać...
0
Pewnie kurna taki Montoya ma ławe grzac a Alves gra ;/
2
Ale Leo sie uparł ostatnio na te głowki tylko...
1
nie to to sa jakies jaja !!!!!!!!!!!
0
yebany ale to wyjął....
0
Zaraz nam Celta wcisnie bo to sie robi smieszne
25
Suarez typowy napadzior i skrzydło , brawo Lucho masz łeb !
0
ajajaj Ney blisko..
23
Mały bład , Masche na DP a Bartra obrona, tak byc powinno.No ale jest inaczej... tak czy siak jazda po 3 pkt !!
3
"Prawdą jest, że w tej chwili, szczególnie po porażce Barçy na Bernabéu, zbliżanie się do Camp Nou nie jest dobrym pomysłem, nawet w celu zwiedzenia muzeum."
hehehe to zdanie wymiata :D