3

Pomocników mamy, chciałbym de Jonga i de Lighta aby dołączyli do Barcy, ale lepszym wyborem jest de Light, bo obrona musi zostać wzmocniona.

5

Już wolę, aby przyszedł do Barcy De Jong za większą kasę, a nie Rabiot za darmo, który sam nie wiem czego chce.

4

Oby udało się go sprawdzić, mielibyśmy obrońcę na długie lata.

5

Wszystko tylko nie sprzedaż..

0

Już tylko 83%, a taki był pewny siebie :D

0

Tak to jest gdy ciągle stawia się na tych samych pomocników, a Rakieta gra od długiego czasu ciągle po 90 minut, nie licząc mundialu.

0

Za mało gra :D

30

Skoro ma lepsze oferty to co mu się dziwić, chce uzyskać jak najwięcej. Ale jakoś nie widzę jego w Barcelonie by miał odgrywać jakąś znaczącą rolę.

0

Zobaczymy co to da, oby się ogarnął.

6

Akurat The Sun nie ma co wierzyć, ja tam mam ciągle nadzieję, że Dembele się ogarnie i będzie stanowił o sile Barcy w przyszłości.

1

Przydałby się teraz Tarzan na obronie, brakuje takiego kogoś jak on.

5

Leo spokojnie wskoczy na pierwsze miejsce, tyle lat gry przed nim jeszcze ;)

0

Jak się otwiera drogę do bramki to tak jest, obrona tragiczna.

3

Jego zachowanie jest żenujące, ale po tym co odwalił w Dortmundzie.. a szkoda gadać. Jak tak dalej będzie to nie wróżę mu przyszłości w FCB.

0

W końcu przymusowy odpoczynek.

0

Wrócił Messi i wtopa, nie chciało im się już grać.

0

Ehh i tak zapewne nie uda się zremisować.

0

Co oni robią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Vidaaaaaaaaaaaaaal!

1

Żenada, to pograne.

0

Leoooooooooooooo gooooooooool! Dawać!

0

Bo Wszyscy liczą teraz tylko na Leo.

1

Obrona dramat, gra całej drużyny słaba, jak będzie remis to będzie dobrze.

1

Na Barce tylko 2,88 przy 0-2 :D

0

Hahaha żenada!

1

Leo wrócił, to drużyna widzę liczy na to że to on właśnie wygra mecz..

0

Ja pierdziele.....

0

Jest Malcom i to mi się podoba, oby pokazał na co go stać. Vamos!

1

Ale fajnie że wraca już Umtiti, oby teraz było już wszystko dobrze.

3

Cóż, widocznie go przycisnęło ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?