Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pomocników mamy, chciałbym de Jonga i de Lighta aby dołączyli do Barcy, ale lepszym wyborem jest de Light, bo obrona musi zostać wzmocniona.
5
Już wolę, aby przyszedł do Barcy De Jong za większą kasę, a nie Rabiot za darmo, który sam nie wiem czego chce.
4
Oby udało się go sprawdzić, mielibyśmy obrońcę na długie lata.
5
Wszystko tylko nie sprzedaż..
0
Już tylko 83%, a taki był pewny siebie :D
0
Tak to jest gdy ciągle stawia się na tych samych pomocników, a Rakieta gra od długiego czasu ciągle po 90 minut, nie licząc mundialu.
0
Za mało gra :D
30
Skoro ma lepsze oferty to co mu się dziwić, chce uzyskać jak najwięcej. Ale jakoś nie widzę jego w Barcelonie by miał odgrywać jakąś znaczącą rolę.
0
Zobaczymy co to da, oby się ogarnął.
6
Akurat The Sun nie ma co wierzyć, ja tam mam ciągle nadzieję, że Dembele się ogarnie i będzie stanowił o sile Barcy w przyszłości.
1
Przydałby się teraz Tarzan na obronie, brakuje takiego kogoś jak on.
5
Leo spokojnie wskoczy na pierwsze miejsce, tyle lat gry przed nim jeszcze ;)
0
Jak się otwiera drogę do bramki to tak jest, obrona tragiczna.
3
Jego zachowanie jest żenujące, ale po tym co odwalił w Dortmundzie.. a szkoda gadać. Jak tak dalej będzie to nie wróżę mu przyszłości w FCB.
0
W końcu przymusowy odpoczynek.
0
Wrócił Messi i wtopa, nie chciało im się już grać.
0
Ehh i tak zapewne nie uda się zremisować.
0
Co oni robią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Vidaaaaaaaaaaaaaal!
1
Żenada, to pograne.
0
Leoooooooooooooo gooooooooool! Dawać!
0
Bo Wszyscy liczą teraz tylko na Leo.
1
Obrona dramat, gra całej drużyny słaba, jak będzie remis to będzie dobrze.
1
Na Barce tylko 2,88 przy 0-2 :D
0
Hahaha żenada!
1
Leo wrócił, to drużyna widzę liczy na to że to on właśnie wygra mecz..
0
Ja pierdziele.....
0
Jest Malcom i to mi się podoba, oby pokazał na co go stać. Vamos!
1
Ale fajnie że wraca już Umtiti, oby teraz było już wszystko dobrze.
3
Cóż, widocznie go przycisnęło ;P