Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Alenaaaaaaaaaa gooooool :)
0
Nie wiem jak on mógł to zrobić i zdjąć Vidala, a Rakitić został.
0
Śmiechu warte z tą zmianą Vidala.
0
Waka Waka gooooooooooooool :)
0
Dembele kocur, ale się zabawił :D
0
Vamooos Barca! Po 3 pkt!
0
Stać go to niech sobie kupi :)
32
Te 13 mln netto to jakiś żart chyba.
4
Szkoda że tak pozbyliśmy się Miny, teraz by się przydał. Kompany lub Benatia dobra opcja, ale wątpię że są do wyjęcia. Z Pepe to ktoś ładnie poleciał.
0
Dembele talent ma niesamowity, fajnie że Leo mu pomaga, ale sam też musi zmienić nastawienie.
1
Najgorsze to zbyt łatwo pozwalanie rywalowi na akcje pod naszą bramkę, tylko który to już raz w tym sezonie...
2
Waka Waka gooooool :D
0
Leoooooooooooooo goooooooooooool!
0
Masakra, co dziś się dzieje pod naszą bramką...
1
Kurde, groźne to PSV...
0
Np. takie coś do Fifa, FM i internet. https://www.x-kom.pl/p/384994-notebook-laptop-156-msi-gv62-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050.html Do tego dysk SSD.
0
Bo zamówiłem sobie wstępnie części z prockiem Ryzen 5 1600x + płyta MSI B450M ale powiedzieli mi że windows 7 nie odpali na tym.. A ja jednak preferuję 7.
0
Właśnie że gry jakie mnie interesują to tylko te co wymieniłem, więc nie wiem czy jest sens składać PC skoro w lapku by one śmigały?
0
Czemu taki wybór?
0
Co bardziej preferujecie i korzystacie, laptopy czy składane PC? Bo chcę zakupić nowy sprzęt i nie wiem co wybrać, gry jakie mnie interesują to tylko Fifa I FM. Ogólnie ma być szybki do internetu i codziennego użytku. Koniecznie windows 7.
2
Fajnie że gra Dembele i Vidal :) Vamooos!!
0
Jeśli tylko uda się go sprawdzić.. będzie to zajebisty transfer.
0
Szkoda że takie coś mu się powtarza.. :/
1
Zajebiście, nie ma co.
1
Ależ Rafa ma pecha...
1
Faktycznie, mój błąd.
1
A no właśnie, po co czekać na końcówkę spotkania...
3
Szkoda że nie udało mu się zrobić kariery w FCB, ale jak miał się marnować to lepiej że odszedł. Oby zdobywał tam dużo bramek i trofeów.
3
Pomocników mamy, chciałbym de Jonga i de Lighta aby dołączyli do Barcy, ale lepszym wyborem jest de Light, bo obrona musi zostać wzmocniona.
5
Już wolę, aby przyszedł do Barcy De Jong za większą kasę, a nie Rabiot za darmo, który sam nie wiem czego chce.